Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia 14,3 km ElektroniczneZapisy.pl Team
2 Zientkiewicz Aga Banino 14,3 km ESJA Team
3 Zientkiewicz Witold Banino 14,3 km ESJA Team
4 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 14,3 km Potęga Nordica
5 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 14,3 km opłacono on-line
6 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km opłacono on-line
7 GAJEWSKA DANUTA Łeba 14,3 km opłacono on-line
8 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
9 Górska Iwona Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
10 Pieper Urszula Lębork 14,3 km opłacono on-line
11 Sikorra Janina Lędziechowo 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
12 Namsołek Feliks Gdynia 14,3 km opłacono on-line
13 Harendarczyk Zdzisław Lębork 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
14 Sorn Łukasz Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
15 Szpilman Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team
16 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 14,3 km opłacono on-line
17 Ruszkowska Monika Lębork 14,3 km Mors Team Lębork opłacono on-line
18 Nowy Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
19 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 14,3 km ESJA Team
20 Idźkowski Adam Gdańsk 14,3 km
21 Żygenda Anna Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia
22 Góra Beata Gdańsk 14,3 km
23 Himmel Mirosław Gdynia 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
24 Żygenda Robert Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
25 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 14,3 km
26 Marczak Małgorzata Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
27 Marczak Andrzej Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
28 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
29 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
30 DREWA MARIAN GOŚCICINO 14,3 km opłacono on-line
31 Lipski Jan Dominik Lębork 14,3 km Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK
32 Cyman Ryszard Lubowidz 14,3 km Hodowca
33 Kaczmarek Eugeniusz Słupsk 14,3 km opłacono on-line
34 ŁĘCKI JAN GDYNIA 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
35 Hrycyk Krzysztof Lębork 14,3 km opłacono on-line
36 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 14,3 km GBY 1943
37 Iwen Aleksandra Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
38 Marcjan Małgorzata Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
39 Pruska Agnieszka Widzino 14,3 km Dwa kije Słupsk
40 Dziadkowska Dorota Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
41 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
42 Drywa Małgorzata Białogarda 14,3 km opłacono on-line
43 Stryczyński Piotr Gdynia 14,3 km
44 Kuźmicz Adam Maszewko 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
45 Chudziński Andrzej Elbląg 14,3 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono on-line
46 Nietupski Dariusz Gdynia 14,3 km opłacono on-line
47 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
48 Szudarski Marek Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
49 Marczyńska Marta Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
50 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
51 Góral-Brygała Monika Gdańsk 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
52 Wnęczak Jerzy Wrzeście 14,3 km Dwa kije Słupsk
53 Olejko Radosław Żukowo 14,3 km ESJA Team
54 Reseman Sylwia Żukowo 14,3 km ESJA Team
55 Cempa Wojciech Kielno 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
56 Szpyra Edward Gdynia 14,3 km opłacono on-line
57 Badziąg Waldemar Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
58 Szudobaj Hanna Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk opłacono on-line
59 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 14,3 km
60 Wojdyra Agata Gdynia 14,3 km opłacono on-line
61 Borowska Agnieszka Gdynia 14,3 km opłacono on-line
62 Ławrynowicz Anna Gdynia 14,3 km opłacono on-line
63 RAkowiecki Zbigniew Gdańsk 14,3 km opłacono on-line


Wyświetleń: 2855

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ