nordic walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Strzelczyk Danuta Kusowo nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
2 Maczuga Barbara Bierkowo nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
3 Klawikowski Andrzej Konstancin Jeziorne nordic walking opłacono
4 Klimkowska Wioleta Wrzeście nordic walking Stowarzyszenie Dobre Serca opłacono
5 Halczak Katarzyna Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
6 Cackowska Ewelina Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
7 Matuszewski Piotr Potęgowo nordic walking Straż Gminna Gminy Słupsk opłacono
8 Ostrowski Jerzy Damno nordic walking Straż Gminna Gminy Słupsk opłacono
9 Jugowiec Jerzy Damno nordic walking Straż Gminna Gminy Słupsk opłacono
10 Peda Małgorzata Siemianice nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
11 Grzech Beata Włynkówko nordic walking Radna Gminy Słupsk opłacono
12 MICHALSKA LILIA BIERKOWO nordic walking URZĄD GMINY SŁUPSK opłacono
13 Kopacz Danusia Wrzeście nordic walking Radna Gminy Słupsk opłacono
14 Urban Seweryn Dębnica Kaszubska nordic walking opłacono
15 Peta Dariusz Wieszyno nordic walking Straż Gminna Gminy Słupsk opłacono
16 Łaga Mirosława Słupsk nordic walking opłacono
17 Hoppen Małgorzata Kobylnica nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
18 Kalinowska Wioletta Słupsk nordic walking opłacono
19 Przybylska Anna Gdańsk nordic walking opłacono
20 Lisowska-Piastun Beata Słupsk nordic walking opłacono
21 Karnicki Dominik Slupsk nordic walking opłacono
22 Karnicka Karolina Słupsk nordic walking opłacono
23 Iwanicka Ewa Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
24 Szmidt Piotr Włynkówko nordic walking Stowarzyszenie Morsów Gminy Słupsk opłacono
25 Szmidt Bartosz Włynkówko nordic walking opłacono
26 Szmidt Lena Włynkówko nordic walking opłacono
27 Janicka Sylwia Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
28 Korewo Sabina Bukówka nordic walking opłacono
29 Szakowska Agata Wieszyno nordic walking opłacono
30 Szmidt Joanna Włynkówko nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
31 Kulczycki Jan GDAŃSK nordic walking opłacono
32 Adamska Emilia Słupsk nordic walking Stowarzyszenie Dobre Serca opłacono
33 Leńska Agnieszka Słupsk nordic walking opłacono
34 Zbijowska Justyna Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
35 Majewska Aleksandra Bydlino nordic walking opłacono
36 Sielska Anna Dębnica Kaszubska nordic walking Morsy Gminy Słupsk opłacono
37 Błoński Maciej Słupsk nordic walking Morsy Gminy Słupsk opłacono
38 Guzińska Ewa Kobylnica nordic walking opłacono
39 Jaśkiewicz Julia Damnica nordic walking Gmina Słupsk opłacono
40 Jaśkiewicz Adam Damnica nordic walking Gmina Słupsk opłacono
41 Małyszka Andrzej Słupsk nordic walking opłacono
42 Gach Zbigniew Słupsk nordic walking opłacono
43 Bakinowski Adam Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
44 Możejko Dorota Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono
45 Szafranowska Agnieszka Wolin nordic walking opłacono
46 Leszczyńska Liliana Wolin nordic walking opłacono
47 Michalski Bartosz Dąbrowa nordic walking Dąbrowa Nordic Walking opłacono
48 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie nordic walking opłacono
49 Formela Anna Słupsk nordic walking Urząd Gminy Słupsk opłacono


Wyświetleń: 2125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ