Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
2 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
3 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Safe Sport Team | opłacono |
4 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg 5km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
5 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
6 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
7 | Brzezinski Robert | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
8 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
9 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
10 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | ||
11 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
12 | Chachulska Teresa | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
13 | Chachulski Janusz | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
14 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
15 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Kijanki | opłacono |
16 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA | Brodnica | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | BRODNICA BIEGA | opłacono |
17 | CZAPIEWSKI MACIEJ | Brodnica | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | BRODNICA BIEGA | opłacono |
18 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Run Babys | opłacono |
19 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
20 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
21 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
22 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
23 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
24 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | Polska | Nordic Walking 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
25 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Nordic Walking 5km | ||
26 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | |
27 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 5km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
28 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
29 | Jabłońska Magdalena | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
30 | Jabłoński Piotr | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
31 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Nordic Walking Pasłęk | |
32 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
33 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
34 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
35 | Kasprzycka Katarzyna | Zblewo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
36 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono |
37 | Kiełtyka Bożena | pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
38 | Kiełtyka Magdalena | twardogóra | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
39 | Klemenz Jasiek | Kłobuck | Polska | Bieg 5km | ||
40 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
41 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
42 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
43 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono |
44 | Kostrzeba Irena Maria | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
45 | Kotlarek Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
46 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
47 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | drużyna szpiku | opłacono |
48 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
49 | KOZIOŁ AGATA | FROMBORK | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
50 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Run Babys | opłacono |
51 | Krawczak Anna | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
52 | Kreft Magda | Pionki | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
53 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 5km | JARBUD | opłacono |
54 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg 5km | JARBUD | opłacono |
55 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
56 | Kusiak MARIA | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
57 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
58 | Lang Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono |
59 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
60 | Lewandowska Ewa | Semlin | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
61 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
62 | Lila Patrycja | Łapalice | Polska | Bieg 5km | ||
63 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 5km | Team Deaf | |
64 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
65 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
66 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
67 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
68 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
69 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
70 | Małkowska Marzena | Tczew | Polska | Bieg 5km | Biegający Tczew | opłacono |
71 | Miechowska Iwona | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
72 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
73 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
74 | Miler Monika | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono |
75 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
76 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
77 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
78 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
79 | Nieżurawski Robert | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
80 | Nowak-Wieczorek Elwira | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5km | Elwira&Sebastian | opłacono |
81 | Nowogrodzka Ewa | Kwidzyn | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
82 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
83 | Obolewicz Michał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
84 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | |
85 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | Bieg 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
86 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | opłacono |
87 | Ossowski Kazimierz | Borzechowo | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo | |
88 | Pękała Piotr | Koszalin | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono |
89 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono |
90 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | Bieg 5km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono |
91 | Robert Kordecki | Wielki Klincz | Polska | Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
92 | Rozek Mariola | Frank | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
93 | Sabiniarz Beata | pinczyn | Polska | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
94 | Salewska Magdalena | Gdynia | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | Good-Time | opłacono |
95 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono |
96 | Siebert Monika | Kobyla kępa | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | ||
97 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg 5km | ||
98 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Wirtualna aktywność bez klasyfikacji | opłacono | |
99 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | OSP POGRODZIE | opłacono |
100 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
Wyświetleń: 10303