Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dąbrowa Nordic Walking | |||||||||
1 | Michalski Bartosz | Dąbrowa | nordic walking | Dąbrowa Nordic Walking | opłacono | ||||
Gmina Słupsk | |||||||||
2 | Jaśkiewicz Julia | Damnica | nordic walking | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
3 | Jaśkiewicz Adam | Damnica | nordic walking | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
Morsy Gminy Słupsk | |||||||||
4 | Sielska Anna | Dębnica Kaszubska | nordic walking | Morsy Gminy Słupsk | opłacono | ||||
5 | Błoński Maciej | Słupsk | nordic walking | Morsy Gminy Słupsk | opłacono | ||||
Radna Gminy Słupsk | |||||||||
6 | Grzech Beata | Włynkówko | nordic walking | Radna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
7 | Kopacz Danusia | Wrzeście | nordic walking | Radna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Dobre Serca | |||||||||
8 | Klimkowska Wioleta | Wrzeście | nordic walking | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
9 | Adamska Emilia | Słupsk | nordic walking | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Morsów Gminy Słupsk | |||||||||
10 | Szmidt Piotr | Włynkówko | nordic walking | Stowarzyszenie Morsów Gminy Słupsk | opłacono | ||||
Straż Gminna Gminy Słupsk | |||||||||
11 | Matuszewski Piotr | Potęgowo | nordic walking | Straż Gminna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
12 | Ostrowski Jerzy | Damno | nordic walking | Straż Gminna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
13 | Jugowiec Jerzy | Damno | nordic walking | Straż Gminna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
14 | Peta Dariusz | Wieszyno | nordic walking | Straż Gminna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
URZĄD GMINY SŁUPSK | |||||||||
15 | MICHALSKA LILIA | BIERKOWO | nordic walking | URZĄD GMINY SŁUPSK | opłacono | ||||
Urząd Gminy Słupsk | |||||||||
16 | Strzelczyk Danuta | Kusowo | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
17 | Maczuga Barbara | Bierkowo | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
18 | Halczak Katarzyna | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
19 | Cackowska Ewelina | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
20 | Peda Małgorzata | Siemianice | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
21 | Hoppen Małgorzata | Kobylnica | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
22 | Iwanicka Ewa | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
23 | Janicka Sylwia | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
24 | Szmidt Joanna | Włynkówko | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
25 | Zbijowska Justyna | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
26 | Bakinowski Adam | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
27 | Możejko Dorota | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
28 | Formela Anna | Słupsk | nordic walking | Urząd Gminy Słupsk | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Klawikowski Andrzej | Konstancin Jeziorne | nordic walking | opłacono | |||||
30 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | nordic walking | opłacono | |||||
31 | Łaga Mirosława | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
32 | Kalinowska Wioletta | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
33 | Przybylska Anna | Gdańsk | nordic walking | opłacono | |||||
34 | Lisowska-Piastun Beata | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
35 | Karnicki Dominik | Slupsk | nordic walking | opłacono | |||||
36 | Karnicka Karolina | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
37 | Szmidt Bartosz | Włynkówko | nordic walking | opłacono | |||||
38 | Szmidt Lena | Włynkówko | nordic walking | opłacono | |||||
39 | Korewo Sabina | Bukówka | nordic walking | opłacono | |||||
40 | Szakowska Agata | Wieszyno | nordic walking | opłacono | |||||
41 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | nordic walking | opłacono | |||||
42 | Leńska Agnieszka | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
43 | Majewska Aleksandra | Bydlino | nordic walking | opłacono | |||||
44 | Guzińska Ewa | Kobylnica | nordic walking | opłacono | |||||
45 | Małyszka Andrzej | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
46 | Gach Zbigniew | Słupsk | nordic walking | opłacono | |||||
47 | Szafranowska Agnieszka | Wolin | nordic walking | opłacono | |||||
48 | Leszczyńska Liliana | Wolin | nordic walking | opłacono | |||||
49 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | nordic walking | opłacono |
Wyświetleń: 5773