Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 160 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
2 190 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line
3 121 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM opłacono
4 116 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM opłacono
5 75 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
6 64 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
7 114 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
8 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
9 178 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
10 159 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
11 33 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
12 231 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
13 207 Lubowiecki Emil Gzin 1/8 IM opłacono on-line
14 269 Tobis Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
15 233 Orzechowski Grzegorz Tarnów 1/8 IM opłacono on-line
16 189 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
17 216 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
18 200 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
19 156 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
20 194 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
21 129 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
22 278 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
23 170 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
24 123 Werle Michał Werle Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
25 252 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
26 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
27 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
28 146 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM opłacono
29 257 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
30 157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1/8 IM opłacono on-line
31 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
32 152 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
33 31 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
34 254 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
35 193 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
36 30 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
37 221 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
38 22 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
39 232 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
40 81 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
41 218 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
42 164 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
43 177 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
44 126 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
45 158 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
46 70 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
47 167 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
48 26 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
49 130 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
50 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
51 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
52 181 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
53 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
54 139 Janowski Krzysztof Kruszyn 1/4 IM opłacono on-line
55 203 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
56 165 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
57 151 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
58 280 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
59 103 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
60 224 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
61 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
62 245 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
63 219 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
64 262 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
65 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
66 131 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
67 173 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
68 100 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
69 227 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
70 276 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
71 134 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
72 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
73 119 Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 1/4 IM BARAKUDA opłacono on-line
74 150 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
75 183 Jezierski Adam Jezierski Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
76 263 Szkobel Bartlomiej Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
77 62 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
78 141 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP opłacono
79 294 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP opłacono
80 241 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
81 149 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
82 172 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
83 240 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
84 105 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
85 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
86 174 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
87 44 Fogt Maciej Kruszyn 1/4 IM CB163 opłacono on-line
88 191 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
89 125 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
90 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
91 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/8 IM CTS opłacono
92 59 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
93 187 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
94 250 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
95 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
96 289 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
97 67 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
98 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
99 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
100 43 FIDLER MARTA WARSZWA 1/8 IM CTS opłacono on-line


Wyświetleń: 11787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ