Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12BLP-Suwałki | |||||||||
1 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | 12BLP-Suwałki | |||||
14 pppanc | |||||||||
2 | WILIWIS Paweł | Suwałki | Bieg Bakałarza | 14 pppanc | |||||
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||||||
3 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Bieg Bakałarza | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
4 | Dawidejt Paweł | Augustów | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | AGR Podlasie | |||||
Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak | |||||||||
5 | Skowina Wojciech | Filipów | Bieg Bakałarza | Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak | opłacono | ||||
Bialystok Biega Team | |||||||||
6 | Iwanow Aleksandr | Bialystok | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Bialystok Biega Team | |||||
7 | Iwanowa Helena | Bialystok | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Bialystok Biega Team | |||||
Białystok Biega TEAM | |||||||||
8 | Kulik Sylwia | Białystok | Bieg Bakałarza | Białystok Biega TEAM | opłacono | ||||
9 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Białystok Biega TEAM | |||||
Biegam bo chcę. | |||||||||
10 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Bieg Bakałarza | Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
Biiałystok biega team | |||||||||
11 | Bołtuć Piotr | Białystok | Bieg Bakałarza | Biiałystok biega team | opłacono | ||||
KS PODLASIE BIAŁYSTOK | |||||||||
12 | Leończuk Andrzej | BIAŁYSTOK | Bieg Bakałarza | KS PODLASIE BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
KS Podlasie Białystok | |||||||||
13 | Mikiewicz-Łapińska Paulina Mikiewicz-Łapińska | Sobolewo | Bieg Bakałarza | KS Podlasie Białystok | opłacono | ||||
14 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Bieg Bakałarza | KS Podlasie Białystok | opłacono | ||||
Klub J.Słowackiego | |||||||||
15 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Klub J.Słowackiego | |||||
16 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Klub J.Słowackiego | |||||
Leospeed | |||||||||
17 | LEOŃCZUK Adam | BIAŁYSTOK | Bieg Bakałarza | Leospeed | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
18 | Poniatowski Adam | Bełda | Bieg Bakałarza | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
19 | Poniatowski Marek | Bełda | Bieg Bakałarza | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Masters Białystok | |||||||||
20 | szewczak andrzej | Białystok | Bieg Bakałarza | Masters Białystok | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
21 | reda alicja | warszawa | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |||||||||
22 | sokołowski Rafael | suwałki | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Niepełnosprawni w Sporcie - Czesio bimbo | |||||
Nowicki Team | |||||||||
23 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Bieg Bakałarza | Nowicki Team | |||||
OleckoBiega | |||||||||
24 | Bagiński Jan | Olecko | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | OleckoBiega | |||||
Olecko biega | |||||||||
25 | Suchodolska Edyta | Olecko | Bieg Bakałarza | Olecko biega | |||||
Run Team Tygrysy z Orzysza | |||||||||
26 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Bieg Bakałarza | Run Team Tygrysy z Orzysza | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
27 | Cwaliński Marcin | Ełk | Bieg Bakałarza | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
28 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Bieg Bakałarza | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
TEAM PARSZCZYŃSKICH | |||||||||
29 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Bieg Bakałarza | TEAM PARSZCZYŃSKICH | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
30 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Bieg Bakałarza | Team Kopeć | opłacono | ||||
31 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Bieg Bakałarza | Team Kopeć | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
32 | Kochman Iwona | Warszawa | Bieg Bakałarza | Vege Runners | |||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
33 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wybiegamy To! | |||||||||
34 | Krawczyk Jan | Korsze | Bieg Bakałarza | Wybiegamy To! | opłacono | ||||
ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | |||||||||
35 | Tracikowska Dorota | ŁAPY | Bieg Bakałarza | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono | ||||
36 | Tracikowski Dariusz | Łapy | Bieg Bakałarza | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
37 | Ambroziak Marcin | Ryn | Bieg Bakałarza | ||||||
38 | Cabańska Dorota | Warszawa | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
39 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
40 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
41 | Derencz Joanna | Gołdap | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
42 | Gacki Krzysztof | Pisz | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
43 | Gajdek Przemysław | Ełk | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
44 | Giedo Grażyna | Wydminy | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
45 | Iwanowa Alena | Bialystok | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
46 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
47 | Jaśkiewicz-Tylenda Ewelina | Suwałki | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
48 | Jurkiun Konstanty | Suwałki | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
49 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Bieg Bakałarza | ||||||
50 | Kozielska Marta Kozielska | FILIPÓW | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
51 | Kożuchowski Krzysztof | Siedlce | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
52 | Obrycki Paweł | Grajewo | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
53 | Parchowska Magdalena | Białystok | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
54 | Piekarski Przemysław | Olecko | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
55 | Pieślak Michał | Suwałki | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
56 | Poźniak Józef | Suwałki | Bieg Bakałarza - osoby zwolnione (wg regulaminu) | ||||||
57 | Poźniak Konrad | Suwałki | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
58 | Romotowski Tomasz | Olecko | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
59 | Sierzputowska Ewa | Warszawa | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
60 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Bieg Bakałarza | ||||||
61 | Śniosek Krzysztof | GOŁDAP | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
62 | Śniosek Patryk | GOŁDDAP | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
63 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Bieg Bakałarza | opłacono | |||||
64 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Bieg Bakałarza | ||||||
fizjoterpia-suwalki.pl | |||||||||
65 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Bieg Bakałarza | fizjoterpia-suwalki.pl | opłacono |
Wyświetleń: 8282