Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 14,3 km GBY 1943
2 Zientkiewicz Aga Banino 14,3 km ESJA Team
3 Zientkiewicz Witold Banino 14,3 km ESJA Team
4 Drywa Małgorzata Białogarda 14,3 km opłacono on-line
5 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 14,3 km
6 Chudziński Andrzej Elbląg 14,3 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono on-line
7 Góra Beata Gdańsk 14,3 km
8 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 14,3 km ESJA Team
9 Idźkowski Adam Gdańsk 14,3 km
10 RAkowiecki Zbigniew Gdańsk 14,3 km opłacono on-line
11 Góral-Brygała Monika Gdańsk 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
12 Żygenda Robert Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
13 Namsołek Feliks Gdynia 14,3 km opłacono on-line
14 Walczak Krzysztof Gdynia 14,3 km ElektroniczneZapisy.pl Team
15 Żygenda Anna Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia
16 Himmel Mirosław Gdynia 14,3 km KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW
17 Stryczyński Piotr Gdynia 14,3 km
18 Nowy Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
19 Nietupski Dariusz Gdynia 14,3 km opłacono on-line
20 Szpyra Edward Gdynia 14,3 km opłacono on-line
21 Wojdyra Agata Gdynia 14,3 km opłacono on-line
22 Borowska Agnieszka Gdynia 14,3 km opłacono on-line
23 Iwen Aleksandra Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
24 Ławrynowicz Anna Gdynia 14,3 km opłacono on-line
25 Szpilman Katarzyna Gdynia 14,3 km ESJA Team
26 ŁĘCKI JAN GDYNIA 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
27 Sorn Łukasz Gdynia 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
28 Marczyńska Marta Gościcino 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
29 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
30 DREWA MARIAN GOŚCICINO 14,3 km opłacono on-line
31 Cempa Wojciech Kielno 14,3 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
32 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
33 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
34 Ruszkowska Monika Lębork 14,3 km Mors Team Lębork opłacono on-line
35 Małszycka Barbara Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
36 Lipski Jan Dominik Lębork 14,3 km Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK
37 Konkol Andrzej Lębork 14,3 km opłacono on-line
38 Górska Iwona Lębork 14,3 km Farm Frites Poland SA opłacono on-line
39 Pieper Urszula Lębork 14,3 km opłacono on-line
40 Harendarczyk Zdzisław Lębork 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
41 Hrycyk Krzysztof Lębork 14,3 km opłacono on-line
42 Kwidzyńska Anna Lędziechowo 14,3 km opłacono on-line
43 Sikorra Janina Lędziechowo 14,3 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
44 Cyman Ryszard Lubowidz 14,3 km Hodowca
45 GAJEWSKA DANUTA Łeba 14,3 km opłacono on-line
46 Kuźmicz Adam Maszewko 14,3 km Polipack Team GWE opłacono on-line
47 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 14,3 km Potęga Nordica
48 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 14,3 km
49 Badziąg Waldemar Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
50 Szudobaj Hanna Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk opłacono on-line
51 Kaczmarek Eugeniusz Słupsk 14,3 km opłacono on-line
52 Marcjan Małgorzata Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
53 Dziadkowska Dorota Słupsk 14,3 km Dwa kije Słupsk
54 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
55 Szudarski Marek Słupsk 14,3 km Dwa Kije Słupsk
56 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 14,3 km ESJA Team opłacono on-line
57 Pruska Agnieszka Widzino 14,3 km Dwa kije Słupsk
58 Wnęczak Jerzy Wrzeście 14,3 km Dwa kije Słupsk
59 Marczak Małgorzata Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
60 Marczak Andrzej Żelkowo 14,3 km Night Runners Słupsk
61 Olejko Radosław Żukowo 14,3 km ESJA Team
62 Reseman Sylwia Żukowo 14,3 km ESJA Team
63 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 14,3 km opłacono on-line


Wyświetleń: 3728

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ