Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Waruszewska Aurelia Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
102 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
103 Pietruszka Magdalena Działdowo 1/8 IM Schulo Team TRI Pietruszka opłacono on-line
104 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
105 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
106 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
107 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
108 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
109 Burdyn Mariusz Gdansk 1/8 IM SmartDoor Team opłacono on-line
110 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
111 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
112 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
113 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
114 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
115 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
116 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
117 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
118 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
119 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
120 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
121 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
122 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
123 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
124 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
125 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
126 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
127 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
128 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS 199.00 PLN
129 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI 1/8 IM Porta active team 199.00 PLN
130 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz 199.00 PLN
131 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
132 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
133 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
134 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
135 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
136 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
137 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
138 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
139 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega 199.00 PLN
140 Mąka Wojciech Granica 1/8 IM CTS opłacono on-line
141 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
142 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB 199.00 PLN
143 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
144 Trawczyński Jacek Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
145 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
146 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB 199.00 PLN
147 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
148 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
149 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
150 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
151 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
152 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
153 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek 199.00 PLN
154 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team 199.00 PLN


Wyświetleń: 4129

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ