Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
1 | Jabłoński Piotr | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
2 | Pyżewska Beata | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
3 | Jabłońska Magdalena | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
4 | Brzezinski Robert | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
5 | Krawczak Anna | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
6 | Fierek Bożena | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
7 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
8 | Fierek Leszek | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
9 | Nieżurawski Robert | Czersk | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono | ||||
Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | |||||||||
10 | Miler Monika | Starogard Gdański | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
11 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
12 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
13 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
14 | Obolewicz Michał | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
15 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
16 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
17 | Kostrzeba Irena Maria | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
18 | Damps Michał | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
19 | Małkowska Marzena | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
20 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
21 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
22 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
23 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
24 | Zima Jan | Minięta | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
Elwira&Sebastian | |||||||||
25 | Wieczorek Sebastian | Bydgoszcz | Bieg 5km | Elwira&Sebastian | opłacono | ||||
26 | Nowak-Wieczorek Elwira | Bydgoszcz | Bieg 5km | Elwira&Sebastian | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
27 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Bieg 5km | JARBUD | opłacono | ||||
28 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg 5km | JARBUD | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
29 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | |||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
30 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
31 | Lang Paweł | GDAŃSK | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
32 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
33 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
34 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
35 | Trygalska Beata | Pinvzyn | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
36 | Ossowska Ewa | Zblewo | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
37 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
38 | Wicek Patrycjusz | Starogard Gdański | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
39 | Szweda Marek | Zblewo | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
40 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
41 | wicek aneta | Starogard Gdański | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
42 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5km | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
43 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
44 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Bieg 5km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
45 | Szczepanowska Agnieszka | Sadlinki | Bieg 5km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
46 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
47 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Bieg 5km | VALDANO | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
48 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
49 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Bieg 5km | ||||||
50 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
51 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
52 | Klemenz Jasiek | Kłobuck | Bieg 5km | ||||||
53 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
54 | Sieniek Krzysztof | Licze | Bieg 5km | ||||||
55 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Bieg 5km | opłacono | |||||
56 | Lila Patrycja | Łapalice | Bieg 5km | ||||||
57 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
58 | Dziweńka Beata | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
59 | Chachulski Janusz | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
60 | Chachulska Teresa | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
61 | Miechowska Iwona | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
62 | Kotlarek Agnieszka | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
63 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
64 | Cichowska Joanna | Ostróda | Bieg 5km | opłacono | |||||
65 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | opłacono | |||||
66 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg 5km | opłacono | |||||
67 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Bieg 5km | opłacono | |||||
68 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 5km | opłacono | |||||
69 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg 5km | ||||||
70 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 5km | opłacono | |||||
71 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | opłacono | |||||
72 | Kargól Lucjan | Tczew | Bieg 5km | opłacono |
Wyświetleń: 10315