Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziadkowska Dorota Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
2 Kaszubowska Luiza Gdynia 7,7 km opłacono on-line
3 Wnęczak Jerzy Wrzeście 7,7 km
4 Szczypek Ela Slupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
5 Bożek Magdalena Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
6 Panek Elwira Lębork 7,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
7 Borowska Agnieszka Gdynia 7,7 km opłacono on-line
8 Kotowska Agnieszka Gdynia 7,7 km opłacono on-line
9 Wojdyra Agata Gdynia 7,7 km opłacono on-line
10 Kowalska Longina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
11 Kowalski Krzysztof Słupsk 7,7 km STOPA Słupsk
12 Gałczyńska Janina Słupsk 7,7 km
13 Sznigirewicz Beata Słupsk 7,7 km opłacono on-line
14 Hrycyk Krzysztof Lębork 7,7 km opłacono on-line
15 Żygenda Robert Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
16 Kijewska Barbara Słupsk 7,7 km
17 Syldatk Beata Lębork 7,7 km opłacono on-line
18 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 7,7 km opłacono on-line
19 Deutschmann Katarzyna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
20 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 7,7 km opłacono on-line
21 Sobisz Tomasz Mosty 7,7 km opłacono on-line
22 Cempa Kamila Kielno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
23 Cempa Wojciech Kielno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
24 Podleś Danuta Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
25 Neumann Kamila Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
26 Torlińska Ola Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
27 Chudziński Andrzej Elbląg 7,7 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
28 Najmrocka Danuta Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
29 Dobrosielska Alina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
30 Konkol Izabela Prokowo 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
31 Kaziów Ryszard Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
32 Kaziów Krystyna Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
33 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 7,7 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
34 Drywa Małgorzata Białogarda 7,7 km opłacono on-line
35 Iwen Aleksandra Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
36 Idźkowski Adam Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
37 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
38 Szudobaj Hanna Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
39 Badziąg Waldemar Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
40 Rogalski Piotr Gdynia 7,7 km
41 Rzepczynska Anna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
42 Pruska Agnieszka Widzino 7,7 km Dwa Kije Słupsk
43 Marcjan Małgorzata Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
44 Marczak Andrzej Żelkowo 7,7 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
45 Marczak Małgorzata Żelkowo 7,7 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
46 Włodarkiewicz Ewa Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
47 Konkol Aneta Kartuzy 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
48 Konkol Krystyna Lębork 7,7 km KreativSport Lębork opłacono on-line
49 Gawin Alicja Sulęczyno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
50 Kocoń Sylwia Siemianice 7,7 km opłacono on-line
51 Szudarski Edward Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
52 Szudarski Marek Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
53 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
54 Filipów Tadeusz Lębork 7,7 km niezrzeszony
55 Nowy Katarzyna Gdynia 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
56 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 7,7 km GBY 1943
57 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
58 Ostrówka Waldemar Lębork 7,7 km LKB im BRACI PETK
59 Dawidowska Sabina Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
60 Faron Monika Gdynia 7,7 km ESJA Team
61 Selib Izabela Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
62 ŁĘCKI JAN GDYNIA 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
63 Hebel Maria Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
64 Himmel Grażyna Gdynia 7,7 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
65 Himmel Mirosław Gdynia 7,7 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
66 Żygenda Anna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
67 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 7,7 km opłacono on-line
68 Lipski Jan Dominik Lębork 7,7 km Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK
69 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 7,7 km
70 Ruszkowska Monika Lębork 7,7 km Mors Team Lębork opłacono on-line
71 Szpyra Edward Gdynia 7,7 km opłacono on-line
72 Góral-Brygała Monika Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
73 Sorn Łukasz Gdynia 7,7 km WłóczyKijeGdynia opłacono on-line
74 Harendarczyk Zdzisław Lębork 7,7 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
75 Namsołek Feliks Gdynia 7,7 km opłacono on-line
76 Szpilman Katarzyna Gdynia 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
77 Stryczyński Piotr Gdynia 7,7 km
78 Nietupski Dariusz Gdynia 7,7 km
79 Pieper Urszula Lębork 7,7 km opłacono on-line
80 Górska Iwona Lębork 7,7 km Farm Frites Poland opłacono on-line
81 Małszycka Barbara Lębork 7,7 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
82 GAJEWSKA DANUTA Łeba 7,7 km opłacono on-line
83 Konkol Andrzej Lębork 7,7 km opłacono on-line
84 Sikorra Janina Lędziechowo 7,7 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
85 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 7,7 km opłacono on-line
86 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 7,7 km Potęga Nordica
87 Zientkiewicz Witold Banino 7,7 km ESJA Team
88 Zientkiewicz Aga Banino 7,7 km ESJA Team
89 Walczak Krzysztof Gdynia 7,7 km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 3111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ