V Półmaraton Doliną Rospudy
Półmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Perkowski Jarek Białystok Półmaraton ZANPER
2 Zaniewski Tomasz Białystok Półmaraton ZanPer opłacono
3 Kudosz Andrzej Gołdap Półmaraton Wital Gołdap opłacono
4 królak przemek Węgorzewo Półmaraton Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
5 Kwiatkowski Karol Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę.
6 Bałulis Rajmund Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
7 Nowicki Zbigniew Sejny Półmaraton TEAM Biegam Bo chcę
8 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
9 dobrzyn zenon giżycko Półmaraton sklep rowery zenon dobrzyn
10 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Półmaraton RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
11 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
12 Ostrowski Paweł Białystok Półmaraton Plus i minus. Edukacja. opłacono
13 Miniuk Paweł Białystok Półmaraton Palę Wrotki opłacono
14 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
15 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
16 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie Półmaraton Oborygeni opłacono
17 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
18 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród
19 Pyzik Ewa Bielany Wrocławskie Półmaraton Matner Running Team opłacono
20 Burek Andrzej Szczecin Półmaraton Maratończyk Szczecin opłacono
21 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
22 Kusio Marcin Osowiec Półmaraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
23 Kurkus Aleksander Warszawa Półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
24 Dąbrowski Przemysław Borawe Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
25 Popowska Monika Suwałki Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
26 Jasiulewicz Anna Józefosław Półmaraton Białystok Biega Team
27 Pudlis Marcin Mikołajki Półmaraton Bbl Mikołajki opłacono
28 Grygo Krzysztof Łomża Półmaraton Akademia Sportu Medyk opłacono
29 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
30 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Półmaraton AGR Podlasie opłacono
31 Milewski Marcin Suwałki Półmaraton
32 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
33 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
34 Getek Marcin Ełk Półmaraton opłacono
35 Gabrysiak Tomasz Gabrysiak Wrocław Półmaraton opłacono
36 Spyła Darosław Ełk Półmaraton opłacono
37 Sawicki Gabor Olsztyn Półmaraton
38 Homziuk Stanislaw Ząbki Półmaraton opłacono
39 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton
40 Szpernal Beata Płock Półmaraton opłacono
41 Wesołowska Urszula Wrocław Półmaraton
42 Wesołowski Maciej Wrocław Półmaraton
43 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
44 Klimaszewski Mateusz Warszawa Półmaraton opłacono
45 Paczos Wojciech London Półmaraton opłacono
46 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton opłacono
47 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Półmaraton opłacono
48 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton
49 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
50 Filipowicz Mirosław Ketrzyn Półmaraton opłacono
51 Majchrzak Serafin Gdańsk Półmaraton opłacono
52 Makarewicz Andrzej Warszawa Półmaraton
53 ŚPIEWANOWSKI PIOTR Gdańsk Półmaraton opłacono
54 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
55 Deryło Natalia Deryło PIETRZYKOWICE Półmaraton opłacono
56 Kircuń Paweł Wrocław Półmaraton opłacono
57 Dobaj Eryk Bakałarzewo Półmaraton opłacono
58 Łachacz Karol Suwałki Półmaraton opłacono
59 Matyszewski Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono


Wyświetleń: 6900

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ