Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 4 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
2 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
3 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
4 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
5 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
6 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
7 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
8 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
9 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
10 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
11 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
12 Majer Justyna Malbork Bieg 5km Mama Biega opłacono
13 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto opłacono
14 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
15 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
16 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
17 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
18 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
19 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
20 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km opłacono
21 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono
22 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
23 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam opłacono
24 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
25 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
26 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
27 Łapiński Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije opłacono
28 Reseman Sylwia Zukowo Nordic Walking 5km ESJA TEAM opłacono
29 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km ELITE TEAM opłacono
30 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
31 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
32 Kuchta Anna Starogard Gdański Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
33 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
34 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
35 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
36 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE
37 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
38 Kwiatek Mariusz Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
39 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km Kijowy Folk opłacono
40 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
41 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Waniewski Coaching/LOTOS Running Team opłacono
42 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
43 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
44 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
45 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
46 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
47 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km opłacono
48 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
49 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
50 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
51 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
52 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km opłacono
53 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
54 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
55 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
56 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
57 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
58 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
59 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km PS nr 8 opłacono
60 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
61 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km ELITE TEAM opłacono
62 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km
63 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
64 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
65 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
66 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
67 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
68 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
69 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
70 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
71 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
72 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
73 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
74 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
75 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
76 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
77 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
78 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
79 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22.BLT opłacono
80 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
81 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
82 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
83 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
84 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
85 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
86 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
87 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
88 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
89 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
90 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
91 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
92 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
93 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono


Wyświetleń: 3079

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ