Triathlon Kurzętnik
1/8 IM
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czajkowski Paweł Gdynia 1/8 IM BCT Team Gdynia
2 297 Marszałek Tomasz Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
3 296 Marszałek Karina Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
4 290 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
5 295 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
6 293 Groszewski Radosław Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
7 298 Maśkiewicz Justyna Maśkiewicz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono
8 300 Rak Mateusz Sopot 1/8 IM RAK TEAM SOPOT/TRI-Team Rumia opłacono on-line
9 157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1/8 IM opłacono on-line
10 228 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
11 Czerniawski Dawid Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
12 204 Kulik Kami Gdynia 1/8 IM UKS Tri-Team Rumia/CTS opłacono
13 283 Zalewski Dominik Dorotowo 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
14 291 Berendt Mariusz Berendt Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
15 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
16 Jankowski Michal Kwidzyn 1/8 IM Kwidzyn Bike Racing Team
17 263 Szkobel Bartlomiej Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
18 292 Górzyński Tomasz Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
19 260 Szakiel Sebastian Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
20 183 Jezierski Adam Jezierski Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
21 154 Burandt Magdalena Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
22 233 Orzechowski Grzegorz Tarnów 1/8 IM opłacono on-line
23 207 Lubowiecki Emil Gzin 1/8 IM opłacono on-line
24 281 Wypych Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
25 Kielak Mikołaj Maks Kielak Warszawa 1/8 IM luft tri team
26 279 Wołyniec Emilia Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
27 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS
28 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/8 IM CTS opłacono
29 Rusak Łukasz Gdynia 1/8 IM Endure Team IronRysio
30 Najmowicz Paweł Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
31 197 Kościesza Patrycja Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
32 301 Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
33 294 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP opłacono
34 267 Śmieszny Marcin Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
35 165 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
36 282 Zacharewicz Marek Gdańsk 1/8 IM MBC Team opłacono on-line
37 175 Horodecki Krzysztof Rzeszów 1/8 IM TRENIGO/GB SPORT opłacono on-line
38 269 Tobis Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
39 191 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
40 148 Babciak Roman Nowy Staw 1/8 IM Waniewski Coaching/Lotos Running Team opłacono
41 274 Waniewski Łukasz Malbork 1/8 IM WANIEWSKI COACHING opłacono
42 287 Ziniewicz Emil Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
43 288 Ziniewicz Leon Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
44 244 Potocki-Rak Piotr Władysławowo 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
45 177 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
46 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
47 223 Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
48 196 Kosuda Paweł Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
49 218 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
50 221 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
51 231 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
52 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
53 257 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
54 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
55 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
56 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
57 212 Łukasiewicz Michał Gdańsk 1/8 IM Tomaszewicz Team opłacono on-line
58 259 Studnik Paweł Kurzętnik 1/8 IM Premio Studnik opłacono on-line
59 190 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line
60 232 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
61 199 Kozierkiewicz Patryk Warszawa 1/8 IM PZFD opłacono
62 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1/8 IM Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
63 250 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
64 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
65 Juszczak Sebastian Warszawa 1/8 IM Polski Związek Firm Deweloperskich
66 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
67 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
68 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
69 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
70 277 Węgier Arkadiusz SUSZ 1/8 IM UKS-TRS Susz opłacono on-line
71 164 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
72 193 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
73 268 Tessa Karol Lisi Ogon 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
74 209 Łazarowicz Katarzyna Poznań 1/8 IM CTS opłacono
75 208 Łabedzki Maciej Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
76 200 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
77 189 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
78 182 Jaskułke Irek Puck 1/8 IM Porta Active Team opłacono
79 234 Paprocki Krzysztof Kraków 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
80 286 Zięba Adam Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
81 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team opłacono
82 251 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek opłacono on-line
83 219 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
84 188 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
85 276 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
86 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
87 198 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
88 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
89 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
90 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
91 271 Trawczyński Jacek Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
92 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
93 246 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
94 217 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
95 247 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega opłacono
96 227 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
97 173 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
98 262 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
99 245 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
100 224 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono


Wyświetleń: 12846

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ