V Półmaraton Doliną Rospudy
Półmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milewski Marcin Suwałki Półmaraton
2 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
3 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
4 Getek Marcin Ełk Półmaraton opłacono
5 Gabrysiak Tomasz Gabrysiak Wrocław Półmaraton opłacono
6 Spyła Darosław Ełk Półmaraton opłacono
7 Sawicki Gabor Olsztyn Półmaraton
8 Homziuk Stanislaw Ząbki Półmaraton opłacono
9 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton
10 Szpernal Beata Płock Półmaraton opłacono
11 Wesołowska Urszula Wrocław Półmaraton
12 Wesołowski Maciej Wrocław Półmaraton
13 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
14 Klimaszewski Mateusz Warszawa Półmaraton opłacono
15 Paczos Wojciech London Półmaraton opłacono
16 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton opłacono
17 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Półmaraton opłacono
18 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton
19 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
20 Filipowicz Mirosław Ketrzyn Półmaraton opłacono
21 Majchrzak Serafin Gdańsk Półmaraton opłacono
22 Makarewicz Andrzej Warszawa Półmaraton
23 ŚPIEWANOWSKI PIOTR Gdańsk Półmaraton opłacono
24 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
25 Deryło Natalia Deryło PIETRZYKOWICE Półmaraton opłacono
26 Kircuń Paweł Wrocław Półmaraton opłacono
27 Dobaj Eryk Bakałarzewo Półmaraton opłacono
28 Łachacz Karol Suwałki Półmaraton opłacono
29 Matyszewski Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
30 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Półmaraton AGR Podlasie opłacono
31 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
32 Grygo Krzysztof Łomża Półmaraton Akademia Sportu Medyk opłacono
33 Pudlis Marcin Mikołajki Półmaraton Bbl Mikołajki opłacono
34 Jasiulewicz Anna Józefosław Półmaraton Białystok Biega Team
35 Dąbrowski Przemysław Borawe Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
36 Popowska Monika Suwałki Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
37 Kusio Marcin Osowiec Półmaraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
38 Kurkus Aleksander Warszawa Półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
39 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
40 Burek Andrzej Szczecin Półmaraton Maratończyk Szczecin opłacono
41 Pyzik Ewa Bielany Wrocławskie Półmaraton Matner Running Team opłacono
42 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród
43 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
44 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie Półmaraton Oborygeni opłacono
45 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
46 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
47 Miniuk Paweł Białystok Półmaraton Palę Wrotki opłacono
48 Ostrowski Paweł Białystok Półmaraton Plus i minus. Edukacja. opłacono
49 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
50 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Półmaraton RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
51 dobrzyn zenon giżycko Półmaraton sklep rowery zenon dobrzyn
52 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
53 Nowicki Zbigniew Sejny Półmaraton TEAM Biegam Bo chcę
54 Kwiatkowski Karol Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę.
55 Bałulis Rajmund Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
56 królak przemek Węgorzewo Półmaraton Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
57 Kudosz Andrzej Gołdap Półmaraton Wital Gołdap opłacono
58 Perkowski Jarek Białystok Półmaraton ZANPER
59 Zaniewski Tomasz Białystok Półmaraton ZanPer opłacono


Wyświetleń: 6515

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ