Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono
2 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
3 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
4 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
5 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
6 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
7 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
8 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
9 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
10 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
11 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
12 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
13 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
14 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
15 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
16 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
17 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
18 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
19 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
20 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
21 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
22 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
23 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
24 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
25 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
26 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
27 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
28 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
29 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
30 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
31 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
32 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
33 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
34 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
35 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
36 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
37 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
38 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
39 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
40 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
41 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
42 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
43 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
44 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
45 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
46 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
47 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
48 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
49 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
50 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
51 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
52 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
53 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
54 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
55 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
56 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
57 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
58 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
59 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
60 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
61 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
62 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
63 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
64 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
65 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
66 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
67 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
68 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
69 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
70 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
71 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
72 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
73 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km opłacono
74 Szweda Grażyna Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
75 Szweda Karolina Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
76 Szweda Ryszard Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
77 Szweda Agnieszka Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
78 Rozek Mariola Frank Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
79 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team opłacono
80 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono
81 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Nordic Walking 5km Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
82 Jankowski Marcin Elbląg Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk
83 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
84 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
85 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Nordic Walking 5km opłacono
86 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
87 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km Team Deaf
88 Sabiniarz Beata pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
89 Kiełtyka Bożena pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
90 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic Walking 5km
91 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
92 Langmesser Danuta Pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
93 Lewandowska Ewa Semlin Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono
94 Łubkowska Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 5km opłacono
95 Zima Jolanta Minięta Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
96 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
97 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5km OSP POGRODZIE opłacono
98 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
99 Kusiak MARIA Gdańsk Nordic Walking 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
100 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono


Wyświetleń: 3878

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ