Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
2 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
3 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
4 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
5 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
6 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
7 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
8 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
9 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
10 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
11 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
12 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
13 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
14 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
15 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
16 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
17 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
18 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
19 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
20 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
21 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
22 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
23 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
24 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
25 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
26 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
27 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
28 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
29 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
30 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
31 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
32 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
33 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
34 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
35 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
36 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
37 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
38 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
39 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
40 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
41 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
42 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
43 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
44 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
45 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
46 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
47 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
48 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
49 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
50 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
51 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
52 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
53 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
54 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
55 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
56 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
57 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
58 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
59 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
60 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
61 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
62 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
63 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
64 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
65 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
66 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
67 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
68 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
69 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
70 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
71 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
72 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono


Wyświetleń: 4375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ