Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Namsołek Feliks | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
2 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 14,3 km | ||
3 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | 14,3 km | ||
4 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | 14,3 km | ||
5 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
6 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
7 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
8 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
9 | Drywa Małgorzata | Białogarda | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
10 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | 14,3 km | ||
11 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
12 | Kaczmarek Eugeniusz | Słupsk | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
13 | Pieper Urszula | Lębork | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
14 | Wojdyra Agata | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
15 | Borowska Agnieszka | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
16 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
17 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
18 | Kwidzyńska Anna | Lędziechowo | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
19 | Ławrynowicz Anna | Gdynia | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
20 | RAkowiecki Zbigniew | Gdańsk | Polska | 14,3 km | opłacono on-line | |
21 | LAWRENC JOANNA | CZARNÓWKO | Polska | 14,3 km | ||
22 | Harendarczyk Zdzisław | Lębork | Polska | 14,3 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
23 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | 14,3 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
24 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa Kije Słupsk | |
25 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
26 | Dziadkowska Dorota | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa kije Słupsk | |
27 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa Kije Słupsk | |
28 | Wnęczak Jerzy | Wrzeście | Polska | 14,3 km | Dwa kije Słupsk | |
29 | Pruska Agnieszka | Widzino | 14,3 km | Dwa kije Słupsk | ||
30 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa kije Słupsk | opłacono on-line |
31 | Marcjan Małgorzata | Słupsk | Polska | 14,3 km | Dwa kije Słupsk | |
32 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 14,3 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
33 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Polska | 14,3 km | ESJA Team | opłacono on-line |
34 | Olejko Radosław | Żukowo | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
35 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
36 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
37 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
38 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
39 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 14,3 km | ESJA Team | opłacono on-line |
40 | Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska | Gdańsk | Polska | 14,3 km | ESJA Team | |
41 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Polska | 14,3 km | ESJA Team | opłacono on-line |
42 | Małszycka Barbara | Lębork | Polska | 14,3 km | Farm Frites Poland SA | opłacono on-line |
43 | Górska Iwona | Lębork | Polska | 14,3 km | Farm Frites Poland SA | opłacono on-line |
44 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | Polska | 14,3 km | GBY 1943 | |
45 | Cyman Ryszard | Lubowidz | Polska | 14,3 km | Hodowca | |
46 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 14,3 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line |
47 | Himmel Mirosław | Gdynia | Polska | 14,3 km | KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW | |
48 | Ruszkowska Monika | Lębork | Polska | 14,3 km | Mors Team Lębork | opłacono on-line |
49 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | 14,3 km | Night Runners Słupsk | |
50 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | 14,3 km | Night Runners Słupsk | |
51 | Lipski Jan Dominik | Lębork | Polska | 14,3 km | Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK | |
52 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 14,3 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
53 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 14,3 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
54 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 14,3 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
55 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 14,3 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
56 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 14,3 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
57 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | 14,3 km | Potęga Nordica | |
58 | Cempa Wojciech | Kielno | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
59 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | |
60 | Żygenda Robert | Gdynia | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
61 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
62 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
63 | Iwen Aleksandra | Gdynia | Polska | 14,3 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4843