Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
2 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
3 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
4 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
5 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek 199.00 PLN
6 Bujko Tomasz Wielgolas 1/4 IM Triathlon Siedlce Club opłacono on-line
7 FIDLER MARTA WARSZWA 1/4 IM CTS opłacono on-line
8 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
9 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
10 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
11 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
12 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
13 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
14 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
15 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
16 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
17 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
18 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI 1/8 IM Porta active team 199.00 PLN
19 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz 199.00 PLN
20 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
21 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
22 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
23 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
24 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
25 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
26 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
27 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
28 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
29 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS 199.00 PLN
30 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
31 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
32 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
33 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
34 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
35 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
36 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
37 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
38 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
39 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
40 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
41 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
42 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
43 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
44 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
45 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
46 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
47 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
48 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
49 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
50 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
51 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
52 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
53 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega 199.00 PLN
54 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK 249.00 PLN
55 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
56 Szczepuchowski Bogdan Nidzica 1/4 IM Schulo Team opłacono on-line
57 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB 249.00 PLN
58 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
59 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
60 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo 199.00 PLN
61 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
62 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
63 Łątkowski Sławomir Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
64 Łątkowska Mirosława Lubawa 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
65 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
66 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
67 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
68 Skocki Bartłomiej Kurzętnki 1/8 IM OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega opłacono on-line
69 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
70 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
71 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
72 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
73 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
74 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML 249.00 PLN
75 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
76 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
77 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
78 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
79 Szypnik Maciej Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
80 Waruszewska Aurelia Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
81 Gołaś Robert Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
82 Machnio Marek Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
83 Wacławski Krzysztof Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
84 Michalski Arkadiusz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
85 Topolewski Jacek Iława 1/4 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
86 Melkowski Marcin Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
87 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
88 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM 249.00 PLN
89 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
90 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
91 Mąka Wojciech Granica 1/8 IM CTS opłacono on-line
92 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM 249.00 PLN
93 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
94 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
95 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
96 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
97 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
98 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
99 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
100 Wnuk Leszek Gdynia 1/4 IM Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 4128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ