Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Jaki dystans planujesz pokonać? | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGB Torfy | |||||||||
1 | Harężlak Krzysztof | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | AGB Torfy | 42.2 | opłacono BM | |||
Celironman | |||||||||
2 | Promińska-Goss Eliza | Nowe Chrusty | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Celironman | 26.375 | opłacono BM | |||
EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||||||
3 | Bladowski Zdzisław | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | 10.55 | opłacono BM | |||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
4 | Dróżdż Paweł | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Epoka Nordica Łódź | 21.1 | opłacono BM | |||
5 | KOCHANIAK Maria | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Epoka Nordica Łódź | 15.825 | opłacono BM | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
6 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | od 5.275 do 42.2 km NW | Face Nordic Walking Team | 21.1 | opłacono BM | |||
Forever Young Łódź | |||||||||
7 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Forever Young Łódź | 42.2 | opłacono BM | |||
8 | Paszkiewicz-Kęsiak Anita | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Forever Young Łódź | 21.1 | opłacono BM | |||
Forma na piątkę | |||||||||
9 | Watarski Mariusz | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Forma na piątkę | 21.1 | opłacono BM | |||
Girlsy na chodzie! | |||||||||
10 | Pietrzak Anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Girlsy na chodzie! | 10.55 | opłacono BM | |||
KLUB SPORTOWY ULTRA TEAM ŁÓDŹ | |||||||||
11 | Kalinowska Anna | Łodz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | KLUB SPORTOWY ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 42.2 | opłacono BM | |||
KS GRUCHA | |||||||||
12 | Kamiński Daniel | Ozorków | od 5.275 do 42.2 km BIEG | KS GRUCHA | 42.2 | opłacono BM | |||
13 | Karolak Jolanta | Ozorków | od 5.275 do 42.2 km BIEG | KS GRUCHA | 36.925 | opłacono BM | |||
KS Ultra Team Łódź | |||||||||
14 | Kejn Majkel | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | KS Ultra Team Łódź | 42.2 | opłacono BM | |||
MOSiR Łódź | |||||||||
15 | Kuszpit Bogusława | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MOSiR Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
16 | Paździejewska Jarosława | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MOSiR Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
MaszerujemyZnogamiWchmurach | |||||||||
17 | Orlińska Anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 15.825 | opłacono BM | |||
18 | Kobiela Alina | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
19 | Langwerska Wioletta | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
20 | Kwinta Barbara | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
21 | Hara Joanna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
22 | Robik Robert | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
23 | Wrzesińska Katarzyna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
24 | Rózga Iwona | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
25 | Banasiak Dorota | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
26 | Bobińska Monika | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 10.55 | opłacono BM | |||
Ozorkowskie Ultra | |||||||||
27 | Jon Piotr | Ozorków | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Ozorkowskie Ultra | 42.2 | opłacono | |||
Positive Nordic Walking Team | |||||||||
28 | Berkowska Marzena | Zaborów | od 5.275 do 42.2 km NW | Positive Nordic Walking Team | 21.1 | opłacono BM | |||
SNG WILD DUCKS | |||||||||
29 | Jaźwiecki Michał | Stryków | od 5.275 do 42.2 km BIEG | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM | |||
30 | Ratajczyk Katarzyna | Zgierz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM | |||
31 | Walczak-Kurek Marcin | Zgierz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | SNG WILD DUCKS | 42.2 | opłacono BM | |||
STARZYŃSKIEGO BIEGA | |||||||||
32 | Baleja-Krzyzanowska Ewa | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 15.825 | opłacono BM | |||
33 | Wiśniewska Renata | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 15.825 | opłacono BM | |||
34 | Ostrowska Dorota | łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 10.55 | opłacono BM | |||
35 | Miziołek Katarzyna Miziołek | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km NW | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 15.825 | opłacono BM | |||
36 | Kurman Marzena | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 10.55 | opłacono BM | |||
37 | Kurman Jacek | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | STARZYŃSKIEGO BIEGA | 21.1 | opłacono BM | |||
Slow Jogging Łódź | |||||||||
38 | Borzuchowska Monika | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Slow Jogging Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
39 | Bauer Jacek | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Slow Jogging Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
40 | Kowalczyk-Chrzuszcz Katarzyna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Slow Jogging Łódź | 21.1 | opłacono BM | |||
41 | Knypl Iwona | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Slow Jogging Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
Wieluń Biega | |||||||||
42 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Wieluń Biega | 42.2 | opłacono BM | |||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
43 | Kusy Aleksandra | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 21.1 | opłacono BM | |||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
44 | Olejniczak Bogna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 10.55 | opłacono BM | |||
45 | Nurkiewicz Agnieszka | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 21.1 | opłacono BM | |||
46 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 21.1 | opłacono BM | |||
47 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 42.2 | opłacono BM | |||
Z Kijami Przez Życie | |||||||||
48 | Barańczyk anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Z Kijami Przez Życie | 10.55 | opłacono BM | |||
49 | Barańczyk Renata | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Z Kijami Przez Życie | 10.55 | opłacono BM | |||
50 | Witczak Aleksandra Witczak | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Z Kijami Przez Życie | 10.55 | opłacono BM | |||
51 | Wijas Anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Z Kijami Przez Życie | 21.1 | opłacono BM | |||
Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | |||||||||
52 | Maj Kasia | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 15.825 | ||||
53 | Mądra Marta | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 21.1 | opłacono BM | |||
54 | Błądek jolanta | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
55 | Błądek Witold | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono BM | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
56 | Bandel Adam | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 21.1 | opłacono BM | ||||
57 | Suliński Piotr | ŁÓDŹ | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 42.2 | opłacono | ||||
58 | Kaczmarek Włodzimierz | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 21.1 | opłacono BM | ||||
59 | Jarynicz Tadeusz | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 21.1 | opłacono BM | ||||
60 | Ptak Marcin | ŁÓDŹ | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 42.2 | opłacono | ||||
61 | Frąk Wojciech | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 42.2 | opłacono BM | ||||
62 | Krzyzanowski Jaroslaw | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 21.1 | opłacono BM | ||||
63 | Herkt-Chlebicz Iwona | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | 10.55 | opłacono BM | ||||
64 | Chybowska Beata | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 10.55 | opłacono BM | ||||
65 | Gawin Dorota | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 10.55 | opłacono BM | ||||
66 | Rafaląt Gośka | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | 10.55 | opłacono BM | ||||
67 | Kumidaj Krystyna | Niesułków Kolonia | od 5.275 do 42.2 km NW | 15.825 | opłacono BM | ||||
68 | Kumidaj Jacek | Niesułków Kolonia | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 42.2 | opłacono BM | ||||
69 | Muras Andrzej | Łowicz | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 15.825 | opłacono BM | ||||
70 | Karolak Ryszard | Ozorków | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 42.2 | opłacono BM | ||||
71 | Patura Anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 26.375 | opłacono BM | ||||
72 | Trzewikowska Paulina | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 26.375 | opłacono BM | ||||
73 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | od 5.275 do 42.2 km NW | 21.1 | opłacono BM | ||||
74 | TRZEWIKOWSKA Barbara | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | 5.275 | opłacono BM | ||||
75 | Lipińska Elżbieta | Łódż | od 5.275 do 42.2 km NW | 5.275 | opłacono BM | ||||
76 | Bechtold Katarzyna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | 21.1 | opłacono BM | ||||
77 | Radomska Anna | Łódź | od 5.275 do 42.2 km NW | 21.1 | opłacono BM | ||||
78 | Bechtold Maciej | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | 21.1 | opłacono BM | ||||
Łódź & Łowicz Zawsze Młodzi Nordic Walking | |||||||||
79 | Kunikowska Renata | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Łódź & Łowicz Zawsze Młodzi Nordic Walking | 10.55 | opłacono BM | |||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
80 | Słoka Marcin | Łódź | od 5.275 do 42.2 km BIEG | Łódź Kocha Sport | 15.825 | opłacono BM |
Wyświetleń: 5269