Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
102 289 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
103 67 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
104 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS
105 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
106 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
107 43 FIDLER MARTA WARSZWA 1/8 IM CTS opłacono on-line
108 137 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
109 248 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
110 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
111 225 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
112 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
113 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
114 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
115 184 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
116 91 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
117 99 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
118 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
119 272 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
120 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
121 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
122 101 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
123 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
124 54 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
125 209 Łazarowicz Katarzyna Poznań 1/8 IM CTS opłacono
126 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
127 110 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
128 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
129 49 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
130 284 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
131 166 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
132 265 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
133 48 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
134 82 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
135 35 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
136 202 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
137 80 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
138 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
139 171 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
140 249 Rymarkiewicz Karol Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
141 238 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
142 186 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
143 Marciniak Damian Świebodzin 1/4 IM CTS / Jedz i Trenuj
144 132 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 1/4 IM CTS / PORTA opłacono on-line
145 135 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
146 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team opłacono
147 124 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
148 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
149 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo
150 180 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
151 153 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
152 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML
153 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
154 296 Marszałek Karina Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
155 297 Marszałek Tomasz Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
156 143 Sosnowski Łukasz Więcbork 1/4 IM Endure Team opłacono
157 106 Spaleniak Tomasz Dobrzewino 1/4 IM Endure Team opłacono
158 Rusak Łukasz Gdynia 1/8 IM Endure Team IronRysio
159 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
160 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
161 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
162 246 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
163 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
164 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
165 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
166 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
167 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
168 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
169 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
170 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
171 71 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
172 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
173 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
174 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
175 144 Szala Tomasz Nowa Iwiczna 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS opłacono
176 Dąbrowski Dariusz Piaseczno 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS
177 290 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
178 176 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
179 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
180 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
181 108 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
182 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
183 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1/8 IM Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
184 295 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
185 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
186 264 Szul Daniel Prabuty 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
187 102 Siejakowski Michał Kwidzyn 1/4 IM KTS IRONMAN opłacono on-line
188 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
189 162 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
190 247 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega opłacono
191 Jankowski Michal Kwidzyn 1/8 IM Kwidzyn Bike Racing Team
192 145 Szamotulski Tomasz Gdańsk 1/4 IM Lechia Gdańsk opłacono
193 109 Stolarski Arek Gdańsk 1/4 IM Live Team opłacono
194 Kielak Mikołaj Maks Kielak Warszawa 1/8 IM luft tri team
195 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
196 282 Zacharewicz Marek Gdańsk 1/8 IM MBC Team opłacono on-line
197 251 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek opłacono on-line
198 85 Nowak Anna Siekierki Wielkie 1/4 IM Motiv Home Team opłacono on-line
199 163 Dola Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono on-line
200 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono


Wyświetleń: 11838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ