V Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
2 Bałulis Rajmund Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
3 Ostrowski Paweł Białystok Półmaraton Plus i minus. Edukacja. opłacono
4 Popowska Monika Suwałki Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
5 Kircuń Paweł Wrocław Półmaraton opłacono
6 Pudlis Marcin Mikołajki Półmaraton Bbl Mikołajki opłacono
7 Nowicki Zbigniew Sejny Półmaraton TEAM Biegam Bo chcę
8 Matyszewski Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
9 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Półmaraton RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
10 Szpernal Beata Płock Półmaraton opłacono
11 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton opłacono
12 dobrzyn zenon giżycko Półmaraton sklep rowery zenon dobrzyn
13 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
14 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
15 Majchrzak Serafin Gdańsk Półmaraton opłacono
16 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Półmaraton AGR Podlasie opłacono
17 Kwiatkowski Karol Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę.
18 Kurkus Aleksander Warszawa Półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
19 Łachacz Karol Suwałki Półmaraton opłacono
20 Kusio Marcin Osowiec Półmaraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
21 Burek Andrzej Szczecin Półmaraton Maratończyk Szczecin opłacono
22 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton
23 Dobaj Eryk Bakałarzewo Półmaraton opłacono
24 Grygo Krzysztof Łomża Półmaraton Akademia Sportu Medyk opłacono
25 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
26 Deryło Natalia Deryło PIETRZYKOWICE Półmaraton opłacono
27 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
28 Gabrysiak Tomasz Gabrysiak Wrocław Półmaraton opłacono
29 Paczos Wojciech London Półmaraton opłacono
30 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie Półmaraton Oborygeni opłacono
31 Kudosz Andrzej Gołdap Półmaraton Wital Gołdap opłacono
32 Milewski Marcin Suwałki Półmaraton
33 Sawicki Gabor Olsztyn Półmaraton
34 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
35 Filipowicz Mirosław Ketrzyn Półmaraton opłacono
36 Wesołowska Urszula Wrocław Półmaraton
37 Wesołowski Maciej Wrocław Półmaraton
38 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
39 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
40 ŚPIEWANOWSKI PIOTR Gdańsk Półmaraton opłacono
41 Makarewicz Andrzej Warszawa Półmaraton
42 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
43 Homziuk Stanislaw Ząbki Półmaraton opłacono
44 Pyzik Ewa Bielany Wrocławskie Półmaraton Matner Running Team opłacono
45 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród
46 Jasiulewicz Anna Józefosław Półmaraton Białystok Biega Team
47 Miniuk Paweł Białystok Półmaraton Palę Wrotki opłacono
48 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton
49 Zaniewski Tomasz Białystok Półmaraton ZanPer opłacono
50 Klimaszewski Mateusz Warszawa Półmaraton opłacono
51 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
52 Dąbrowski Przemysław Borawe Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
53 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Półmaraton opłacono
54 królak przemek Węgorzewo Półmaraton Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
55 Getek Marcin Ełk Półmaraton opłacono
56 Spyła Darosław Ełk Półmaraton opłacono
57 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
58 Perkowski Jarek Białystok Półmaraton ZANPER
59 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
60 Leszczyński Roman Ostrołęka Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) so-biebie-gam
61 Wach Zdzisław Augustów Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
62 Hołubowska Zuzanna Warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
63 Witkowski Dariusz Białystok Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) OUTDOOR TRAINING
64 Nowicki Przemysław Radomsko Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) KBKS Radomsko
65 mikina artur warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) pwpw sa
66 Bagiński Jan Olecko Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) OleckoBiega
67 Misztela Witold Warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
68 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) BBL Wydminy
69 Dydymska Monika Rumia Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
70 Dydymski Krzysztof RUMIA Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
71 zubowicz katarzyna Mazuchówka Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
72 Król Bogdan Orneta Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
73 Król Cezary Orneta Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
74 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) WKB "META" LUBLINIEC
75 Moczyński Leszek Bydgoszcz Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)


Wyświetleń: 7217

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ