Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szweda Grażyna | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
2 | Szweda Karolina | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
3 | Szweda Ryszard | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
4 | Szweda Agnieszka | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
5 | Szweda Marek | Zblewo | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
6 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
7 | Kasprzycka Katarzyna | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
8 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 5km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
9 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
10 | Robert Kordecki | Wielki Klincz | Polska | Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
11 | Kiełtyka Magdalena | twardogóra | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
12 | Małkowska Marzena | Tczew | Polska | Bieg 5km | Biegający Tczew | opłacono |
13 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
14 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
15 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
16 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
17 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
18 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
19 | Wicek Patrycjusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
20 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | ||
21 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Safe Sport Team | opłacono |
22 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
23 | Miler Monika | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono |
24 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
25 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
26 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
27 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
28 | Lewandowska Ewa | Semlin | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
29 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg 5km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
30 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
31 | Szczepanowska Agnieszka | Sadlinki | Polska | Bieg 5km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
32 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
33 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
34 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
35 | Kreft Magda | Pionki | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
36 | Trygalska Beata | Pinvzyn | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
37 | Sabiniarz Beata | pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
38 | Kiełtyka Bożena | pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
39 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
40 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
41 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
42 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
43 | Zima Jolanta | Minięta | Polska | Nordic Walking 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
44 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
45 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
46 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono |
47 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
48 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
49 | Chachulska Teresa | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
50 | Chachulski Janusz | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
51 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
52 | Kotlarek Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
53 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
54 | Miechowska Iwona | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
55 | Lila Patrycja | Łapalice | Polska | Bieg 5km | ||
56 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
57 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 5km | ||
58 | Wątroba Agnieszka | Libiąż | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Agnieszka i Janek | |
59 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
60 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | |
61 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | drużyna szpiku | opłacono |
62 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
63 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
64 | Nowogrodzka Ewa | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
65 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
66 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Kijanki | opłacono |
67 | Pękała Piotr | Koszalin | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono |
68 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
69 | Klemenz Jasiek | Kłobuck | Polska | Bieg 5km | ||
70 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 5km | Team Deaf | |
71 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | Bieg 5km | VALDANO | opłacono |
72 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
73 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono |
74 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono |
75 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg 5km | JARBUD | opłacono |
76 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 5km | JARBUD | opłacono |
77 | Salewska Magdalena | Gdynia | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Good-Time | opłacono |
78 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
79 | Łubkowska Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
80 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
81 | Kusiak MARIA | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
82 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
83 | Lang Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono |
84 | KOZIOŁ AGATA | FROMBORK | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
85 | Rozek Mariola | Frank | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
86 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
87 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
88 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Nordic Walking Pasłęk | |
89 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
90 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | OSP POGRODZIE | opłacono |
91 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
92 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | Polska | Nordic Walking 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
93 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
94 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
95 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
96 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
98 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
99 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
100 | Krawczak Anna | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
Wyświetleń: 10322