Triathlon Kurzętnik
1/4 IM
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szamotulski Tomasz Gdańsk 1/4 IM Lechia Gdańsk opłacono
2 Dąbrowski Dariusz Piaseczno 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS 299.00 PLN
3 Sosnowski Łukasz Więcbork 1/4 IM Endure Team opłacono
4 Szala Tomasz Nowa Iwiczna 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS opłacono
5 Janowski Krzysztof Kruszyn 1/4 IM opłacono on-line
6 123 Werle Michał Werle Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
7 52 Hering Mateusz Mądrzechowo 1/4 IM ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
8 55 Jarocka Wioleta Wierzbica 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
9 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
10 44 Fogt Maciej Kruszyn 1/4 IM CB163 opłacono on-line
11 102 Siejakowski Michał Kwidzyn 1/4 IM KTS IRONMAN opłacono on-line
12 Polakowski Piotr Warszawa 1/4 IM 299.00 PLN
13 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
14 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
15 119 Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 1/4 IM BARAKUDA opłacono on-line
16 KALISZ Andrzej KALISZ Chełmża 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
17 122 Wasilewski Aleksander Torun 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness opłacono
18 Marciniak Damian Świebodzin 1/4 IM CTS / Jedz i Trenuj 299.00 PLN
19 118 Turek-Zielinski Albin Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
20 264 Szul Daniel Prabuty 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
21 106 Spaleniak Tomasz Dobrzewino 1/4 IM Endure Team opłacono
22 39 Duliński Bartosz Niemcz 1/4 IM TRISPACE TREK opłacono
23 65 Kondraciuk Dariusz Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
24 85 Nowak Anna Siekierki Wielkie 1/4 IM Motiv Home Team opłacono on-line
25 104 Skierkowski Karol Skierkowski Mława 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
26 94 Pieczonka Janusz Pieczonka Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
27 Mcintosh Dan scott Mcintosh Gdansk Poland 1/4 IM 299.00 PLN
28 51 Hartliński Wojciech Hartliński Woryty 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
29 109 Stolarski Arek Gdańsk 1/4 IM Live Team opłacono
30 127 Wiśniewski Maciej Ostróda 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
31 41 dziezyc tomek kleszczewo 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
32 Gniot Jacek Grudziądz 1/4 IM TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono
33 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
34 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
35 121 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM opłacono
36 95 Pieczonka Karolina Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
37 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP opłacono
38 103 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
39 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
40 130 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
41 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
42 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
43 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
44 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
45 116 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM opłacono
46 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
47 126 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
48 72 Kurczycki Michał Olsztyn 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
49 98 Podpirko Patryk Olsztyn 1/4 IM Warmia Aktywnie opłacono on-line
50 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
51 105 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
52 96 Płochocki Konrad Warszawa 1/4 IM PZFD opłacono
53 125 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
54 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM 299.00 PLN
55 28 Cwirko-Godycki Lukasz Malbork 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
56 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
57 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
58 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
59 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
60 Pedrycz Hubert Torun 1/4 IM 299.00 PLN
61 114 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
62 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
63 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
64 92 Pękala Michał Warszawa 1/4 IM Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono on-line
65 21 Awruk Bartosz Białystok 1/4 IM Porta Active Team opłacono
66 68 Królikowski Edward Plewiska 1/4 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
67 136 Zawistowski Michał Sulmin 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
68 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
69 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
70 134 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
71 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
72 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
73 32 Dawidowicz Maciej Brzoza 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
74 38 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
75 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
76 57 Kamiński Przemysław Gdańsk 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
77 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
78 131 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
79 61 Kazubowski Jacek Białe Błota 1/4 IM TriDarKo opłacono on-line
80 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
81 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
82 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
83 100 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
84 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
85 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
86 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML 299.00 PLN
87 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
88 112 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
89 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
90 40 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
91 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
92 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
93 124 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
94 66 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
95 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
96 23 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
97 53 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
98 75 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
99 59 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
100 80 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line


Wyświetleń: 9956

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ