Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
2 | Kamiński Eryk | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa Nr 31 | ||
3 | Dąbska Milena | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
4 | Dąbski Maciej | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP29 | ||
5 | Dąbski Grzegorz | Gdynia | Test Coopera | |||
6 | ŚCIECHOWICZ Maria | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 46 Gdynia | ||
7 | bielowicz pola | gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
8 | Kurek Nina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 46 | ||
9 | Łagoda Jakub | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr31 | ||
10 | Marzec Leszek | Dudyńce | Test Coopera | |||
11 | Jadczak Adrian | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
12 | Pawelec Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 48 | ||
13 | Pawelec Oliwia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 12 | ||
14 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Biegi Młodzieżowe | |||
15 | Rynkiewicz Róża | Bojano | Biegi Młodzieżowe | |||
16 | Weremjewicz Zosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 16 GDYNIA | ||
17 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 19 | ||
18 | Sankowska Emilia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 19 | ||
19 | Sankowska Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 19 | ||
20 | Witoszyńska Julia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | KFA Pomerania Gdańsk | ||
21 | Górski Maciej | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | |||
22 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 6 w Wejherowie | ||
23 | Krompiewska Nina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 46 | ||
24 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP16 | ||
25 | ENGLERT Kacper | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum nr 17 | ||
26 | ENGLERT Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 29 | ||
27 | Antos Kornelia | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
28 | Antos Damian | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
29 | Grobelna Dominika | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr40 | ||
30 | Makowska Paulina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr40 | ||
31 | Makowski Michał | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr40 | ||
32 | Falkowska Emilia | Straszyn | Biegi Młodzieżowe | |||
33 | Truszkowska Amelia | Rumia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole "Rezydencja Malucha" | ||
34 | Popek Artur | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 43 | ||
35 | Grobelny Konrad | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr40 | ||
36 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole Cisowiaczki | ||
37 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 35 "Pod Żaglami" | ||
38 | Sikora Patrycja | gdynia | Biegi Młodzieżowe | Lks Zorza Gdynia | ||
39 | Sikora Dawid | gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP31 Gdynia | ||
40 | LANG Marcin | Gdynia | Test Coopera | LANG TEAM ZABIANKA | ||
41 | Sitowska Ola | Pruszcz.gd | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
42 | Sitowski Kacper | Pruszcz.gd | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
43 | kaczmarek Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
44 | LANG Weronika | Gdansk | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
45 | LANG Oliwia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LANG TEAM ZABIANKA | ||
46 | Solarczyk Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp 16 Gdynia | ||
47 | Solarczyk Kacper | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp 16 Gdynia | ||
48 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Test Coopera | |||
49 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Biegi Młodzieżowe | PRZEDSZKOLE SORBONKA | ||
50 | Wolna Anna Katarzyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum nr11 w Gdyni | ||
51 | Ickowska Hanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 13 | ||
52 | Ickowska Agata | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP/12 | ||
53 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia/Gim 8 | ||
54 | Sikora Iwona | Gdynia | Test Coopera | SP31 Gdynia | ||
55 | Witkowska Zofia | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
56 | Beyrowska Aleksandra | Pruszcz Gdański | Biegi Młodzieżowe | ZSO nr1 | ||
57 | Jezierska Aleksander | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | morskie przedszkole | ||
58 | Jezierski Bartłomiej | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
59 | Antosz Alicja | Lębork | Test Coopera | |||
60 | GOLEC Zofia | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | |||
61 | GOLEC Hanna | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | |||
62 | GOLEC Paulina | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | |||
63 | Golec Oliwia | gdynia | Biegi Młodzieżowe | sp nr 6 | ||
64 | Krefta Roksana | Kłosowo | Biegi Młodzieżowe | Sp Czeczewo | ||
65 | Kozel Julia | Sopot | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum nr 24 w Gdańsku | ||
66 | Kozel Adam | Sopot | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 4 w Sopocie | ||
67 | Kozel Mikołaj | Sopot | Biegi Młodzieżowe | SP nr 35 w Gdańsku | ||
68 | Halk Ida | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA Gdynia -- GIMNAZJUM NR 8 | ||
69 | Kosiorowska Aleksandra | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 54 w Gdynii | ||
70 | Frątczak Amanda | Rumia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA GDYNIA | ||
71 | Rembiszewska Weronika | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
72 | Keller Gracjan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
73 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 12 w Gdyni | ||
74 | Car Paweł | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 28 Gdynia | ||
75 | Car Alicja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | przedszkole 30 Gdynia | ||
76 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Zorza Gdynia | ||
77 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | ||
78 | Górkowska Magdalena | Rumia | Biegi Młodzieżowe | SP 9 RUMIA | ||
79 | Leo piotr | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA Gdynia/GIM 23 | ||
80 | Świat Anna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 43 w Gdyni | ||
81 | Teska Martyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
82 | Teska Patrycja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SGA GDYNIA/Sz.P. 34 | ||
83 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SP 40 GDYNIA | ||
84 | Moskwa Laura | Kolbudy | Biegi Młodzieżowe | Pregowo | ||
85 | Moskwa Filip | Kolbudy | Biegi Młodzieżowe | Pregowo | ||
86 | Winiarska Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp 16 w Gdyni | ||
87 | Beyer-Wróblewska Emilia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP 12 Gdynia/ MEWA | ||
88 | Duda Martyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | ||
89 | Duda Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni | ||
90 | Mamrot Antonina | Rumia | Biegi Młodzieżowe | sp1 rumia | ||
91 | Mamrot zuzanna | Rumia | Biegi Młodzieżowe | sp1 rumia | ||
92 | Pozorski Jakub | Rumia | Biegi Młodzieżowe | sp10 rumia | ||
93 | Buural Amar | Gdyni | Biegi Młodzieżowe | Przedszkolne 7 | ||
94 | Buural Tamir | Gdyni | Biegi Młodzieżowe | Szk. Podst. Nr21 | ||
95 | Buda Łukasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
96 | Stepinska Kornelia | Poland | Biegi Młodzieżowe | SP 4 Reda | ||
97 | Kowalik Maja | Rumia | Biegi Młodzieżowe | |||
98 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynja | ||
99 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 40 | ||
100 | Sikora Dawid | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP31 Gdynia |
Wyświetleń: 12952