Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 110 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
2 111 Szarmacher Sebastian Działdowo 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
3 22 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
4 128 Wnuk Leszek Gdynia 1/4 IM Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
5 132 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 1/4 IM CTS / PORTA opłacono on-line
6 90 PAŁYSA MAREK DAWIDY BANKOWE 1/4 IM Tri NEGU opłacono on-line
7 67 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
8 91 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
9 101 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
10 81 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
11 88 Osowski Adam Osowski Działdowo 1/4 IM Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski opłacono on-line
12 108 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
13 99 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
14 71 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
15 70 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
16 26 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
17 62 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
18 64 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
19 33 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
20 135 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
21 129 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
22 54 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
23 113 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
24 63 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
25 117 Topolewski Jacek Iława 1/4 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
26 49 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
27 31 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
28 30 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
29 48 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
30 82 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
31 35 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
32 80 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
33 59 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
34 75 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
35 53 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
36 23 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
37 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
38 66 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
39 124 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
40 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
41 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
42 40 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
43 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
44 112 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
45 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
46 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
47 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
48 100 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
49 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
50 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
51 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
52 61 Kazubowski Jacek Białe Błota 1/4 IM TriDarKo opłacono on-line
53 131 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
54 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
55 57 Kamiński Przemysław Gdańsk 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
56 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
57 38 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
58 32 Dawidowicz Maciej Brzoza 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
59 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
60 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
61 134 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
62 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
63 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
64 136 Zawistowski Michał Sulmin 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
65 68 Królikowski Edward Plewiska 1/4 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
66 21 Awruk Bartosz Białystok 1/4 IM Porta Active Team opłacono
67 92 Pękala Michał Warszawa 1/4 IM Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono on-line
68 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
69 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
70 114 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
71 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
72 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
73 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
74 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
75 28 Cwirko-Godycki Lukasz Malbork 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
76 146 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM opłacono
77 125 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
78 96 Płochocki Konrad Warszawa 1/4 IM PZFD opłacono
79 105 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
80 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
81 98 Podpirko Patryk Olsztyn 1/4 IM Warmia Aktywnie opłacono on-line
82 72 Kurczycki Michał Olsztyn 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
83 126 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
84 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
85 116 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM opłacono
86 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
87 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
88 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
89 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
90 130 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
91 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
92 103 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
93 141 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP opłacono
94 95 Pieczonka Karolina Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
95 121 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM opłacono
96 137 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
97 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
98 138 Gniot Jacek Grudziądz 1/4 IM TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono
99 41 dziezyc tomek kleszczewo 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
100 127 Wiśniewski Maciej Ostróda 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono


Wyświetleń: 11781

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ