Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agnieszka i Janek | |||||||||
1 | Wątroba Agnieszka | Libiąż | Wirtualna Aktywność | Agnieszka i Janek | |||||
Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | |||||||||
2 | Miler Monika | Starogard Gdański | Trening | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
3 | Bendyk Bożena | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
4 | Kostrzeba Irena Maria | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
5 | KOZIOŁ AGATA | FROMBORK | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
6 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
7 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
8 | Obolewicz Jakub | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
9 | Obolewicz Michał | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
10 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
11 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
12 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
13 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
14 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
15 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
16 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
17 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
18 | Zima Jan | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
19 | Zima Jolanta | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
20 | Sowa Renata | Elbląg | Trening | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
21 | Sowa Sylwester | Elblag | Trening | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
22 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Trening | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
23 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
24 | Kutniewska Maria | Żukowo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Good-Time | |||||||||
25 | Salewska Magdalena | Gdynia | Trening | Good-Time | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
26 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Wirtualna Aktywność | JARBUD | opłacono | ||||
KSE DULKA | |||||||||
27 | Formela Sebastian | Żukowo | Trening | KSE DULKA | opłacono | ||||
Patyczki Grudziądz | |||||||||
28 | Zolnowska Aleksandra | Grudziądz | Trening | Patyczki Grudziądz | opłacono | ||||
29 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Trening | Patyczki Grudziądz | opłacono | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
30 | Karolewska Katarzyna | Toruń | Trening | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
31 | Malaniwska Małgorzata | Torun | Trening | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
32 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Trening | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
33 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Trening | Pierniki Toruń | opłacono | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
34 | Toporek Rafał | Przodkowo | Trening | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
35 | Kramp Beata | Żukowo | Trening | Przodkowskie Morsy | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
36 | Pękała Piotr | Koszalin | Wirtualna Aktywność | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
37 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Trening | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
38 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Trening | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
39 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Trening | Team Deaf | opłacono | ||||
Team Nigdy Się Nie Poddawaj | |||||||||
40 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Wirtualna Aktywność | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono | ||||
Team deaf | |||||||||
41 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Trening | Team deaf | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
42 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Wirtualna Aktywność | WIRUSY | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Trening | opłacono | |||||
44 | Budzisz Joanna Budzisz | Kuźnica | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
45 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Trening | opłacono | |||||
46 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
47 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
48 | kapteina robert | gronowo górne | Trening | opłacono | |||||
49 | Kargól Lucjan | Tczew | Trening | opłacono | |||||
50 | Kmita Sylwia | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
51 | Koralewska Irena | Sadlinki | Trening | opłacono | |||||
52 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
53 | Kowalski Szymon | Malbork | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
54 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
55 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Trening | opłacono | |||||
56 | Kusiak MARIA | Gdańsk | Trening | opłacono | |||||
57 | Kutniewski Witold | Żukowo | Trening | opłacono | |||||
58 | Litewska Joanna | Juszkowo | Trening | ||||||
59 | Makowska Izabela | Gdynia | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
60 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
61 | Maliszewski Marek | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
62 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Trening | opłacono | |||||
63 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Trening | opłacono | |||||
64 | Pawłowska Ewelina | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
65 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
66 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
67 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
68 | Szczepańska Oksana | Kraków | Wirtualna Aktywność | ||||||
69 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Wirtualna Aktywność | opłacono | |||||
70 | Zegarowska Marta | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
71 | Zegarowski Bartłomiej | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
72 | Łach Iwona | Starogard Gdański | Trening | opłacono | |||||
73 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Wirtualna Aktywność | ||||||
74 | Łubkowska Grażyna | GDAŃSK | Trening |
Wyświetleń: 6247