Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
2 Wacławski Krzysztof Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
3 Michalski Arkadiusz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
4 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
5 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
6 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
7 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
8 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo 199.00 PLN
9 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
10 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
11 Rymarkiewicz Karol Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
12 Topczewski Gracjan Bydgoszcz 1/8 IM TriSpace powered by CTS opłacono on-line
13 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
14 Łątkowski Sławomir Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
15 Melkowski Marcin Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
16 Łątkowska Mirosława Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
17 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
18 Szypnik Maciej Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
19 Skocki Bartłomiej Kurzętnki 1/8 IM OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega opłacono on-line
20 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
21 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
22 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
23 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
24 Machnio Marek Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
25 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
26 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
27 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
28 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
29 Myszka Zuzanna Gdańsk 1/8 IM Waves of Harmony opłacono on-line
30 Zdobylak Krzysztof Byszwałd 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
31 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
32 Waruszewska Aurelia Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
33 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
34 Pietruszka Magdalena Działdowo 1/8 IM Schulo Team TRI Pietruszka opłacono on-line
35 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
36 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
37 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
38 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
39 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
40 Burdyn Mariusz Gdansk 1/8 IM SmartDoor Team opłacono on-line
41 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
42 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
43 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
44 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
45 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
46 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
47 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
48 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
49 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
50 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
51 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
52 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
53 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
54 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
55 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
56 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
57 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
58 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
59 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS 199.00 PLN
60 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI 1/8 IM Porta active team 199.00 PLN
61 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz 199.00 PLN
62 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
63 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
64 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
65 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
66 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
67 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
68 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
69 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
70 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega 199.00 PLN
71 Mąka Wojciech Granica 1/8 IM CTS opłacono on-line
72 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
73 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB 199.00 PLN
74 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
75 Trawczyński Jacek Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
76 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
77 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB 199.00 PLN
78 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
79 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
80 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
81 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
82 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
83 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
84 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek 199.00 PLN
85 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team 199.00 PLN
86 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
87 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM 249.00 PLN
88 Szarmacher Sebastian Działdowo 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
89 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
90 Wnuk Leszek Gdynia 1/4 IM Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line
91 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM 249.00 PLN
92 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 1/4 IM CTS / PORTA opłacono on-line
93 PAŁYSA MAREK DAWIDY BANKOWE 1/4 IM Tri NEGU opłacono on-line
94 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
95 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
96 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
97 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
98 Osowski Adam Osowski Działdowo 1/4 IM Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski opłacono on-line
99 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
100 Bujko Tomasz Wielgolas 1/4 IM Triathlon Siedlce Club opłacono on-line


Wyświetleń: 4124

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ