Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek | |||||||||
1 | 103 | Siódmiak Igor Siódmiak | Szczecinek | 1/4 IM | 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek | opłacono | |||
AMS | |||||||||
2 | 77 | Michalak Lesław | Osielsko | 1/4 IM | AMS | opłacono on-line | |||
Akademia Mistrzów Sportu | |||||||||
3 | 25 | Bugalski Wojciech | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
4 | 36 | Drożdż Małgorzata | Sadki | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
5 | 131 | Woźniak Anna | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
6 | 100 | Prądzyński Marcin | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
Aktywny Styl | |||||||||
7 | 134 | Zapalski Marek | Warszawa | 1/4 IM | Aktywny Styl | opłacono on-line | |||
BARAKUDA | |||||||||
8 | 119 | Tyburski Jacek | Minsk Mazowiecki | 1/4 IM | BARAKUDA | opłacono on-line | |||
BIKE U UP | |||||||||
9 | 141 | KULIK JACEK | GDYNIA | 1/4 IM | BIKE U UP | opłacono | |||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
10 | 62 | Klawikowski Jakub | Malbork | 1/4 IM | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | |||
Bravehearts Legionowo | |||||||||
11 | 105 | Sobota Krzysztof Sobota | Jabłonna | 1/4 IM | Bravehearts Legionowo | opłacono on-line | |||
BrzyskiTriTeam | |||||||||
12 | 79 | Mika-Hoffmann Magdalena | Kraków | 1/4 IM | BrzyskiTriTeam | opłacono | |||
CB163 | |||||||||
13 | 44 | Fogt Maciej | Kruszyn | 1/4 IM | CB163 | opłacono on-line | |||
CTS | |||||||||
14 | 137 | Binkowski Adrian | Gzin | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
15 | 133 | wójtowicz wojciech | pobiedziska | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
16 | 87 | Orzech Wojciech | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
17 | 37 | Duda Maciej | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
18 | 142 | Osciak Rafal Osciak | Kraków | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
19 | 42 | Epelbaum Dariusz | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
20 | 73 | Lis Paweł | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
21 | 34 | Dębiec Ewa | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
22 | 76 | Mąka Wojciech | Granica | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
23 | 78 | Mierzejewski Bartosz | Poznań | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
24 | 59 | Kaplon Pawel | Lomianki | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
25 | 80 | Miszewski Krzysztof | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
26 | 35 | Drapella Dariusz | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
27 | 82 | Mucha Przemysław | PELPLIN | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
28 | 48 | Gorgon Cezary | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
29 | 49 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
30 | 54 | Jarmołowicz Beata | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
31 | 99 | pokorski marek | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
32 | 101 | Rayss Marta | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
33 | 91 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
34 | 67 | Kroplewski Maciej | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
35 | 110 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
CTS/Endless Pain | |||||||||
36 | 115 | Szymonik Filip | Stalowa Wola | 1/4 IM | CTS/Endless Pain | opłacono | |||
CTS / Jedz i Trenuj | |||||||||
37 | Marciniak Damian | Świebodzin | 1/4 IM | CTS / Jedz i Trenuj | |||||
CTS / PORTA | |||||||||
38 | 132 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | 1/4 IM | CTS / PORTA | opłacono on-line | |||
CTS/ Perth Triathlon Club | |||||||||
39 | 124 | WEYER alicja | Perth | 1/4 IM | CTS/ Perth Triathlon Club | opłacono on-line | |||
CTS / Sport Freaks Poland | |||||||||
40 | 135 | Zastawniak Kacper | Wrocław | 1/4 IM | CTS / Sport Freaks Poland | opłacono on-line | |||
Cortez Triathlon Team | |||||||||
41 | 125 | Wierzbowski Krzysztof | Bydgoszcz | 1/4 IM | Cortez Triathlon Team | opłacono on-line | |||
Drużyna ML | |||||||||
42 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | 1/4 IM | Drużyna ML | |||||
Endure Team | |||||||||
43 | 143 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | 1/4 IM | Endure Team | opłacono | |||
44 | 106 | Spaleniak Tomasz | Dobrzewino | 1/4 IM | Endure Team | opłacono | |||
FCNB TRI KLUB | |||||||||
45 | 56 | Jurkiewicz Mariusz | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
FCNB TRI KLUB | |||||||||
46 | 120 | Warczak Katarzyna | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
47 | 83 | Napierała Mikołaj | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
48 | 45 | Frąckowiak Marta Frąckowiak | Myślęcinek | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
49 | 74 | Łopuszyński Krzysztof | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
GALIKTEAM | |||||||||
50 | 46 | Galikowski Michał | Bytów | 1/4 IM | GALIKTEAM | opłacono on-line | |||
GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
51 | 71 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | 1/4 IM | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | |||
H2Oshop.pl | |||||||||
52 | 69 | Kryger Jacek | Bydgoszcz | 1/4 IM | H2Oshop.pl | opłacono on-line | |||
HTF Ludwik Sikorski | |||||||||
53 | 47 | Gębicki Norbert | Łódź | 1/4 IM | HTF Ludwik Sikorski | opłacono on-line | |||
ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | |||||||||
54 | Dąbrowski Dariusz | Piaseczno | 1/4 IM | ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | |||||
55 | 144 | Szala Tomasz | Nowa Iwiczna | 1/4 IM | ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | opłacono | |||
K.S. Perun | |||||||||
56 | 58 | Kamiński Tomasz | Kowalewo Pomorskie | 1/4 IM | K.S. Perun | opłacono | |||
KB Lech Rypin | |||||||||
57 | 108 | Steckiewicz Edmund | Rypin | 1/4 IM | KB Lech Rypin | opłacono on-line | |||
KTS IRONMAN | |||||||||
58 | 102 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | 1/4 IM | KTS IRONMAN | opłacono on-line | |||
KTS Iron Man Kwidzyn | |||||||||
59 | 60 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | 1/4 IM | KTS Iron Man Kwidzyn | opłacono on-line | |||
60 | 264 | Szul Daniel | Prabuty | 1/4 IM | KTS Iron Man Kwidzyn | opłacono on-line | |||
Kapela Buduje | |||||||||
61 | 107 | Stanczak Szymon | Skoczow | 1/4 IM | Kapela Buduje | opłacono on-line | |||
KcaloKilerzy | |||||||||
62 | 24 | Bielec Adam | Skępe | 1/4 IM | KcaloKilerzy | opłacono | |||
LUFT TRI TEAM | |||||||||
63 | 89 | Pacholak Marcin | Wrocław | 1/4 IM | LUFT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
Lechia Gdańsk | |||||||||
64 | 145 | Szamotulski Tomasz | Gdańsk | 1/4 IM | Lechia Gdańsk | opłacono | |||
Live Team | |||||||||
65 | 109 | Stolarski Arek | Gdańsk | 1/4 IM | Live Team | opłacono | |||
Motiv Home Team | |||||||||
66 | 85 | Nowak Anna | Siekierki Wielkie | 1/4 IM | Motiv Home Team | opłacono on-line | |||
Najmowicz Triathlon | |||||||||
67 | 51 | Hartliński Wojciech Hartliński | Woryty | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
68 | 127 | Wiśniewski Maciej | Ostróda | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
69 | 93 | Pieczkowska Agnieszka | Dywity | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
OrkaMasters Iława | |||||||||
70 | 117 | Topolewski Jacek | Iława | 1/4 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
OrkaMasters Iława / Team Karaś | |||||||||
71 | 63 | Klejna Waldemar | Omule | 1/4 IM | OrkaMasters Iława / Team Karaś | opłacono on-line | |||
PORTA ACTIVE TEAM | |||||||||
72 | 68 | Królikowski Edward | Plewiska | 1/4 IM | PORTA ACTIVE TEAM | opłacono | |||
PZFD | |||||||||
73 | 96 | Płochocki Konrad | Warszawa | 1/4 IM | PZFD | opłacono | |||
Porta Active Team | |||||||||
74 | 21 | Awruk Bartosz | Białystok | 1/4 IM | Porta Active Team | opłacono | |||
Pękalówka - Widokowe Zacisze | |||||||||
75 | 92 | Pękala Michał | Warszawa | 1/4 IM | Pękalówka - Widokowe Zacisze | opłacono on-line | |||
Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski | |||||||||
76 | 88 | Osowski Adam Osowski | Działdowo | 1/4 IM | Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski | opłacono on-line | |||
SKRZAT TEAM | |||||||||
77 | 23 | Bejrowski Piotr | Kowale | 1/4 IM | SKRZAT TEAM | opłacono on-line | |||
SMARUJ NA TRENING | |||||||||
78 | 41 | dziezyc tomek | kleszczewo | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
79 | 136 | Zawistowski Michał | Sulmin | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
80 | 57 | Kamiński Przemysław | Gdańsk | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
Schulo Team | |||||||||
81 | 113 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | 1/4 IM | Schulo Team | opłacono on-line | |||
82 | 111 | Szarmacher Sebastian | Działdowo | 1/4 IM | Schulo Team | opłacono on-line | |||
Smaruj Na Trening / Porta Active Team | |||||||||
83 | 40 | Dziedzic Małgorzata | Gdańsk | 1/4 IM | Smaruj Na Trening / Porta Active Team | opłacono on-line | |||
TRICLUB | |||||||||
84 | 94 | Pieczonka Janusz Pieczonka | Warszawa | 1/4 IM | TRICLUB | opłacono on-line | |||
85 | 95 | Pieczonka Karolina | Warszawa | 1/4 IM | TRICLUB | opłacono on-line | |||
TRISPACE/TREK | |||||||||
86 | 32 | Dawidowicz Maciej | Brzoza | 1/4 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
87 | 38 | Dulińska Dorota | Niemcz | 1/4 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej | |||||||||
88 | 138 | Gniot Jacek | Grudziądz | 1/4 IM | TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej | opłacono | |||
TRISPACE TREK | |||||||||
89 | 39 | Duliński Bartosz | Niemcz | 1/4 IM | TRISPACE TREK | opłacono | |||
Tancia Team | |||||||||
90 | 53 | Igielski Armin | GRUDZIĄDZ | 1/4 IM | Tancia Team | opłacono on-line | |||
Terra Lubavia | |||||||||
91 | 112 | Szczawiński Wojtek | Lubawa | 1/4 IM | Terra Lubavia | opłacono on-line | |||
Toruń Multisport Team | |||||||||
92 | 66 | Kranich Rafał | Toruń | 1/4 IM | Toruń Multisport Team | opłacono on-line | |||
Toruński Klub Triathlonowy | |||||||||
93 | 140 | KALISZ Andrzej KALISZ | Chełmża | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
94 | 118 | Turek-Zielinski Albin | Toruń | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
95 | 65 | Kondraciuk Dariusz | Toruń | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness | |||||||||
96 | 122 | Wasilewski Aleksander | Torun | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness | opłacono | |||
TriDarKo | |||||||||
97 | 61 | Kazubowski Jacek | Białe Błota | 1/4 IM | TriDarKo | opłacono on-line | |||
Tri NEGU | |||||||||
98 | 90 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | 1/4 IM | Tri NEGU | opłacono on-line | |||
Tri Sea Mewa Władysławowo | |||||||||
99 | 128 | Wnuk Leszek | Gdynia | 1/4 IM | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line | |||
Twister Team | |||||||||
100 | 55 | Jarocka Wioleta | Wierzbica | 1/4 IM | Twister Team | opłacono on-line | |||
101 | 104 | Skierkowski Karol Skierkowski | Mława | 1/4 IM | Twister Team | opłacono on-line | |||
ULKS Talex Borzytuchom | |||||||||
102 | 52 | Hering Mateusz | Mądrzechowo | 1/4 IM | ULKS Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |||
WANIEWSKI COACHING | |||||||||
103 | 72 | Kurczycki Michał | Olsztyn | 1/4 IM | WANIEWSKI COACHING | opłacono on-line | |||
104 | 28 | Cwirko-Godycki Lukasz | Malbork | 1/4 IM | WANIEWSKI COACHING | opłacono on-line | |||
Warmia Aktywnie | |||||||||
105 | 98 | Podpirko Patryk | Olsztyn | 1/4 IM | Warmia Aktywnie | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
106 | 139 | Janowski Krzysztof | Kruszyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
107 | 123 | Werle Michał Werle | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
108 | Polakowski Piotr | Warszawa | 1/4 IM | ||||||
109 | Mcintosh Dan scott Mcintosh | Gdansk Poland | 1/4 IM | ||||||
110 | 29 | Czechowicz Tomasz | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
111 | 121 | Warczak Piotr | Bydgoszcz | 1/4 IM | opłacono | ||||
112 | 130 | Wojda Dorota Anna | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono | ||||
113 | 116 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 1/4 IM | opłacono | ||||
114 | 84 | Niebrzydowski Marcin | Olsztyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
115 | 126 | Wiśniewski Adam | Łódź | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
116 | 146 | Tymiński Paweł Tymiński | Mińsk Mazowiecki | 1/4 IM | opłacono | ||||
117 | Pedrycz Hubert | Torun | 1/4 IM | ||||||
118 | 114 | Szymczak Damian | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono | ||||
119 | 86 | Nowak ARTUR Nowak | JÓZEFÓW | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
120 | 97 | Pniewski Thomas Pniewski | Józefów | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
121 | 50 | Hartliński Grzegorz Hartliński | Jaroty | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
122 | 75 | Maćkowiak Mirosław | Czarnówka | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
123 | 30 | Czyż Adam | Władysławowo | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
124 | 31 | Czyż Gabriela Czyż | WŁADYSŁAWOWO | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
125 | 129 | Wojciechowski Piotr | Olsztyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
126 | 33 | Dega Wiktor | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
127 | 64 | Kocjan Karol | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
128 | 26 | Bunk Daria | Grudziądz | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
129 | 70 | KUJAWA EWA | Grudziądz | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
130 | 81 | Mizeria Przemysław | Działdowo | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
131 | Kulka Sergiusz | Głosków | 1/4 IM | ||||||
132 | 22 | Behmke Bartłomiej | Gdynia | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
133 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | 1/4 IM |
Wyświetleń: 19366