Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 168 Golombek Piotr Grudziądz 1/8 IM opłacono on-line
102 257 Stańczuk Krzysztof Czarna 1/8 IM opłacono on-line
103 258 Stańczuk Wojciech Warszawa 1/8 IM Grupa Biegowa CHTMO opłacono on-line
104 37 Duda Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
105 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
106 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
107 212 Łukasiewicz Michał Gdańsk 1/8 IM Tomaszewicz Team opłacono on-line
108 259 Studnik Paweł Kurzętnik 1/8 IM Premio Studnik opłacono on-line
109 190 Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 1/8 IM opłacono on-line
110 105 Sobota Krzysztof Sobota Jabłonna 1/4 IM Bravehearts Legionowo opłacono on-line
111 96 Płochocki Konrad Warszawa 1/4 IM PZFD opłacono
112 125 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
113 232 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
114 199 Kozierkiewicz Patryk Warszawa 1/8 IM PZFD opłacono
115 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1/8 IM Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
116 250 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
117 146 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM opłacono
118 28 Cwirko-Godycki Lukasz Malbork 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
119 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
120 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
121 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
122 Juszczak Sebastian Warszawa 1/8 IM Polski Związek Firm Deweloperskich
123 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
124 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
125 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
126 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
127 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
128 277 Węgier Arkadiusz SUSZ 1/8 IM UKS-TRS Susz opłacono on-line
129 164 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
130 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
131 Pedrycz Hubert Torun 1/4 IM
132 114 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
133 193 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
134 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
135 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
136 92 Pękala Michał Warszawa 1/4 IM Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono on-line
137 21 Awruk Bartosz Białystok 1/4 IM Porta Active Team opłacono
138 268 Tessa Karol Lisi Ogon 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
139 209 Łazarowicz Katarzyna Poznań 1/8 IM CTS opłacono
140 68 Królikowski Edward Plewiska 1/4 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
141 136 Zawistowski Michał Sulmin 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
142 208 Łabedzki Maciej Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
143 200 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
144 189 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
145 182 Jaskułke Irek Puck 1/8 IM Porta Active Team opłacono
146 234 Paprocki Krzysztof Kraków 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
147 286 Zięba Adam Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
148 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team opłacono
149 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
150 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
151 134 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
152 251 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek opłacono on-line
153 219 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
154 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
155 188 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
156 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
157 276 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
158 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
159 32 Dawidowicz Maciej Brzoza 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
160 38 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
161 198 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
162 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
163 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
164 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
165 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
166 271 Trawczyński Jacek Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
167 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
168 246 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
169 217 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
170 57 Kamiński Przemysław Gdańsk 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
171 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
172 131 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
173 61 Kazubowski Jacek Białe Błota 1/4 IM TriDarKo opłacono on-line
174 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
175 247 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega opłacono
176 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
177 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
178 227 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
179 100 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
180 173 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
181 262 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
182 245 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
183 224 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
184 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
185 167 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
186 153 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
187 180 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
188 181 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
189 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
190 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML
191 Kaczmarczyk Karol Susz 1/8 IM UKS TRS Susz
192 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
193 112 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
194 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
195 161 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS opłacono
196 40 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
197 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
198 174 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
199 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
200 240 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line


Wyświetleń: 12398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ