Triathlon Kurzętnik
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chojnowski Andrzej Iława 1/8 IM opłacono on-line
2 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line
3 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM 299.00 PLN
4 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM 299.00 PLN
5 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
6 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
7 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
8 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
9 Interewicz Dorota Gdynia 1/8 IM opłacono on-line
10 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
11 Dega Wiktor Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
12 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
13 Tobis Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
14 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
15 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
16 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
17 Butkiewicz Piotr Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
18 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
19 Wojciechowski Piotr Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
20 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1/8 IM opłacono on-line
21 Pedrycz Hubert Torun 1/4 IM 299.00 PLN
22 Grabowski Krzysztof Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
23 Saliński Michal kwidzyn 1/8 IM opłacono on-line
24 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
25 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
26 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM 299.00 PLN
27 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
28 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
29 Bryk Rafał Bydgoszcz 1/8 IM opłacono on-line
30 Czyż Gabriela Czyż WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM opłacono on-line
31 Skaczkowska Barbara Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
32 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM 299.00 PLN
33 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
34 Czyż Adam Władysławowo 1/4 IM opłacono on-line
35 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
36 Behmke Bartłomiej Gdynia 1/4 IM opłacono on-line
37 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
38 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
39 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM 299.00 PLN
40 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
41 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
42 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
43 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
44 Chełstowski Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
45 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
46 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
47 Bunk Daria Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
48 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
49 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
50 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM 299.00 PLN
51 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
52 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
53 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
54 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
55 Berent Karol Berent Białystok 1/8 IM 200 procent tetna opłacono on-line
56 Wujkowska Izabela Wujkowska Olsztyn 1/8 IM 3life Team opłacono on-line
57 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek 299.00 PLN
58 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
59 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
60 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
61 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
62 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
63 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
64 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
65 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
66 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
67 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
68 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
69 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
70 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
71 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
72 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
73 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP 299.00 PLN
74 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP 249.00 PLN
75 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
76 Baranowski Jacek Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
77 Groszek Dariusz Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
78 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
79 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
80 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
81 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
82 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
83 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
84 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
85 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/4 IM CTS opłacono
86 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
87 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
88 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
89 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS 249.00 PLN
90 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
91 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
92 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS 249.00 PLN
93 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
94 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
95 FIDLER MARTA WARSZWA 1/4 IM CTS opłacono on-line
96 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS 299.00 PLN
97 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
98 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
99 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
100 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono


Wyświetleń: 7638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ