Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pieślak Michał | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
2 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
3 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
4 | Skowina Wojciech | Filipów | Polska | Bieg Bakałarza | Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak | opłacono |
5 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | Bieg Bakałarza | Super Drużyna Ełk | opłacono |
6 | Kożuchowski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
7 | Giedo Grażyna | Wydminy | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
8 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg Bakałarza | Biegam bo chcę. | opłacono |
9 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
10 | Parchowska Magdalena | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
11 | Romotowski Tomasz | Olecko | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
12 | LEOŃCZUK Adam | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Bakałarza | Leospeed | opłacono |
13 | Mikiewicz-Łapińska Paulina Mikiewicz-Łapińska | Sobolewo | Polska | Bieg Bakałarza | KS Podlasie Białystok | opłacono |
14 | Piekarski Przemysław | Olecko | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
15 | Leończuk Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Bakałarza | KS PODLASIE BIAŁYSTOK | opłacono |
16 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | Bieg Bakałarza | Wybiegamy To! | opłacono |
17 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza | KS Podlasie Białystok | opłacono |
18 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
19 | Jurkiun Konstanty | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
20 | Tracikowska Dorota | ŁAPY | Polska | Bieg Bakałarza | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono |
21 | Tracikowski Dariusz | Łapy | Polska | Bieg Bakałarza | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono |
22 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
23 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza | Masters Białystok | opłacono |
24 | Jaśkiewicz-Tylenda Ewelina | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
25 | Iwanow Aleksandr | Bialystok | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Bialystok Biega Team | |
26 | Iwanowa Alena | Bialystok | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
27 | Iwanowa Helena | Bialystok | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Bialystok Biega Team | |
28 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Wilki Puszczy Rominckiej | |
29 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg Bakałarza | Maratonka Grajewo | opłacono |
30 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg Bakałarza | Maratonka Grajewo | opłacono |
31 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | Bieg Bakałarza | fizjoterpia-suwalki.pl | opłacono |
32 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
33 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Bieg Bakałarza | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
34 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | 12BLP-Suwałki | |
35 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
36 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
37 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||
38 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | Team Kopeć | opłacono |
39 | Kulik Sylwia | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza | Białystok Biega TEAM | opłacono |
40 | Bołtuć Piotr | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza | Biiałystok biega team | opłacono |
41 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | Team Kopeć | opłacono |
42 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | OleckoBiega | |
43 | Śniosek Patryk | GOŁDDAP | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
44 | Śniosek Krzysztof | GOŁDAP | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
45 | Sierzputowska Ewa | Warszawa | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
46 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | Bieg Bakałarza | TEAM PARSZCZYŃSKICH | opłacono |
47 | reda alicja | warszawa | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | NW CZŁAPSKI TEAM | |
48 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
49 | Cabańska Dorota | Warszawa | Polska | Bieg Bakałarza | opłacono | |
50 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Białystok Biega TEAM | |
51 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | Bieg Bakałarza | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
52 | sokołowski Rafael | suwałki | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |
53 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | AGR Podlasie | |
54 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Klub J.Słowackiego | |
55 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Klub J.Słowackiego |
Wyświetleń: 8294