Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szala Tomasz Nowa Iwiczna 1/4 IM ILABO RACING TEAM pwrd by CTS opłacono
2 Bednarczyk Tomasz Gdynia 1/8 IM Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk opłacono on-line
3 Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 1/8 IM KM SPORT / CTS opłacono
4 Janowski Krzysztof Kruszyn 1/4 IM opłacono on-line
5 Groszewski Radosław Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
6 Maśkiewicz Justyna Maśkiewicz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława
7 Rak Mateusz Sopot 1/8 IM RAK TEAM SOPOT/TRI-Team Rumia opłacono on-line
8 157 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1/8 IM opłacono on-line
9 123 Werle Michał Werle Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
10 228 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
11 Czerniawski Dawid Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
12 52 Hering Mateusz Mądrzechowo 1/4 IM ULKS Talex Borzytuchom opłacono on-line
13 55 Jarocka Wioleta Wierzbica 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
14 46 Galikowski Michał Bytów 1/4 IM GALIKTEAM opłacono on-line
15 44 Fogt Maciej Kruszyn 1/4 IM CB163 opłacono on-line
16 204 Kulik Kami Gdynia 1/8 IM UKS Tri-Team Rumia/CTS opłacono
17 102 Siejakowski Michał Kwidzyn 1/4 IM KTS IRONMAN opłacono on-line
18 283 Zalewski Dominik Dorotowo 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
19 Polakowski Piotr Warszawa 1/4 IM
20 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
21 Berendt Mariusz Berendt Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy
22 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
23 60 Kasztelan Radosław Kwidzyn 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
24 119 Tyburski Jacek Minsk Mazowiecki 1/4 IM BARAKUDA opłacono on-line
25 KALISZ Andrzej KALISZ Chełmża 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy
26 122 Wasilewski Aleksander Torun 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness opłacono
27 Marciniak Damian Świebodzin 1/4 IM CTS / Jedz i Trenuj
28 118 Turek-Zielinski Albin Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
29 264 Szul Daniel Prabuty 1/4 IM KTS Iron Man Kwidzyn opłacono on-line
30 Jankowski Michal Kwidzyn 1/8 IM Kwidzyn Bike Racing Team
31 106 Spaleniak Tomasz Dobrzewino 1/4 IM Endure Team opłacono
32 263 Szkobel Bartlomiej Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
33 39 Duliński Bartosz Niemcz 1/4 IM TRISPACE TREK opłacono
34 65 Kondraciuk Dariusz Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
35 Górzyński Tomasz Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
36 260 Szakiel Sebastian Toruń 1/8 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
37 85 Nowak Anna Siekierki Wielkie 1/4 IM Motiv Home Team opłacono on-line
38 104 Skierkowski Karol Skierkowski Mława 1/4 IM Twister Team opłacono on-line
39 94 Pieczonka Janusz Pieczonka Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
40 183 Jezierski Adam Jezierski Łódź 1/8 IM BEDNARSKI TRI TEAM opłacono on-line
41 154 Burandt Magdalena Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
42 Mcintosh Dan scott Mcintosh Gdansk Poland 1/4 IM
43 51 Hartliński Wojciech Hartliński Woryty 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
44 233 Orzechowski Grzegorz Tarnów 1/8 IM opłacono on-line
45 207 Lubowiecki Emil Gzin 1/8 IM opłacono on-line
46 109 Stolarski Arek Gdańsk 1/4 IM Live Team opłacono
47 127 Wiśniewski Maciej Ostróda 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
48 41 dziezyc tomek kleszczewo 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
49 281 Wypych Kamil Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
50 Gniot Jacek Grudziądz 1/4 IM TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej opłacono
51 29 Czechowicz Tomasz Warszawa 1/4 IM opłacono on-line
52 Kielak Mikołaj Maks Kielak Warszawa 1/8 IM luft tri team
53 279 Wołyniec Emilia Gołdap 1/8 IM TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
54 Binkowski Adrian Gzin 1/4 IM CTS opłacono
55 Birecki Jakub Opole 1/8 IM CTS
56 27 Ciechanowski Szymon Gdansk 1/4 IM CTS opłacono
57 Rusak Łukasz Gdynia 1/8 IM Endure Team IronRysio
58 Najmowicz Paweł Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
59 197 Kościesza Patrycja Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
60 121 Warczak Piotr Bydgoszcz 1/4 IM opłacono
61 Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
62 95 Pieczonka Karolina Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
63 Janyga-Kulik Karolina Gdynia 1/8 IM BIKE U UP
64 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP
65 103 Siódmiak Igor Siódmiak Szczecinek 1/4 IM 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek opłacono
66 267 Śmieszny Marcin Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
67 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
68 165 Fiebig Jakub Warszawa 1/8 IM #MahlerTeam opłacono on-line
69 130 Wojda Dorota Anna Gdańsk 1/4 IM opłacono
70 133 wójtowicz wojciech pobiedziska 1/4 IM CTS opłacono
71 282 Zacharewicz Marek Gdańsk 1/8 IM MBC Team opłacono on-line
72 175 Horodecki Krzysztof Rzeszów 1/8 IM TRENIGO/GB SPORT opłacono on-line
73 269 Tobis Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
74 191 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
75 148 Babciak Roman Nowy Staw 1/8 IM Waniewski Coaching/Lotos Running Team opłacono
76 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
77 274 Waniewski Łukasz Malbork 1/8 IM WANIEWSKI COACHING opłacono
78 287 Ziniewicz Emil Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
79 288 Ziniewicz Leon Malbork 1/8 IM Waniewski Coaching opłacono
80 244 Potocki-Rak Piotr Władysławowo 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
81 58 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1/4 IM K.S. Perun opłacono
82 177 Indulski Grzegorz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
83 179 Jagielska Zuzanna Łasin 1/8 IM Dziki z Łasina opłacono on-line
84 115 Szymonik Filip Stalowa Wola 1/4 IM CTS/Endless Pain opłacono
85 223 Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
86 116 Świtońska Aleksandra Gdynia 1/4 IM opłacono
87 196 Kosuda Paweł Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
88 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
89 126 Wiśniewski Adam Łódź 1/4 IM opłacono on-line
90 72 Kurczycki Michał Olsztyn 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
91 98 Podpirko Patryk Olsztyn 1/4 IM Warmia Aktywnie opłacono on-line
92 218 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
93 221 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
94 231 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
95 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
96 257 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
97 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
98 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
99 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
100 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line


Wyświetleń: 9247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ