V Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milewski Marcin Suwałki Półmaraton
2 Moczyński Leszek Bydgoszcz Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
3 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
4 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
5 Getek Marcin Ełk Półmaraton opłacono
6 Gabrysiak Tomasz Gabrysiak Wrocław Półmaraton opłacono
7 Spyła Darosław Ełk Półmaraton opłacono
8 Sawicki Gabor Olsztyn Półmaraton
9 Homziuk Stanislaw Ząbki Półmaraton opłacono
10 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton
11 Szpernal Beata Płock Półmaraton opłacono
12 Wesołowska Urszula Wrocław Półmaraton
13 Wesołowski Maciej Wrocław Półmaraton
14 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
15 Wach Zdzisław Augustów Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
16 Hołubowska Zuzanna Warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
17 Klimaszewski Mateusz Warszawa Półmaraton opłacono
18 Paczos Wojciech London Półmaraton opłacono
19 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton opłacono
20 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Półmaraton opłacono
21 Dydymska Monika Rumia Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
22 Dydymski Krzysztof RUMIA Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu)
23 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Półmaraton
24 Staszkun Patryk Kruklanki Półmaraton opłacono
25 Filipowicz Mirosław Ketrzyn Półmaraton opłacono
26 Majchrzak Serafin Gdańsk Półmaraton opłacono
27 Makarewicz Andrzej Warszawa Półmaraton
28 ŚPIEWANOWSKI PIOTR Gdańsk Półmaraton opłacono
29 Będkowski Paweł Warszawa Półmaraton opłacono
30 Deryło Natalia Deryło PIETRZYKOWICE Półmaraton opłacono
31 Kircuń Paweł Wrocław Półmaraton opłacono
32 Dobaj Eryk Bakałarzewo Półmaraton opłacono
33 Łachacz Karol Suwałki Półmaraton opłacono
34 Matyszewski Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
35 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Półmaraton AGR Podlasie opłacono
36 Kościński Patryk Pozezdrze Półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
37 Grygo Krzysztof Łomża Półmaraton Akademia Sportu Medyk opłacono
38 Pudlis Marcin Mikołajki Półmaraton Bbl Mikołajki opłacono
39 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) BBL Wydminy
40 Jasiulewicz Anna Józefosław Półmaraton Białystok Biega Team
41 Dąbrowski Przemysław Borawe Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
42 Popowska Monika Suwałki Półmaraton Dąbrowski TEAM opłacono
43 Kusio Marcin Osowiec Półmaraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
44 Kurkus Aleksander Warszawa Półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
45 Puławski Kazimierz Łyse Półmaraton GPN opłacono
46 zubowicz katarzyna Mazuchówka Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
47 Król Bogdan Orneta Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
48 Król Cezary Orneta Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
49 Misztela Witold Warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) IKS Smok Orneta
50 Nowicki Przemysław Radomsko Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) KBKS Radomsko
51 Burek Andrzej Szczecin Półmaraton Maratończyk Szczecin opłacono
52 Pyzik Ewa Bielany Wrocławskie Półmaraton Matner Running Team opłacono
53 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród
54 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team
55 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie Półmaraton Oborygeni opłacono
56 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
57 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
58 Bagiński Jan Olecko Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) OleckoBiega
59 Witkowski Dariusz Białystok Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) OUTDOOR TRAINING
60 Miniuk Paweł Białystok Półmaraton Palę Wrotki opłacono
61 Ostrowski Paweł Białystok Półmaraton Plus i minus. Edukacja. opłacono
62 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
63 mikina artur warszawa Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) pwpw sa
64 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Półmaraton RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
65 dobrzyn zenon giżycko Półmaraton sklep rowery zenon dobrzyn
66 Leszczyński Roman Ostrołęka Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) so-biebie-gam
67 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono
68 Nowicki Zbigniew Sejny Półmaraton TEAM Biegam Bo chcę
69 Kwiatkowski Karol Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę.
70 Bałulis Rajmund Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
71 królak przemek Węgorzewo Półmaraton Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
72 Kudosz Andrzej Gołdap Półmaraton Wital Gołdap opłacono
73 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie Półmaraton - osoby zwolnione (wg regulaminu) WKB "META" LUBLINIEC
74 Perkowski Jarek Białystok Półmaraton ZANPER
75 Zaniewski Tomasz Białystok Półmaraton ZanPer opłacono


Wyświetleń: 5731

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ