Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Czas netto Prędkość Czas/km START META
1 191 STRYCZYŃSKI PIOTR M 1 M50-59 1 GDYNIA Marsz NW 00:52:11.69 8.85 00:06:46 00:00:04.68 00:52:16.37
2 198 KACZMAREK EUGENIUSZ M 2 M70+ 1 SŁUPSK Marsz NW 00:52:47.16 8.75 00:06:51 00:00:01.96 00:52:49.12
3 197 GROBELNIAK RAFAŁ M 3 M40-49 1 ŻUKOWO Marsz NW 00:52:47.50 8.75 00:06:51 00:00:01.87 00:52:49.37
4 35 KLARKOWSKI BOGDAN M 4 M60-69 1 ELBLĄG Marsz NW 00:53:25.87 8.65 00:06:56 00:00:01.90 00:53:27.77
5 193 NIETUPSKI DARIUSZ M 5 M50-59 2 GDYNIA Marsz NW 00:54:13.68 8.52 00:07:02 00:00:01.81 00:54:15.49
6 29 HRYCYK KRZYSZTOF M 6 M50-59 3 LĘBORK Marsz NW 00:54:47.59 8.43 00:07:06 00:00:00.48 00:54:48.07
7 90 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K50-59 1 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 00:55:11.30 8.37 00:07:10 00:00:02.31 00:55:13.61
8 39 KONKOL ANDRZEJ M 7 M60-69 2 LĘBORK Marsz NW 00:55:18.43 8.35 00:07:10 00:00:01.11 00:55:19.54
9 27 HIMMEL MIROSŁAW M 8 M60-69 3 GDYNIA KAŻDEGO DNIA 10 TYŚ.KROKÓW ! Marsz NW 00:55:38.96 8.3 00:07:13 00:00:01.84 00:55:40.80
10 14 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA DOMURAD-IDŹKOWSKA K 2 K30-39 1 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 00:56:08.34 8.23 00:07:17 00:00:02.95 00:56:11.29
11 49 KWIDZYŃSKA ANNA K 3 K30-39 2 LĘDZIECHOWO Marsz NW 00:56:08.38 8.23 00:07:17 00:00:04.36 00:56:12.74
12 107 SZUDARSKI MAREK M 9 M30-39 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 00:56:09.62 8.23 00:07:17 00:00:04.36 00:56:13.98
13 89 SZUDARSKI EDWARD M 10 M60-69 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 00:56:53.85 8.12 00:07:23 00:00:03.10 00:56:56.95
14 20 GAJEWSKA DANUTA K 4 K40-49 1 ŁEBA Marsz NW 00:56:55.97 8.12 00:07:23 00:00:01.02 00:56:56.99
15 54 MARCZAK ANDRZEJ M 11 M60-69 5 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Marsz NW 00:58:14.95 7.93 00:07:33 00:00:03.22 00:58:18.17
16 12 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 12 M70+ 2 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Marsz NW 00:58:17.65 7.93 00:07:34 00:00:04.97 00:58:22.62
17 51 ŁĘCKI JAN M 13 M30-39 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 00:58:18.75 7.92 00:07:34 00:00:06.74 00:58:25.49
18 112 KOLENKIEWICZ DARIUSZ M 14 M60-69 6 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Marsz NW 00:58:18.88 7.92 00:07:34 00:00:05.95 00:58:24.83
19 84 SORN ŁUKASZ M 15 M30-39 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJEGDYNIA Marsz NW 00:58:35.34 7.89 00:07:36 00:00:02.12 00:58:37.46
20 105 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 16 M50-59 4 BANINO Marsz NW 00:58:41.42 7.87 00:07:37 00:00:29.86 00:59:11.28
21 11 CEMPA WOJCIECH M 17 M40-49 2 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 00:58:57.32 7.84 00:07:39 00:00:09.26 00:59:06.58
22 129 GÓRSKA IWONA K 5 K40-49 2 LĘBORK FARM FRITES POLAND Marsz NW 00:58:58.80 7.83 00:07:39 00:00:05.54 00:59:04.34
23 17 FARON MONIKA K 6 K40-49 3 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 00:59:51.16 7.72 00:07:46 00:00:02.15 00:59:53.31
24 30 ŻYGENDA ROBERT M 18 M50-59 5 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:00:02.58 7.7 00:07:47 00:00:32.54 01:00:35.12
25 34 KAZIÓW RYSZARD M 19 M60-69 7 SŁUPSK Marsz NW 01:00:14.12 7.67 00:07:49 00:00:01.20 01:00:15.32
26 128 FORMELA SEBASTIAN M 20 M50-59 6 ŻUKOWO Marsz NW 01:00:24.49 7.65 00:07:50 00:00:06.54 01:00:31.03
27 174 SYLDATK BEATA K 7 K40-49 4 LĘBORK Marsz NW 01:00:27.82 7.64 00:07:51 00:00:06.43 01:00:34.25
28 184 KASZUBOWSKA LUIZA K 8 K40-49 5 GDYNIA Marsz NW 01:00:42.51 7.61 00:07:53 00:00:01.96 01:00:44.47
29 108 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 9 K60-69 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:00:50.73 7.59 00:07:54 00:00:03.43 01:00:54.16
30 74 PRUSKA AGNIESZKA K 10 K40-49 6 WIDZINO DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:00:51.06 7.59 00:07:54 00:00:13.64 01:01:04.70
31 124 REJMAK MAREK M 21 M60-69 8 GDYNIA Marsz NW 01:00:56.76 7.58 00:07:54 00:00:04.62 01:01:01.38
32 109 SZNIGIREWICZ BEATA K 11 K50-59 2 SŁUPSK Marsz NW 01:01:07.11 7.56 00:07:56 00:00:02.58 01:01:09.69
33 66 PANEK ELWIRA K 12 K50-59 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY Marsz NW 01:01:14.61 7.54 00:07:57 00:00:05.84 01:01:20.45
34 131 PIEPER URSZULA K 13 K70+ 1 LĘBORK Marsz NW 01:01:28.85 7.52 00:07:59 00:00:09.19 01:01:38.04
35 82 SIKORRA JANINA K 14 K70+ 2 LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE Marsz NW 01:01:31.09 7.51 00:07:59 00:00:04.16 01:01:35.25
36 13 DAWIDOWSKA SABINA K 15 K30-39 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:01:31.31 7.51 00:07:59 00:00:17.32 01:01:48.63
37 122 RZEPCZYNSKA ANNA K 16 K50-59 4 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:02:01.92 7.45 00:08:03 00:00:12.02 01:02:13.94
38 116 WÓJCIK MARLENA K 17 K40-49 7 Marsz NW 01:02:05.87 7.44 00:08:03 00:00:04.68 01:02:10.55
39 127 KRAMP BEATA K 18 K50-59 5 ŻUKOWO Marsz NW 01:02:21.63 7.41 00:08:05 00:00:06.22 01:02:27.85
40 118 IDŹKOWSKI ADAM M 22 M40-49 3 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:02:23.74 7.41 00:08:06 00:00:30.25 01:02:53.99
41 55 MARCZAK MAŁGORZATA K 19 K60-69 2 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Marsz NW 01:03:03.40 7.33 00:08:11 00:00:03.15 01:03:06.55
42 91 SZUDOBAJ HANNA K 20 K50-59 6 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:03:04.18 7.33 00:08:11 00:00:09.18 01:03:13.36
43 44 KOTOWSKA AGNIESZKA K 21 K30-39 4 GDYNIA Marsz NW 01:03:11.07 7.31 00:08:12 00:00:03.65 01:03:14.72
44 187 FILIPÓW TADEUSZ M 23 M70+ 3 LĘBORK NIEZRZESZONY Marsz NW 01:03:20.73 7.29 00:08:13 00:00:08.18 01:03:28.91
45 106 ŻYGENDA ANNA K 22 K40-49 8 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:03:25.87 7.29 00:08:14 00:00:04.26 01:03:30.13
46 80 SELIB IZABELA K 23 K50-59 7 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:03:46.25 7.25 00:08:16 00:00:02.19 01:03:48.44
47 113 NEUMANN KAMILA K 24 K40-49 9 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:03:57.67 7.22 00:08:18 00:00:17.07 01:04:14.74
48 7 BOROWSKA AGNIESZKA K 25 K30-39 5 GDYNIA Marsz NW 01:03:57.95 7.22 00:08:18 00:00:03.65 01:04:01.60
49 24 GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA K 26 K50-59 8 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:04:14.65 7.19 00:08:20 00:00:05.94 01:04:20.59
50 102 WOJDYRA AGATA K 27 K30-39 6 GDYNIA Marsz NW 01:04:16.37 7.19 00:08:20 00:00:00.87 01:04:17.24
51 125 TORLIŃSKA OLA K 28 K40-49 10 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:04:19.69 7.18 00:08:21 00:00:15.93 01:04:35.62
52 38 KOCOŃ SYLWIA K 29 K40-49 11 SIEMIANICE Marsz NW 01:04:46.53 7.13 00:08:24 00:00:05.25 01:04:51.78
53 9 BOŻEK MAGDALENA K 30 K40-49 12 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:05:29.70 7.06 00:08:30 00:00:13.56 01:05:43.26
54 31 IWEN ALEKSANDRA K 31 K40-49 13 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:05:35.36 7.04 00:08:31 00:00:12.39 01:05:47.75
55 199 SZPYRA EDWARD M 24 M70+ 4 GDYNIA Marsz NW 01:05:48.84 7.02 00:08:32 00:00:10.19 01:05:59.03
56 16 DRYWA MAŁGORZATA K 32 K18-29 1 BIAŁOGARDA Marsz NW 01:05:59.08 7 00:08:34 00:00:07.55 01:06:06.63
57 196 PODLEŚ DANUTA K 33 K60-69 3 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:05:59.97 7 00:08:34 00:00:14.42 01:06:14.39
58 133 KONKOL ANETA K 34 K30-39 7 KARTUZY Marsz NW 01:06:08.73 6.99 00:08:35 00:00:19.29 01:06:28.02
59 134 GAWIN ALICJA K 35 K30-39 8 SULĘCZYNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:06:09.36 6.98 00:08:35 00:00:18.61 01:06:27.97
60 60 NAMSOŁEK FELIKS M 25 M70+ 5 GDYNIA Marsz NW 01:06:16.35 6.97 00:08:36 00:00:05.20 01:06:21.55
61 123 TOCZKO JOANNA K 36 K40-49 14 Marsz NW 01:06:17.44 6.97 00:08:36 00:00:11.71 01:06:29.15
62 126 DEUTSCHMANN KATARZYNA K 37 K50-59 9 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:06:28.50 6.95 00:08:37 00:00:03.29 01:06:31.79
63 190 BAK RÓŻA K 38 K60-69 4 Marsz NW 01:06:31.75 6.95 00:08:38 00:00:02.55 01:06:34.30
64 36 KLOSKA KAZIMIERZ M 26 M70+ 6 RZEPNICA GM.BYTÓW Marsz NW 01:06:53.46 6.91 00:08:41 00:00:06.31 01:06:59.77
65 10 CEMPA KAMILA K 39 K40-49 15 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:07:11.10 6.88 00:08:43 00:00:14.29 01:07:25.39
66 135 KONKOL IZABELA K 40 K30-39 9 PROKOWO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:07:48.28 6.81 00:08:48 00:00:19.15 01:08:07.43
67 4 BADZIĄG WALDEMAR M 27 M50-59 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:08:02.12 6.79 00:08:50 00:00:16.32 01:08:18.44
68 114 CYBULSKI FRANCISZEK M 28 M60-69 9 BYTÓW Marsz NW 01:08:16.70 6.77 00:08:52 00:00:08.29 01:08:24.99
69 181 UKLEJA JUSTYNA K 41 K30-39 10 NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA Marsz NW 01:08:16.80 6.77 00:08:52 00:00:04.37 01:08:21.17
70 83 KONKOL KRYSTYNA K 42 K50-59 10 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK Marsz NW 01:08:21.07 6.76 00:08:52 00:00:09.79 01:08:30.86
71 78 RUSZKOWSKA MONIKA K 43 K18-29 2 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Marsz NW 01:08:28.76 6.75 00:08:53 00:00:11.04 01:08:39.80
72 175 SŁOMKA KRZYSZTOF M 29 M50-59 8 LĘBORK Marsz NW 01:08:39.12 6.73 00:08:54 00:00:01.36 01:08:40.48
73 194 HEBEL MARIA K 44 K40-49 16 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:08:55.68 6.7 00:08:57 00:00:01.79 01:08:57.47
74 120 KULASIEWICZ JOANNA K 45 K40-49 17 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Marsz NW 01:09:38.80 6.63 00:09:02 00:00:12.06 01:09:50.86
75 119 SOBISZ TOMASZ M 30 M40-49 4 MOSTY Marsz NW 01:09:39.95 6.63 00:09:02 00:00:12.32 01:09:52.27
76 130 MAŁSZYCKA BARBARA K 46 K40-49 18 LĘBORK FARM FRITES POLAND SA Marsz NW 01:09:41.28 6.63 00:09:03 00:00:09.94 01:09:51.22
77 117 MAJCHRZAK ALEKSANDRA K 47 K40-49 19 KREPA KASZUBSKA Marsz NW 01:09:51.71 6.61 00:09:04 00:00:05.96 01:09:57.67
78 85 STACHYRA ALFRED M 31 M70+ 7 77-100 BYTÓW GBY 1943 Marsz NW 01:09:58.00 6.6 00:09:05 00:00:10.97 01:10:08.97
79 23 WŁODARKIEWICZ EWA K 48 K70+ 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:10:40.16 6.54 00:09:10 00:00:18.27 01:10:58.43
80 92 SZUSTAKIEWICZ GRAŻYNA K 49 K60-69 5 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:10:55.69 6.51 00:09:12 00:00:02.23 01:10:57.92
81 188 LAWRENC JOANNA K 50 K40-49 20 CZARNÓWKO Marsz NW 01:13:23.82 6.3 00:09:31 00:00:13.17 01:13:36.99
82 178 MARUSZAK EWA K 51 K50-59 11 OBLIWICE Marsz NW 01:13:24.01 6.29 00:09:31 00:00:13.71 01:13:37.72
83 104 ZIENTKIEWICZ AGA K 52 K50-59 12 BANINO Marsz NW 01:13:47.88 6.26 00:09:35 00:00:08.80 01:13:56.68
84 33 KAZIÓW KRYSYNA K 53 K60-69 6 Marsz NW 01:15:49.68 6.09 00:09:50 00:00:13.76 01:16:03.44
85 176 SZCZYPEK ELA K 54 K60-69 7 SLUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:15:51.39 6.09 00:09:51 00:00:12.15 01:16:03.54
86 110 DZIADKOWSKA DOROTA K 55 K60-69 8 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:17:06.69 5.99 00:10:00 00:00:15.00 01:17:21.69
87 88 KIJEWSKA BARBARA K 56 K60-69 9 SŁUPSK Marsz NW 01:17:12.43 5.98 00:10:01 00:00:13.43 01:17:25.86
88 15 DOBROSIELSKA ALINA K 57 K60-69 10 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:19:27.39 5.81 00:10:19 00:00:16.23 01:19:43.62
89 121 NAJMROCKA DANUTA K 58 K70+ 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:19:29.75 5.81 00:10:19 00:00:16.39 01:19:46.14
90 111 WNĘCZAK JERZY M 32 M50-59 9 WRZEŚCIE Marsz NW 01:20:05.40 5.77 00:10:24 00:00:21.72 01:20:27.12
91 53 MARCJAN MAŁGORZATA K 59 K40-49 21 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:20:08.17 5.77 00:10:24 00:00:16.25 01:20:24.42
92 64 OSTRÓWKA WALDEMAR M 33 M50-59 10 LĘBORK LKB IM BRACI PETK Marsz NW 01:27:28.77 5.28 00:11:21 00:00:21.73 01:27:50.50
93 50 LIPSKI JAN DOMINIK M 34 M70+ 8 LĘBORK NOWA RÓŻANKA/LKB IM BRACI PETK Marsz NW 01:27:29.17 5.28 00:11:21 00:00:21.05 01:27:50.22
94 94 TEREFENKO BOGDAN M 35 M40-49 5 Marsz NW 01:27:30.63 5.28 00:11:21 00:00:20.95 01:27:51.58
95 192 MRZYBÓD ŁUCJA K 60 K70+ 5 Marsz NW 01:33:12.81 4.96 00:12:06 00:00:19.81 01:33:32.62
96 26 HIMMEL GRAŻYNA K 61 K60-69 11 GDYNIA KAŻDEGO DNIA 10 TYŚ.KROKÓW ! Marsz NW 01:33:13.14 4.96 00:12:06 00:00:18.96 01:33:32.10
97 115 CYBULSKA WIESŁAWA K 62 K60-69 12 BYTÓW Marsz NW 01:33:13.34 4.96 00:12:06 00:00:07.54 01:33:20.88
98 179 CYMAN RYSZARD M 36 M60-69 10 Marsz NW 01:33:43.56 4.93 00:12:10 00:00:34.27 01:34:17.83
99 132 CHOLCHA HALINA K 63 K70+ 6 Marsz NW 01:34:02.35 4.91 00:12:12 00:00:14.98 01:34:17.33
100 3 ANTONIEWICZ-BARTCZAK WIKTOR M 37 M17 1 GDAŃSK ELITE TEAM Marsz NW 02:46:40.29 2.77 00:21:38 00:00:38.55 02:47:18.84
101 1 ANTONIEWICZ-BARTCZAK DOMINIK M 38 M17 2 GDAŃSK ELITE TEAM Marsz NW 02:55:55.93 2.63 00:22:50 00:00:33.57 02:56:29.50

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ