Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
2 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
3 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
4 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
5 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
6 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
7 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
8 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
9 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
10 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
11 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
12 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
13 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
14 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
15 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
16 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
17 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
18 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
19 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
20 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
21 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
22 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
23 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
24 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
25 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
26 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
27 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
28 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
29 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
30 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
31 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
32 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
33 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
34 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
35 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
36 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
37 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
38 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
39 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
40 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
41 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
42 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
43 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
44 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
45 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
46 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
47 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
48 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
49 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
50 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
51 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
52 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
53 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
54 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
55 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
56 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
57 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
58 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
59 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
60 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
61 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
62 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
63 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
64 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
65 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
66 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
67 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
68 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
69 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
70 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
71 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
72 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono


Wyświetleń: 4370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ