Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
2 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
3 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
4 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
5 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
6 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
7 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
8 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
9 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
10 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
11 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
12 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
13 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
14 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
15 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
16 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
17 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
19 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
20 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
21 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
22 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
23 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
24 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
25 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
26 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
27 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
28 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
29 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
30 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
31 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
32 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
33 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
34 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
35 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
36 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
37 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
38 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
39 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
40 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
41 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
42 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
43 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
44 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
45 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
46 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
47 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
48 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
49 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
50 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
51 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
52 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
53 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
54 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
55 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
56 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
57 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
58 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
59 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
60 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
61 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
62 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
63 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
64 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
65 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
66 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
67 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
68 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
69 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
70 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
71 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
72 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono


Wyświetleń: 4368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ