Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 145 Szamotulski Tomasz Gdańsk 1/4 IM Lechia Gdańsk opłacono
2 143 Sosnowski Łukasz Więcbork 1/4 IM Endure Team opłacono
3 297 Marszałek Tomasz Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
4 296 Marszałek Karina Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
5 144 Szala Tomasz Nowa Iwiczna 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS opłacono
6 290 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
7 295 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
8 139 Janowski Krzysztof Kruszyn 1/4 IM opłacono on-line
9 293 Groszewski Radosław Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
10 298 Maśkiewicz Justyna Maśkiewicz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono
11 300 Rak Mateusz Sopot 1/8 IM RAK TEAM SOPOT/TRI-Team Rumia opłacono on-line
12 157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1/8 IM opłacono on-line
13 123 Werle Michał Werle Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
14 228 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
15 52 Hering Mateusz Mądrzechowo 1/4 IM ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
16 55 Jarocka Wioleta Wierzbica 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
17 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
18 44 Fogt Maciej Kruszyn 1/4 IM CB163 opłacono on-line
19 204 Kulik Kami Gdynia 1/8 IM UKS Tri-Team Rumia/CTS opłacono
20 102 Siejakowski Michał Kwidzyn 1/4 IM KTS IRONMAN opłacono on-line
21 283 Zalewski Dominik Dorotowo 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
22 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
23 291 Berendt Mariusz Berendt Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
24 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
25 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
26 119 Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 1/4 IM BARAKUDA opłacono on-line
27 140 KALISZ Andrzej KALISZ Chełmża 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
28 122 Wasilewski Aleksander Torun 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness opłacono
29 118 Turek-Zielinski Albin Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
30 264 Szul Daniel Prabuty 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
31 106 Spaleniak Tomasz Dobrzewino 1/4 IM Endure Team opłacono
32 263 Szkobel Bartlomiej Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
33 39 Duliński Bartosz Niemcz 1/4 IM TRISPACE TREK opłacono
34 65 Kondraciuk Dariusz Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
35 292 Górzyński Tomasz Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
36 260 Szakiel Sebastian Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
37 85 Nowak Anna Siekierki Wielkie 1/4 IM Motiv Home Team opłacono on-line
38 104 Skierkowski Karol Skierkowski Mława 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
39 94 Pieczonka Janusz Pieczonka Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
40 183 Jezierski Adam Jezierski Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
41 154 Burandt Magdalena Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
42 51 Hartliński Wojciech Hartliński Woryty 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
43 233 Orzechowski Grzegorz Tarnów 1/8 IM opłacono on-line
44 207 Lubowiecki Emil Gzin 1/8 IM opłacono on-line
45 109 Stolarski Arek Gdańsk 1/4 IM Live Team opłacono
46 127 Wiśniewski Maciej Ostróda 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
47 41 dziezyc tomek kleszczewo 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
48 281 Wypych Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
49 138 Gniot Jacek Grudziądz 1/4 IM TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono
50 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
51 279 Wołyniec Emilia Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
52 137 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
53 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/8 IM CTS opłacono
54 197 Kościesza Patrycja Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
55 121 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM opłacono
56 301 Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
57 95 Pieczonka Karolina Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
58 294 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP opłacono
59 141 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP opłacono
60 103 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
61 267 Śmieszny Marcin Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
62 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
63 165 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
64 130 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
65 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
66 282 Zacharewicz Marek Gdańsk 1/8 IM MBC Team opłacono on-line
67 175 Horodecki Krzysztof Rzeszów 1/8 IM TRENIGO/GB SPORT opłacono on-line
68 269 Tobis Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
69 191 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
70 148 Babciak Roman Nowy Staw 1/8 IM Waniewski Coaching/Lotos Running Team opłacono
71 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
72 274 Waniewski Łukasz Malbork 1/8 IM WANIEWSKI COACHING opłacono
73 287 Ziniewicz Emil Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
74 288 Ziniewicz Leon Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
75 244 Potocki-Rak Piotr Władysławowo 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
76 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
77 177 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
78 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
79 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
80 223 Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
81 116 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM opłacono
82 196 Kosuda Paweł Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
83 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
84 126 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
85 72 Kurczycki Michał Olsztyn 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
86 98 Podpirko Patryk Olsztyn 1/4 IM Warmia Aktywnie opłacono on-line
87 218 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
88 221 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
89 231 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
90 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
91 257 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
92 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
93 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
94 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
95 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
96 212 Łukasiewicz Michał Gdańsk 1/8 IM Tomaszewicz Team opłacono on-line
97 259 Studnik Paweł Kurzętnik 1/8 IM Premio Studnik opłacono on-line
98 190 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line
99 105 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
100 96 Płochocki Konrad Warszawa 1/4 IM PZFD opłacono


Wyświetleń: 11785

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ