Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RAkowiecki Zbigniew Gdańsk 14,3 km opłacono on-line
2 Ławrynowicz Anna Gdynia 14,3 km opłacono on-line
3 Borowska Agnieszka Gdynia 14,3 km opłacono on-line
4 Wojdyra Agata Gdynia 14,3 km opłacono on-line
5 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 14,3 km
6 Szudobaj Hanna Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk opłacono on-line
7 Badziąg Waldemar Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
8 Szpyra Edward Gdynia 14,3 km opłacono on-line
9 Cempa Wojciech Kielno 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
10 Reseman Sylwia Żukowo 14,3 km ESJA Team
11 Olejko Radosław Żukowo 14,3 km ESJA Team
12 Wnęczak Jerzy Wrzeście 14,3 km Dwa kije Słupsk
13 Góral-Brygała Monika Gdańsk 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
14 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
15 Marczyńska Marta Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
16 Szudarski Marek Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
17 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
18 Nietupski Dariusz Gdynia 14,3 km opłacono on-line
19 Chudziński Andrzej Elbląg 14,3 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono on-line
20 Kuźmicz Adam Maszewko 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
21 Stryczyński Piotr Gdynia 14,3 km
22 Drywa Małgorzata Białogarda 14,3 km opłacono on-line
23 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
24 Dziadkowska Dorota Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
25 Pruska Agnieszka Widzino 14,3 km Dwa kije Słupsk
26 Marcjan Małgorzata Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
27 Iwen Aleksandra Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
28 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 14,3 km GBY 1943
29 Hrycyk Krzysztof Lębork 14,3 km opłacono on-line
30 ŁĘCKI JAN GDYNIA 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
31 Kaczmarek Eugeniusz Słupsk 14,3 km opłacono on-line
32 Cyman Ryszard Lubowidz 14,3 km Hodowca
33 Lipski Jan Dominik Lębork 14,3 km Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK
34 DREWA MARIAN GOŚCICINO 14,3 km opłacono on-line
35 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
36 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
37 Marczak Andrzej Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
38 Marczak Małgorzata Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
39 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 14,3 km
40 Żygenda Robert Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
41 Himmel Mirosław Gdynia 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
42 Góra Beata Gdańsk 14,3 km
43 Żygenda Anna Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia
44 Idźkowski Adam Gdańsk 14,3 km
45 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 14,3 km ESJA Team
46 Nowy Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
47 Ruszkowska Monika Lębork 14,3 km Mors Team Lębork opłacono on-line
48 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 14,3 km opłacono on-line
49 Szpilman Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team
50 Sorn Łukasz Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
51 Harendarczyk Zdzisław Lębork 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
52 Namsołek Feliks Gdynia 14,3 km opłacono on-line
53 Sikorra Janina Lędziechowo 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
54 Pieper Urszula Lębork 14,3 km opłacono on-line
55 Górska Iwona Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
56 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
57 GAJEWSKA DANUTA Łeba 14,3 km opłacono on-line
58 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km opłacono on-line
59 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 14,3 km opłacono on-line
60 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 14,3 km Potęga Nordica
61 Zientkiewicz Witold Banino 14,3 km ESJA Team
62 Zientkiewicz Aga Banino 14,3 km ESJA Team
63 Walczak Krzysztof Gdynia 14,3 km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 2667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ