Triathlon Kurzętnik
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 61 Kazubowski Jacek Białe Błota 1/4 IM TriDarKo opłacono on-line
102 191 Kensik Rafał Bydgoszcz 1/8 IM Cortez Triathlon Team opłacono on-line
103 Kielak Mikołaj Maks Kielak Warszawa 1/8 IM luft tri team
104 62 Klawikowski Jakub Malbork 1/4 IM Beztlenowi Malbork opłacono on-line
105 192 Klejna Dawid Klejna Omule 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
106 63 Klejna Waldemar Omule 1/4 IM OrkaMasters Iława / Team Karaś opłacono on-line
107 64 Kocjan Karol Gdańsk 1/4 IM opłacono on-line
108 65 Kondraciuk Dariusz Toruń 1/4 IM Toruński Klub Triathlonowy opłacono
109 193 konior michał Bielsko-Biała 1/8 IM opłacono on-line
110 194 Kord Arkadiusz Barczewo 1/8 IM opłacono on-line
111 197 Kościesza Patrycja Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
112 195 Kosmala Maciej Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono
113 196 Kosuda Paweł Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
114 198 kowalska Angelika kowalska PRZYŁĘKI 1/8 IM TRISPACE TREK \TOOLMAX opłacono
115 199 Kozierkiewicz Patryk Warszawa 1/8 IM PZFD opłacono
116 66 Kranich Rafał Toruń 1/4 IM Toruń Multisport Team opłacono on-line
117 68 Królikowski Edward Plewiska 1/4 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
118 67 Kroplewski Maciej Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
119 69 Kryger Jacek Bydgoszcz 1/4 IM H2Oshop.pl opłacono on-line
120 Krzemiński Maciej Grudziądz 1/4 IM
121 200 Książek Andrzej Filice 40 13-200 Działdowo 1/8 IM opłacono on-line
122 201 Kubanek Łukasz Niemcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
123 70 KUJAWA EWA Grudziądz 1/4 IM opłacono on-line
124 202 Kulesza Jolanta Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
125 203 Kulesza Mariusz Gdańsk 1/8 IM #CTS / LIBERO Biuroserwis opłacono on-line
126 71 KULIK GRZEGORZ MALBORK 1/4 IM GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
127 141 KULIK JACEK GDYNIA 1/4 IM BIKE U UP opłacono
128 204 Kulik Kami Gdynia 1/8 IM UKS Tri-Team Rumia/CTS opłacono
129 Kulka Sergiusz Głosków 1/4 IM
130 72 Kurczycki Michał Olsztyn 1/4 IM WANIEWSKI COACHING opłacono on-line
131 205 Kwapiński Damian Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
132 Lenart Miłosz Kętrzyn 1/4 IM Drużyna ML
133 Lewandowski Igor Łódź 1/8 IM CTSnanovo
134 206 Lewicka Katarzyna Lubawa 1/8 IM Orka Masters Iława opłacono on-line
135 73 Lis Paweł Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
136 207 Lubowiecki Emil Gzin 1/8 IM opłacono on-line
137 213 Machnio Marek Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
138 75 Maćkowiak Mirosław Czarnówka 1/4 IM opłacono on-line
139 76 Mąka Wojciech Granica 1/4 IM CTS opłacono on-line
140 214 Maliszewski Jakub STRASZYN 1/8 IM CS Tri Team opłacono on-line
141 215 Maliszewski Michał Straszyn 1/8 IM opłacono on-line
142 216 Mamiński Łukasz Warszawa 1/8 IM opłacono on-line
143 Marciniak Damian Świebodzin 1/4 IM CTS / Jedz i Trenuj
144 296 Marszałek Karina Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
145 297 Marszałek Tomasz Gdynia 1/8 IM Endure Team opłacono
146 217 Martynowicz Michal Brzoza 1/8 IM TRISPACE/TREK opłacono
147 298 Maśkiewicz Justyna Maśkiewicz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono
148 218 Matczak Paweł Toruń 1/8 IM opłacono on-line
149 219 Maziarz Grzegorz Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
150 Mcintosh Dan scott Mcintosh Gdansk Poland 1/4 IM
151 220 Melkowski Marcin Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
152 221 MELKOWSKI PIOTR NIELBARK 1/8 IM opłacono on-line
153 77 Michalak Lesław Osielsko 1/4 IM AMS opłacono on-line
154 222 Michalski Arkadiusz Iława 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
155 78 Mierzejewski Bartosz Poznań 1/4 IM CTS opłacono on-line
156 79 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 1/4 IM BrzyskiTriTeam opłacono
157 224 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
158 80 Miszewski Krzysztof Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono on-line
159 225 Miszewski Mateusz Gdańsk 1/8 IM CTS opłacono on-line
160 81 Mizeria Przemysław Działdowo 1/4 IM opłacono on-line
161 223 Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 1/8 IM Runners Team Extreme opłacono
162 82 Mucha Przemysław PELPLIN 1/4 IM CTS opłacono on-line
163 226 Myszka Zuzanna Gdańsk 1/8 IM Waves of Harmony opłacono on-line
164 227 Myszkowski Marcin Sępólno Krajeńskie 1/8 IM Akademia Mistrzów Sportu opłacono
165 Najmowicz Paweł Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon
166 228 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1/8 IM Najmowicz Triathlon opłacono
167 83 Napierała Mikołaj Bydgoszcz 1/4 IM FCNB TRI KLUB opłacono
168 84 Niebrzydowski Marcin Olsztyn 1/4 IM opłacono on-line
169 85 Nowak Anna Siekierki Wielkie 1/4 IM Motiv Home Team opłacono on-line
170 86 Nowak ARTUR Nowak JÓZEFÓW 1/4 IM opłacono on-line
171 229 Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 1/8 IM KTS IronMan Kwidzyn opłacono on-line
172 230 Ochal Pawel Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
173 231 Ogrodnik Michał Ogrodnik Gdańsk 1/8 IM opłacono on-line
174 232 Olchowik Tomasz Lidzbark Warmiński 1/8 IM opłacono on-line
175 87 Orzech Wojciech Gdańsk 1/4 IM CTS opłacono
176 233 Orzechowski Grzegorz Tarnów 1/8 IM opłacono on-line
177 142 Osciak Rafal Osciak Kraków 1/4 IM CTS opłacono
178 88 Osowski Adam Osowski Działdowo 1/4 IM Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski opłacono on-line
179 89 Pacholak Marcin Wrocław 1/4 IM LUFT TRI TEAM opłacono on-line
180 234 Paprocki Krzysztof Kraków 1/8 IM PORTA ACTIVE TEAM opłacono
181 235 Patalon Piotr Nowe Miasto Lubawskie 1/8 IM OrkaMasters Iława opłacono on-line
182 91 Pawlak Dezyderia Gdynia 1/4 IM CTS opłacono on-line
183 90 PAŁYSA MAREK DAWIDY BANKOWE 1/4 IM Tri NEGU opłacono on-line
184 Pedrycz Hubert Torun 1/4 IM
185 92 Pękala Michał Warszawa 1/4 IM Pękalówka - Widokowe Zacisze opłacono on-line
186 299 Pernak Piotr Pernak Warszawa 1/8 IM CTS opłacono
187 93 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1/4 IM Najmowicz Triathlon opłacono
188 94 Pieczonka Janusz Pieczonka Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
189 95 Pieczonka Karolina Warszawa 1/4 IM TRICLUB opłacono on-line
190 237 Piotrowska-Radziejewska Marzena Bydgoszcz 1/8 IM FCNB TRI KLUB opłacono
191 97 Pniewski Thomas Pniewski Józefów 1/4 IM opłacono on-line
192 98 Podpirko Patryk Olsztyn 1/4 IM Warmia Aktywnie opłacono on-line
193 238 Podwysocki Marcin AUGUSTÓW 1/8 IM CTS opłacono on-line
194 239 Pohl- Duczmal Elżbieta Mechelinki 1/8 IM CTS opłacono
195 240 Pokojska Julia Rotmanka 1/8 IM Bojler Rotmanka opłacono on-line
196 241 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka 1/8 IM Boilers opłacono on-line
197 99 pokorski marek Warszawa 1/4 IM CTS opłacono on-line
198 Polakowski Piotr Warszawa 1/4 IM
199 242 Polkowska Monika Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono
200 243 Polkowski Marcin Skórzewo 1/8 IM CTS opłacono


Wyświetleń: 11783

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ