Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 125 Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
102 232 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
103 199 Kozierkiewicz Patryk Warszawa 1/8 IM PZFD opłacono
104 261 Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 1/8 IM Klub Biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
105 250 Rytel Wojciech Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
106 146 Tymiński Paweł Tymiński Mińsk Mazowiecki 1/4 IM opłacono
107 28 Cwirko-Godycki Lukasz Malbork 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
108 47 Gębicki Norbert Łódź 1/4 IM HTF Ludwik Sikorski opłacono on-line
109 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
110 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
111 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
112 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
113 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
114 42 Epelbaum Dariusz Warszawa 1/4 IM CTS opłacono
115 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
116 277 Węgier Arkadiusz SUSZ 1/8 IM UKS-TRS Susz opłacono on-line
117 164 Dudziński Paweł Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
118 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
119 114 Szymczak Damian Gdańsk 1/4 IM opłacono
120 193 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
121 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
122 34 Dębiec Ewa Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
123 92 Pękala Michał Warszawa 1/4 IM Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono on-line
124 21 Awruk Bartosz Białystok 1/4 IM Porta Active Team opłacono
125 268 Tessa Karol Lisi Ogon 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
126 209 Łazarowicz Katarzyna Poznań 1/8 IM CTS opłacono
127 68 Królikowski Edward Plewiska 1/4 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
128 136 Zawistowski Michał Sulmin 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
129 208 Łabedzki Maciej Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
130 200 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
131 189 Karczewski Sławomir Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
132 182 Jaskułke Irek Puck 1/8 IM Porta Active Team opłacono
133 234 Paprocki Krzysztof Kraków 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
134 286 Zięba Adam Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
135 253 Sąsiadek Cezary Gdańsk 1/8 IM CTS/ Kriss Coaching Team opłacono
136 107 Stanczak Szymon Skoczow 1/4 IM Kapela Buduje opłacono on-line
137 25 Bugalski Wojciech Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
138 134 Zapalski Marek Warszawa 1/4 IM Aktywny Styl opłacono on-line
139 251 Rzepka Andrzej wielki głęboczek 1/8 IM Morsy Głęboczek opłacono on-line
140 219 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
141 56 Jurkiewicz Mariusz Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
142 188 Kapsa Dawid Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
143 36 Drożdż Małgorzata Sadki 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
144 276 Weber Hanna Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
145 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
146 32 Dawidowicz Maciej Brzoza 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
147 38 Dulińska Dorota Niemcz 1/4 IM TRISPACE/TREK opłacono
148 198 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
149 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
150 185 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
151 120 Warczak Katarzyna Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
152 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
153 271 Trawczyński Jacek Bydgoszcz 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
154 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
155 246 Radziejewski Tomasz Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
156 217 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
157 57 Kamiński Przemysław Gdańsk 1/4 IM SMARUJ NA TRENING opłacono
158 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
159 131 Woźniak Anna Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
160 61 Kazubowski Jacek Białe Błota 1/4 IM TriDarKo opłacono on-line
161 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
162 247 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM Kurzętnik Biega opłacono
163 45 Frąckowiak Marta Frąckowiak Myślęcinek 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
164 74 Łopuszyński Krzysztof Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
165 227 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
166 100 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 1/4 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
167 173 Hejza-Klimczak Magda Bydgoszcz 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
168 262 Szews Marek Szews Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
169 245 Przysada Krzysztof Przysada Koronowo 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
170 224 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
171 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
172 167 Galiński Maksymilian Rotmanka 1/8 IM opłacono
173 153 Budzyński Adam Warszawa 1/8 IM Decoroom opłacono
174 180 Jankowski Konrad Kajetany 1/8 IM Decoroom opłacono
175 181 Jaroszewski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM opłacono on-line
176 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
177 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
178 112 Szczawiński Wojtek Lubawa 1/4 IM Terra Lubavia opłacono on-line
179 24 Bielec Adam Skępe 1/4 IM KcaloKilerzy opłacono
180 161 Damentka Kamil Rumia 1/8 IM Tri Team Rumia CTS opłacono
181 40 Dziedzic Małgorzata Gdańsk 1/4 IM Smaruj Na Trening / Porta Active Team opłacono on-line
182 50 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty 1/4 IM opłacono on-line
183 174 Hoffmann Wojciech Kraków 1/8 IM BrzyskiTriTeam/CTS opłacono
184 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
185 240 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
186 256 Sobieszek Seweryn Warszawa 1/8 IM Warsaw Masters Team opłacono on-line
187 284 Zamarripa Karolina Gdynia 1/8 IM CTS opłacono on-line
188 206 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
189 194 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
190 124 WEYER alicja Perth 1/4 IM CTS/ Perth Triathlon Club opłacono on-line
191 66 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
192 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
193 225 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
194 248 Rogowicz Paweł Garby 1/8 IM CTS opłacono on-line
195 150 Bartoszyński Dominik Rypin 1/8 IM Basket Rypin opłacono on-line
196 159 Chmielewski Bartosz Rypin 1/8 IM opłacono on-line
197 162 Dąbrowski Waldemar Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM KURZĘTNIK BIEGA opłacono on-line
198 23 Bejrowski Piotr Kowale 1/4 IM SKRZAT TEAM opłacono on-line
199 53 Igielski Armin GRUDZIĄDZ 1/4 IM Tancia Team opłacono on-line
200 75 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line


Wyświetleń: 11780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ