Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Muskała Mateusz Sosnowiec Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
2 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
3 Miechowska Iwona Malbork Polska Bieg 5km opłacono
4 Nowogrodzka Ewa Kwidzyn Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
5 Ossowski Kazimierz Borzechowo Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo
6 Mieszkuniec Wojciech Malbork Polska Nordic Walking 5km opłacono
7 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
8 Kotlarek Agnieszka Malbork Polska Bieg 5km opłacono
9 Dziweńka Beata Malbork Polska Bieg 5km opłacono
10 Nieżurawski Robert Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
11 Salewska Magdalena Gdynia Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Good-Time opłacono
12 Miler Monika Starogard Gdański Polska Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
13 Hałajko Wiktoria Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
14 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
15 Lang Paweł GDAŃSK Polska Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
16 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Polska Bieg 5km opłacono
17 Chachulski Janusz Malbork Polska Bieg 5km opłacono
18 Chachulska Teresa Malbork Polska Bieg 5km opłacono
19 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Polska Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
20 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Polska Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
21 Robert Kordecki Wielki Klincz Polska Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz
22 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
23 Kotlicka Kamila Gdańsk Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
24 Tyfert Krzysztof Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
25 Küchler Małgorzata Gdynia Polska Bieg 5km JARBUD opłacono
26 Küchler Paweł Gdynia Polska Bieg 5km JARBUD opłacono
27 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA Brodnica Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
28 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BRODNICA BIEGA opłacono
29 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
30 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
31 Walendziak Ryszard Gościszewo Polska Bieg 5km VALDANO opłacono
32 Leymann Mirosław Malbork Polska Bieg 5km opłacono
33 Kusiak MARIA Gdańsk Polska Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
34 Borzyszkowska Jolanta Puck Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
35 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Polska Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
36 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska Bieg 5km opłacono
37 Wądołowska Alicja Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
38 Obolewicz Michał Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
39 Obolewicz Iwona Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
40 Mackiewicz Krystyna Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
41 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
42 Budzyńska Elżbieta Słupsk Polska Bieg 5km opłacono
43 Grzonka Kamila Bytonia Polska Bieg 5km KS Sokół Zblewo
44 Ślęzak Adam Elbląg Polska Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE opłacono
45 Trygalski Krzysztof Pinczyn Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
46 Trygalska Beata Pinvzyn Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
47 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Polska Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
48 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Polska Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
49 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Polska Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
50 Mańka Eryk Dzierzgoń Polska Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
51 Mańka Sandra Dzierzgoń Polska Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
52 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Polska Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
53 Kargól Lucjan Tczew Polska Bieg 5km opłacono
54 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska Bieg 5km opłacono
55 Sieniek Krzysztof Licze Polska Bieg 5km
56 Zima Jolanta Minięta Polska Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
57 Zima Jan Minięta Polska Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
58 Łubkowska Grażyna GDAŃSK Polska Nordic Walking 5km opłacono
59 Bładzikowski Rafał Tczew Polska Bieg 5km opłacono
60 Cichowska Joanna Ostróda Polska Bieg 5km opłacono
61 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Polska Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
62 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Polska Bieg 5km
63 Lewandowska Ewa Semlin Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
64 Markowicz Paulina Malbork Polska Bieg 5km opłacono
65 Pyżewska Beata Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
66 Langmesser Danuta Pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
67 Damps Michał Braniewo Polska Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
68 Dębski Tomasz Kwidzyn Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
69 Maliszewska Marianna Elbląg Polska Bieg 5km opłacono
70 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji drużyna szpiku opłacono
71 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska Nordic Walking 5km opłacono
72 Jabłoński Piotr Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
73 Koralewska Irena Sadlinki Polska Bieg 5km opłacono
74 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Polska Nordic Walking 5km
75 Ufnowski Sebastian Czersk Polska Bieg 5km
76 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska Bieg 5km Kwidzyn Biega
77 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
78 Jabłońska Magdalena Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
79 Brzezinski Robert Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
80 Krawczak Anna Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
81 Fierek Leszek Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
82 Fierek Bożena Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
83 Nieżurawska Ewa Czersk Polska Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
84 Kiełtyka Bożena pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
85 Sabiniarz Beata pinczyn Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
86 Lila Patrycja Łapalice Polska Bieg 5km
87 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Polska Bieg 5km opłacono
88 Litewska Joanna Juszkowo Polska Nordic Walking 5km Team Deaf
89 Małkowska Marzena Tczew Polska Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
90 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Polska Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
91 wicek aneta Starogard Gdański Polska Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
92 Loose Anna Starogard Gdański Polska Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
93 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Polska Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
94 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Polska Bieg 5km opłacono
95 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji opłacono
96 Kiełtyka Magdalena twardogóra Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji
97 Krauza Grażyna Bolszewo Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
98 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska Wirtualna aktywność bez klasyfikacji Run Babys opłacono
99 Ossowska Ewa Zblewo Polska Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
100 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Polska Nordic Walking 5km opłacono


Wyświetleń: 8395

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ