Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Badziąg Waldemar Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
2 Borowska Agnieszka Gdynia 7,7 km opłacono on-line
3 Bożek Magdalena Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
4 Cempa Kamila Kielno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
5 Cempa Wojciech Kielno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
6 Chudziński Andrzej Elbląg 7,7 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
7 Dawidowska Sabina Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
8 Deutschmann Katarzyna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
9 Dobrosielska Alina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
10 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
11 Drywa Małgorzata Białogarda 7,7 km opłacono on-line
12 Dziadkowska Dorota Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
13 Faron Monika Gdynia 7,7 km ESJA Team
14 Filipów Tadeusz Lębork 7,7 km niezrzeszony
15 GAJEWSKA DANUTA Łeba 7,7 km opłacono on-line
16 Gawin Alicja Sulęczyno 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
17 Gałczyńska Janina Słupsk 7,7 km
18 Góral-Brygała Monika Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
19 Górska Iwona Lębork 7,7 km Farm Frites Poland opłacono on-line
20 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 7,7 km opłacono on-line
21 Harendarczyk Zdzisław Lębork 7,7 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
22 Hebel Maria Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
23 Himmel Grażyna Gdynia 7,7 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
24 Himmel Mirosław Gdynia 7,7 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
25 Hrycyk Krzysztof Lębork 7,7 km opłacono on-line
26 Idźkowski Adam Gdańsk 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
27 Iwen Aleksandra Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
28 Kaszubowska Luiza Gdynia 7,7 km opłacono on-line
29 Kaziów Krystyna Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
30 Kaziów Ryszard Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
31 Kijewska Barbara Słupsk 7,7 km
32 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 7,7 km opłacono on-line
33 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 7,7 km opłacono on-line
34 Kocoń Sylwia Siemianice 7,7 km opłacono on-line
35 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 7,7 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
36 Konkol Andrzej Lębork 7,7 km opłacono on-line
37 Konkol Aneta Kartuzy 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
38 Konkol Izabela Prokowo 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
39 Konkol Krystyna Lębork 7,7 km KreativSport Lębork opłacono on-line
40 Kotowska Agnieszka Gdynia 7,7 km opłacono on-line
41 Kowalska Longina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
42 Kowalski Krzysztof Słupsk 7,7 km STOPA Słupsk
43 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 7,7 km opłacono on-line
44 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 7,7 km
45 Lipski Jan Dominik Lębork 7,7 km Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK
46 Marcjan Małgorzata Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
47 Marczak Andrzej Żelkowo 7,7 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
48 Marczak Małgorzata Żelkowo 7,7 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
49 Małszycka Barbara Lębork 7,7 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
50 Najmrocka Danuta Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
51 Namsołek Feliks Gdynia 7,7 km opłacono on-line
52 Neumann Kamila Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
53 Nietupski Dariusz Gdynia 7,7 km
54 Nowy Katarzyna Gdynia 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
55 Ostrówka Waldemar Lębork 7,7 km LKB im BRACI PETK
56 Panek Elwira Lębork 7,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
57 Pieper Urszula Lębork 7,7 km opłacono on-line
58 Podleś Danuta Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
59 Pruska Agnieszka Widzino 7,7 km Dwa Kije Słupsk
60 Rogalski Piotr Gdynia 7,7 km
61 Ruszkowska Monika Lębork 7,7 km Mors Team Lębork opłacono on-line
62 Rzepczynska Anna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
63 Selib Izabela Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
64 Sikorra Janina Lędziechowo 7,7 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
65 Sobisz Tomasz Mosty 7,7 km opłacono on-line
66 Sorn Łukasz Gdynia 7,7 km WłóczyKijeGdynia opłacono on-line
67 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 7,7 km GBY 1943
68 Stryczyński Piotr Gdynia 7,7 km
69 Syldatk Beata Lębork 7,7 km opłacono on-line
70 Szczypek Ela Slupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
71 Sznigirewicz Beata Słupsk 7,7 km opłacono on-line
72 Szpilman Katarzyna Gdynia 7,7 km ESJA Team opłacono on-line
73 Szpyra Edward Gdynia 7,7 km opłacono on-line
74 Szudarski Edward Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
75 Szudarski Marek Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
76 Szudobaj Hanna Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
77 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
78 Torlińska Ola Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
79 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 7,7 km Potęga Nordica
80 Walczak Krzysztof Gdynia 7,7 km ElektroniczneZapisy.pl Team
81 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 7,7 km Dwa Kije Słupsk
82 Wnęczak Jerzy Wrzeście 7,7 km
83 Wojdyra Agata Gdynia 7,7 km opłacono on-line
84 Włodarkiewicz Ewa Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
85 Zientkiewicz Aga Banino 7,7 km ESJA Team
86 Zientkiewicz Witold Banino 7,7 km ESJA Team
87 Żygenda Anna Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
88 Żygenda Robert Gdynia 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
89 ŁĘCKI JAN GDYNIA 7,7 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line


Wyświetleń: 3281

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ