V Półmaraton Doliną Rospudy
Półmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
2 Perkowski Jarek Białystok Półmaraton ZANPER
3 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
4 Spyła Darosław Ełk Półmaraton opłacono
5 Getek Marcin Ełk Półmaraton opłacono
6 królak przemek Węgorzewo Półmaraton Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
7 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Półmaraton opłacono
8 Dąbrowski Przemysław Borawe Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
9 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
10 Klimaszewski Mateusz Warszawa Półmaraton opłacono
11 Zaniewski Tomasz Białystok Półmaraton ZanPer opłacono
12 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton
13 Miniuk Paweł Białystok Półmaraton Palę Wrotki opłacono
14 Jasiulewicz Anna Józefosław Półmaraton Białystok Biega Team
15 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród
16 Pyzik Ewa Bielany Wrocławskie Półmaraton Matner Running Team opłacono
17 Homziuk Stanislaw Ząbki Półmaraton opłacono
18 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
19 Makarewicz Andrzej Warszawa Półmaraton
20 ŚPIEWANOWSKI PIOTR Gdańsk Półmaraton opłacono
21 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
22 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
23 Wesołowski Maciej Wrocław Półmaraton
24 Wesołowska Urszula Wrocław Półmaraton
25 Filipowicz Mirosław Ketrzyn Półmaraton opłacono
26 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
27 Sawicki Gabor Olsztyn Półmaraton
28 Milewski Marcin Suwałki Półmaraton
29 Kudosz Andrzej Gołdap Półmaraton Wital Gołdap opłacono
30 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie Półmaraton Oborygeni opłacono
31 Paczos Wojciech London Półmaraton opłacono
32 Gabrysiak Tomasz Gabrysiak Wrocław Półmaraton opłacono
33 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
34 Deryło Natalia Deryło PIETRZYKOWICE Półmaraton opłacono
35 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
36 Grygo Krzysztof Łomża Półmaraton Akademia Sportu Medyk opłacono
37 Dobaj Eryk Bakałarzewo Półmaraton opłacono
38 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton
39 Burek Andrzej Szczecin Półmaraton Maratończyk Szczecin opłacono
40 Kusio Marcin Osowiec Półmaraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
41 Łachacz Karol Suwałki Półmaraton opłacono
42 Kurkus Aleksander Warszawa Półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
43 Kwiatkowski Karol Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę.
44 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Półmaraton AGR Podlasie opłacono
45 Majchrzak Serafin Gdańsk Półmaraton opłacono
46 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
47 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
48 dobrzyn zenon giżycko Półmaraton sklep rowery zenon dobrzyn
49 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton opłacono
50 Szpernal Beata Płock Półmaraton opłacono
51 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Półmaraton RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
52 Matyszewski Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
53 Nowicki Zbigniew Sejny Półmaraton TEAM Biegam Bo chcę
54 Pudlis Marcin Mikołajki Półmaraton Bbl Mikołajki opłacono
55 Kircuń Paweł Wrocław Półmaraton opłacono
56 Popowska Monika Suwałki Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
57 Ostrowski Paweł Białystok Półmaraton Plus i minus. Edukacja. opłacono
58 Bałulis Rajmund Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
59 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono


Wyświetleń: 6947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ