Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 282 Zacharewicz Marek Gdańsk 1/8 IM MBC Team opłacono on-line
102 Kielak Mikołaj Maks Kielak Warszawa 1/8 IM luft tri team
103 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
104 109 Stolarski Arek Gdańsk 1/4 IM Live Team opłacono
105 145 Szamotulski Tomasz Gdańsk 1/4 IM Lechia Gdańsk opłacono
106 Jankowski Michal Kwidzyn 1/8 IM Kwidzyn Bike Racing Team
107 162 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
108 247 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega opłacono
109 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
110 102 Siejakowski Michał Kwidzyn 1/4 IM KTS IRONMAN opłacono on-line
111 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
112 264 Szul Daniel Prabuty 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
113 295 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
114 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1/8 IM Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
115 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
116 108 Steckiewicz Edmund Rypin 1/4 IM KB Lech Rypin opłacono on-line
117 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
118 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
119 176 Horszczaruk Jacek Warszawa 1/8 IM Jożin z Bażin opłacono on-line
120 290 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
121 144 Szala Tomasz Nowa Iwiczna 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS opłacono
122 Dąbrowski Dariusz Piaseczno 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS
123 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
124 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
125 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
126 71 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
127 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
128 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
129 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
130 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
131 246 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
132 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
133 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
134 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
135 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
136 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
137 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
138 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
139 Rusak Łukasz Gdynia 1/8 IM Endure Team IronRysio
140 296 Marszałek Karina Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
141 297 Marszałek Tomasz Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
142 143 Sosnowski Łukasz Więcbork 1/4 IM Endure Team opłacono
143 106 Spaleniak Tomasz Dobrzewino 1/4 IM Endure Team opłacono
144 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
145 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML
146 180 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
147 153 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
148 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo
149 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
150 124 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
151 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team opłacono
152 135 Zastawniak Kacper Wrocław 1/4 IM CTS / Sport Freaks Poland opłacono on-line
153 132 WOŹNIAK JACEK Gdańsk 1/4 IM CTS / PORTA opłacono on-line
154 Marciniak Damian Świebodzin 1/4 IM CTS / Jedz i Trenuj
155 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/8 IM CTS opłacono
156 59 Kaplon Pawel Lomianki 1/4 IM CTS opłacono on-line
157 187 Kaplon Anna Lomianki 1/8 IM CTS opłacono on-line
158 250 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
159 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
160 289 Żychska Anna Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line
161 67 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
162 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS
163 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
164 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
165 43 FIDLER MARTA WARSZWA 1/8 IM CTS opłacono on-line
166 137 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
167 248 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
168 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
169 225 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
170 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
171 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
172 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
173 184 Kaczkowska Katarzyna Straszyn 1/8 IM CTS opłacono on-line
174 91 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
175 99 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
176 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
177 272 Tybura Rafał Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
178 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
179 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
180 101 Rayss Marta Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
181 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
182 54 Jarmołowicz Beata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
183 209 Łazarowicz Katarzyna Poznań 1/8 IM CTS opłacono
184 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
185 110 Suchorz Krzysztof Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
186 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
187 49 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
188 284 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
189 166 Gadomska Agnieszka Zielona Góra 1/8 IM CTS opłacono on-line
190 265 Szustak Tomasz Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
191 48 Gorgon Cezary Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
192 82 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
193 35 Drapella Dariusz Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
194 202 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
195 80 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
196 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
197 171 Grodzki Marek Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
198 249 Rymarkiewicz Karol Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
199 238 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
200 186 Kaczmarek Mariusz Poznań 1/8 IM CTS opłacono on-line


Wyświetleń: 12146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ