Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#CTS / LIBERO Biuroserwis | |||||||||
1 | 203 | Kulesza Mariusz | Gdańsk | 1/8 IM | #CTS / LIBERO Biuroserwis | opłacono on-line | |||
#MahlerTeam | |||||||||
2 | 165 | Fiebig Jakub | Warszawa | 1/8 IM | #MahlerTeam | opłacono on-line | |||
3life Team | |||||||||
3 | 280 | Wujkowska Izabela Wujkowska | Olsztyn | 1/8 IM | 3life Team | opłacono on-line | |||
7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek | |||||||||
4 | 103 | Siódmiak Igor Siódmiak | Szczecinek | 1/4 IM | 7Pro Siódmiak Team / Pentathlon Sz-ek | opłacono | |||
200 procent tetna | |||||||||
5 | 151 | Berent Karol Berent | Białystok | 1/8 IM | 200 procent tetna | opłacono on-line | |||
AMS | |||||||||
6 | 77 | Michalak Lesław | Osielsko | 1/4 IM | AMS | opłacono on-line | |||
Akademia Mistrzów Sportu | |||||||||
7 | 25 | Bugalski Wojciech | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
8 | 36 | Drożdż Małgorzata | Sadki | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
9 | 173 | Hejza-Klimczak Magda | Bydgoszcz | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
10 | 219 | Maziarz Grzegorz | Sępólno Krajeńskie | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
11 | 224 | Misun-Nowak Katarzyna | Osówiec | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
12 | 227 | Myszkowski Marcin | Sępólno Krajeńskie | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
13 | 100 | Prądzyński Marcin | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
14 | 245 | Przysada Krzysztof Przysada | Koronowo | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
15 | 262 | Szews Marek Szews | Koronowo | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
16 | 276 | Weber Hanna | Bydgoszcz | 1/8 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
17 | 131 | Woźniak Anna | Bydgoszcz | 1/4 IM | Akademia Mistrzów Sportu | opłacono | |||
Aktywny Styl | |||||||||
18 | 134 | Zapalski Marek | Warszawa | 1/4 IM | Aktywny Styl | opłacono on-line | |||
BARAKUDA | |||||||||
19 | 119 | Tyburski Jacek | Minsk Mazowiecki | 1/4 IM | BARAKUDA | opłacono on-line | |||
BCT Team Gdynia | |||||||||
20 | Czajkowski Paweł | Gdynia | 1/8 IM | BCT Team Gdynia | |||||
BEDNARSKI TRI TEAM | |||||||||
21 | 183 | Jezierski Adam Jezierski | Łódź | 1/8 IM | BEDNARSKI TRI TEAM | opłacono on-line | |||
22 | 263 | Szkobel Bartlomiej | Łódź | 1/8 IM | BEDNARSKI TRI TEAM | opłacono on-line | |||
BIKE U UP | |||||||||
23 | 294 | Janyga-Kulik Karolina | Gdynia | 1/8 IM | BIKE U UP | opłacono | |||
24 | 141 | KULIK JACEK | GDYNIA | 1/4 IM | BIKE U UP | opłacono | |||
Basket Rypin | |||||||||
25 | 150 | Bartoszyński Dominik | Rypin | 1/8 IM | Basket Rypin | opłacono on-line | |||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
26 | 62 | Klawikowski Jakub | Malbork | 1/4 IM | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | |||
Boilers | |||||||||
27 | 241 | Pokojski Jacek Pokojski | Rotmanka | 1/8 IM | Boilers | opłacono on-line | |||
Bojler Rotmanka | |||||||||
28 | 149 | Baranowski Jacek | Rotmanka | 1/8 IM | Bojler Rotmanka | opłacono on-line | |||
29 | 172 | Groszek Dariusz | Rotmanka | 1/8 IM | Bojler Rotmanka | opłacono on-line | |||
30 | 240 | Pokojska Julia | Rotmanka | 1/8 IM | Bojler Rotmanka | opłacono on-line | |||
Bravehearts Legionowo | |||||||||
31 | 105 | Sobota Krzysztof Sobota | Jabłonna | 1/4 IM | Bravehearts Legionowo | opłacono on-line | |||
BrzyskiTriTeam | |||||||||
32 | 79 | Mika-Hoffmann Magdalena | Kraków | 1/4 IM | BrzyskiTriTeam | opłacono | |||
BrzyskiTriTeam/CTS | |||||||||
33 | 174 | Hoffmann Wojciech | Kraków | 1/8 IM | BrzyskiTriTeam/CTS | opłacono | |||
CB163 | |||||||||
34 | 44 | Fogt Maciej | Kruszyn | 1/4 IM | CB163 | opłacono on-line | |||
CS Tri Team | |||||||||
35 | 214 | Maliszewski Jakub | STRASZYN | 1/8 IM | CS Tri Team | opłacono on-line | |||
CTS | |||||||||
36 | 137 | Binkowski Adrian | Gzin | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
37 | Birecki Jakub | Opole | 1/8 IM | CTS | |||||
38 | 27 | Ciechanowski Szymon | Gdansk | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
39 | 34 | Dębiec Ewa | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
40 | 35 | Drapella Dariusz | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
41 | 37 | Duda Maciej | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
42 | 42 | Epelbaum Dariusz | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
43 | 43 | FIDLER MARTA | WARSZWA | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
44 | 166 | Gadomska Agnieszka | Zielona Góra | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
45 | 48 | Gorgon Cezary | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
46 | 171 | Grodzki Marek | Gdańsk | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
47 | 49 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
48 | 54 | Jarmołowicz Beata | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
49 | 184 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
50 | 186 | Kaczmarek Mariusz | Poznań | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
51 | 187 | Kaplon Anna | Lomianki | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
52 | 59 | Kaplon Pawel | Lomianki | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
53 | 67 | Kroplewski Maciej | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
54 | 202 | Kulesza Jolanta | Gdańsk | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
55 | 73 | Lis Paweł | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
56 | 76 | Mąka Wojciech | Granica | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
57 | 78 | Mierzejewski Bartosz | Poznań | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
58 | 80 | Miszewski Krzysztof | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
59 | 225 | Miszewski Mateusz | Gdańsk | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
60 | 82 | Mucha Przemysław | PELPLIN | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
61 | 87 | Orzech Wojciech | Gdańsk | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
62 | 142 | Osciak Rafal Osciak | Kraków | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
63 | 91 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
64 | 299 | Pernak Piotr Pernak | Warszawa | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
65 | 238 | Podwysocki Marcin | AUGUSTÓW | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
66 | 239 | Pohl- Duczmal Elżbieta | Mechelinki | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
67 | 99 | pokorski marek | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
68 | 242 | Polkowska Monika | Skórzewo | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
69 | 243 | Polkowski Marcin | Skórzewo | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
70 | 101 | Rayss Marta | Warszawa | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
71 | 248 | Rogowicz Paweł | Garby | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
72 | 249 | Rymarkiewicz Karol | Gdańsk | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
73 | 250 | Rytel Wojciech | Warszawa | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
74 | 110 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | 1/4 IM | CTS | opłacono on-line | |||
75 | 265 | Szustak Tomasz | Gdynia | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
76 | 272 | Tybura Rafał | Gdynia | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
77 | 133 | wójtowicz wojciech | pobiedziska | 1/4 IM | CTS | opłacono | |||
78 | 284 | Zamarripa Karolina | Gdynia | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
79 | 289 | Żychska Anna | Poznań | 1/8 IM | CTS | opłacono on-line | |||
80 | 209 | Łazarowicz Katarzyna | Poznań | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
CTS | |||||||||
81 | 195 | Kosmala Maciej | Gdańsk | 1/8 IM | CTS | opłacono | |||
CTS/Endless Pain | |||||||||
82 | 115 | Szymonik Filip | Stalowa Wola | 1/4 IM | CTS/Endless Pain | opłacono | |||
CTS / Jedz i Trenuj | |||||||||
83 | Marciniak Damian | Świebodzin | 1/4 IM | CTS / Jedz i Trenuj | |||||
CTS/ Kriss Coaching Team | |||||||||
84 | 253 | Sąsiadek Cezary | Gdańsk | 1/8 IM | CTS/ Kriss Coaching Team | opłacono | |||
CTS / PORTA | |||||||||
85 | 132 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | 1/4 IM | CTS / PORTA | opłacono on-line | |||
CTS/ Perth Triathlon Club | |||||||||
86 | 124 | WEYER alicja | Perth | 1/4 IM | CTS/ Perth Triathlon Club | opłacono on-line | |||
CTS / Sport Freaks Poland | |||||||||
87 | 135 | Zastawniak Kacper | Wrocław | 1/4 IM | CTS / Sport Freaks Poland | opłacono on-line | |||
CTSnanovo | |||||||||
88 | Lewandowski Igor | Łódź | 1/8 IM | CTSnanovo | |||||
Cortez Triathlon Team | |||||||||
89 | 191 | Kensik Rafał | Bydgoszcz | 1/8 IM | Cortez Triathlon Team | opłacono on-line | |||
90 | 125 | Wierzbowski Krzysztof | Bydgoszcz | 1/4 IM | Cortez Triathlon Team | opłacono on-line | |||
Decoroom | |||||||||
91 | 153 | Budzyński Adam | Warszawa | 1/8 IM | Decoroom | opłacono | |||
92 | 180 | Jankowski Konrad | Kajetany | 1/8 IM | Decoroom | opłacono | |||
Drużyna ML | |||||||||
93 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | 1/4 IM | Drużyna ML | |||||
Dziki z Łasina | |||||||||
94 | 179 | Jagielska Zuzanna | Łasin | 1/8 IM | Dziki z Łasina | opłacono on-line | |||
Endure Team | |||||||||
95 | 296 | Marszałek Karina | Gdynia | 1/8 IM | Endure Team | opłacono | |||
96 | 297 | Marszałek Tomasz | Gdynia | 1/8 IM | Endure Team | opłacono | |||
97 | 143 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | 1/4 IM | Endure Team | opłacono | |||
98 | 106 | Spaleniak Tomasz | Dobrzewino | 1/4 IM | Endure Team | opłacono | |||
Endure Team IronRysio | |||||||||
99 | Rusak Łukasz | Gdynia | 1/8 IM | Endure Team IronRysio | |||||
FCNB TRI KLUB | |||||||||
100 | 56 | Jurkiewicz Mariusz | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
101 | 237 | Piotrowska-Radziejewska Marzena | Bydgoszcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
FCNB TRI KLUB | |||||||||
102 | 45 | Frąckowiak Marta Frąckowiak | Myślęcinek | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
103 | 185 | Kaczmarek Agnieszka | Bydgoszcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
104 | 201 | Kubanek Łukasz | Niemcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
105 | 205 | Kwapiński Damian | Bydgoszcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
106 | 83 | Napierała Mikołaj | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
107 | 230 | Ochal Pawel | Bydgoszcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
108 | 246 | Radziejewski Tomasz | Bydgoszcz | 1/8 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
109 | 120 | Warczak Katarzyna | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
110 | 74 | Łopuszyński Krzysztof | Bydgoszcz | 1/4 IM | FCNB TRI KLUB | opłacono | |||
GALIKTEAM | |||||||||
111 | 46 | Galikowski Michał | Bytów | 1/4 IM | GALIKTEAM | opłacono on-line | |||
GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
112 | 71 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | 1/4 IM | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa CHTMO | |||||||||
113 | 258 | Stańczuk Wojciech | Warszawa | 1/8 IM | Grupa Biegowa CHTMO | opłacono on-line | |||
H2Oshop.pl | |||||||||
114 | 69 | Kryger Jacek | Bydgoszcz | 1/4 IM | H2Oshop.pl | opłacono on-line | |||
HTF Ludwik Sikorski | |||||||||
115 | 47 | Gębicki Norbert | Łódź | 1/4 IM | HTF Ludwik Sikorski | opłacono on-line | |||
ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | |||||||||
116 | Dąbrowski Dariusz | Piaseczno | 1/4 IM | ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | |||||
117 | 144 | Szala Tomasz | Nowa Iwiczna | 1/4 IM | ILABO RACING TEAM pwrd by CTS | opłacono | |||
Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk | |||||||||
118 | 290 | Bednarczyk Tomasz | Gdynia | 1/8 IM | Inżynieria Lądowa Tomasz Bednarczyk | opłacono on-line | |||
Jożin z Bażin | |||||||||
119 | 176 | Horszczaruk Jacek | Warszawa | 1/8 IM | Jożin z Bażin | opłacono on-line | |||
K.S. Perun | |||||||||
120 | 58 | Kamiński Tomasz | Kowalewo Pomorskie | 1/4 IM | K.S. Perun | opłacono | |||
KB Lech Rypin | |||||||||
121 | 108 | Steckiewicz Edmund | Rypin | 1/4 IM | KB Lech Rypin | opłacono on-line | |||
KM SPORT / CTS | |||||||||
122 | 295 | Jędrzejewska Aleksandra | Wrocław | 1/8 IM | KM SPORT / CTS | opłacono | |||
KTS IRONMAN | |||||||||
123 | 102 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | 1/4 IM | KTS IRONMAN | opłacono on-line | |||
KTS IronMan Kwidzyn | |||||||||
124 | 229 | Obiedzińska Aleksandra | Kwidzyn | 1/8 IM | KTS IronMan Kwidzyn | opłacono on-line | |||
KTS Iron Man Kwidzyn | |||||||||
125 | 60 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | 1/4 IM | KTS Iron Man Kwidzyn | opłacono on-line | |||
126 | 264 | Szul Daniel | Prabuty | 1/4 IM | KTS Iron Man Kwidzyn | opłacono on-line | |||
KURZĘTNIK BIEGA | |||||||||
127 | 162 | Dąbrowski Waldemar | Nowe Miasto Lubawskie | 1/8 IM | KURZĘTNIK BIEGA | opłacono on-line | |||
Kapela Buduje | |||||||||
128 | 107 | Stanczak Szymon | Skoczow | 1/4 IM | Kapela Buduje | opłacono on-line | |||
KcaloKilerzy | |||||||||
129 | 24 | Bielec Adam | Skępe | 1/4 IM | KcaloKilerzy | opłacono | |||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
130 | 261 | Szczebiot Karol | Lidzbark Warmiński | 1/8 IM | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |||
Kurzętnik Biega | |||||||||
131 | 247 | Renkel-Bucha Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | 1/8 IM | Kurzętnik Biega | opłacono | |||
Kwidzyn Bike Racing Team | |||||||||
132 | Jankowski Michal | Kwidzyn | 1/8 IM | Kwidzyn Bike Racing Team | |||||
LUFT TRI TEAM | |||||||||
133 | 89 | Pacholak Marcin | Wrocław | 1/4 IM | LUFT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
Lechia Gdańsk | |||||||||
134 | 145 | Szamotulski Tomasz | Gdańsk | 1/4 IM | Lechia Gdańsk | opłacono | |||
Live Team | |||||||||
135 | 109 | Stolarski Arek | Gdańsk | 1/4 IM | Live Team | opłacono | |||
MBC Team | |||||||||
136 | 282 | Zacharewicz Marek | Gdańsk | 1/8 IM | MBC Team | opłacono on-line | |||
Morsy Głęboczek | |||||||||
137 | 251 | Rzepka Andrzej | wielki głęboczek | 1/8 IM | Morsy Głęboczek | opłacono on-line | |||
Motiv Home Team | |||||||||
138 | 85 | Nowak Anna | Siekierki Wielkie | 1/4 IM | Motiv Home Team | opłacono on-line | |||
Najmowicz Triathlon | |||||||||
139 | 154 | Burandt Magdalena | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
140 | Czerniawski Dawid | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | |||||
141 | 163 | Dola Kamil | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono on-line | |||
142 | 51 | Hartliński Wojciech Hartliński | Woryty | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
143 | 197 | Kościesza Patrycja | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
144 | Najmowicz Paweł | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | |||||
145 | 228 | Najmowicz Sebastian | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
146 | 93 | Pieczkowska Agnieszka | Dywity | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
147 | 267 | Śmieszny Marcin | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
148 | 127 | Wiśniewski Maciej | Ostróda | 1/4 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
149 | 301 | Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
150 | 281 | Wypych Kamil | Olsztyn | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
151 | 283 | Zalewski Dominik | Dorotowo | 1/8 IM | Najmowicz Triathlon | opłacono | |||
OrkaMasters Iława | |||||||||
152 | 169 | Gołaś Robert | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
153 | 213 | Machnio Marek | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
154 | 298 | Maśkiewicz Justyna Maśkiewicz | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono | |||
155 | 220 | Melkowski Marcin | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
156 | 222 | Michalski Arkadiusz | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
157 | 235 | Patalon Piotr | Nowe Miasto Lubawskie | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
158 | 117 | Topolewski Jacek | Iława | 1/4 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
159 | 273 | Wacławski Krzysztof | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
160 | 275 | Waruszewska Aurelia | Iława | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
161 | 285 | Zdobylak Krzysztof | Byszwałd | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
162 | 210 | Łątkowska Mirosława | Lubawa | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
163 | 211 | Łątkowski Sławomir | Lubawa | 1/8 IM | OrkaMasters Iława | opłacono on-line | |||
Orka Masters Iława | |||||||||
164 | 192 | Klejna Dawid Klejna | Omule | 1/8 IM | Orka Masters Iława | opłacono on-line | |||
165 | 206 | Lewicka Katarzyna | Lubawa | 1/8 IM | Orka Masters Iława | opłacono on-line | |||
OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega | |||||||||
166 | 255 | Skocki Bartłomiej | Kurzętnki | 1/8 IM | OrkaMasters Iława/Kurzętnik Biega | opłacono on-line | |||
OrkaMasters Iława / Team Karaś | |||||||||
167 | 63 | Klejna Waldemar | Omule | 1/4 IM | OrkaMasters Iława / Team Karaś | opłacono on-line | |||
PORTA ACTIVE TEAM | |||||||||
168 | 68 | Królikowski Edward | Plewiska | 1/4 IM | PORTA ACTIVE TEAM | opłacono | |||
169 | 234 | Paprocki Krzysztof | Kraków | 1/8 IM | PORTA ACTIVE TEAM | opłacono | |||
170 | 268 | Tessa Karol | Lisi Ogon | 1/8 IM | PORTA ACTIVE TEAM | opłacono | |||
PZFD | |||||||||
171 | 199 | Kozierkiewicz Patryk | Warszawa | 1/8 IM | PZFD | opłacono | |||
172 | 96 | Płochocki Konrad | Warszawa | 1/4 IM | PZFD | opłacono | |||
Polski Związek Firm Deweloperskich | |||||||||
173 | Juszczak Sebastian | Warszawa | 1/8 IM | Polski Związek Firm Deweloperskich | |||||
Porta Active Team | |||||||||
174 | 21 | Awruk Bartosz | Białystok | 1/4 IM | Porta Active Team | opłacono | |||
Porta Active Team | |||||||||
175 | 182 | Jaskułke Irek | Puck | 1/8 IM | Porta Active Team | opłacono | |||
Premio Studnik | |||||||||
176 | 259 | Studnik Paweł | Kurzętnik | 1/8 IM | Premio Studnik | opłacono on-line | |||
Pękalówka - Widokowe Zacisze | |||||||||
177 | 92 | Pękala Michał | Warszawa | 1/4 IM | Pękalówka - Widokowe Zacisze | opłacono on-line | |||
RAK TEAM SOPOT/TRI-Team Rumia | |||||||||
178 | 300 | Rak Mateusz | Sopot | 1/8 IM | RAK TEAM SOPOT/TRI-Team Rumia | opłacono on-line | |||
Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski | |||||||||
179 | 88 | Osowski Adam Osowski | Działdowo | 1/4 IM | Rozbiegane Działdowo/ Auto-Szkoła Adam Osowski | opłacono on-line | |||
Runners Team Extreme | |||||||||
180 | 196 | Kosuda Paweł | Ciechanów | 1/8 IM | Runners Team Extreme | opłacono | |||
181 | 223 | Miłoboszewski Tadeusz | Ciechanów | 1/8 IM | Runners Team Extreme | opłacono | |||
182 | 244 | Potocki-Rak Piotr | Władysławowo | 1/8 IM | Runners Team Extreme | opłacono | |||
SKRZAT TEAM | |||||||||
183 | 23 | Bejrowski Piotr | Kowale | 1/4 IM | SKRZAT TEAM | opłacono on-line | |||
SMARUJ NA TRENING | |||||||||
184 | 41 | dziezyc tomek | kleszczewo | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
185 | 57 | Kamiński Przemysław | Gdańsk | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
186 | 136 | Zawistowski Michał | Sulmin | 1/4 IM | SMARUJ NA TRENING | opłacono | |||
Schulo Team | |||||||||
187 | 111 | Szarmacher Sebastian | Działdowo | 1/4 IM | Schulo Team | opłacono on-line | |||
188 | 113 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | 1/4 IM | Schulo Team | opłacono on-line | |||
SmartDoor Team | |||||||||
189 | 155 | Burdyn Mariusz | Gdansk | 1/8 IM | SmartDoor Team | opłacono on-line | |||
Smaruj Na Trening / Porta Active Team | |||||||||
190 | 40 | Dziedzic Małgorzata | Gdańsk | 1/4 IM | Smaruj Na Trening / Porta Active Team | opłacono on-line | |||
TRENIGO/GB SPORT | |||||||||
191 | 175 | Horodecki Krzysztof | Rzeszów | 1/8 IM | TRENIGO/GB SPORT | opłacono on-line | |||
TRICLUB | |||||||||
192 | 94 | Pieczonka Janusz Pieczonka | Warszawa | 1/4 IM | TRICLUB | opłacono on-line | |||
193 | 95 | Pieczonka Karolina | Warszawa | 1/4 IM | TRICLUB | opłacono on-line | |||
TRISPACE/TREK | |||||||||
194 | 32 | Dawidowicz Maciej | Brzoza | 1/4 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
195 | 38 | Dulińska Dorota | Niemcz | 1/4 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
196 | 188 | Kapsa Dawid | Bydgoszcz | 1/8 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
197 | 217 | Martynowicz Michal | Brzoza | 1/8 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
198 | 271 | Trawczyński Jacek | Bydgoszcz | 1/8 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
199 | 286 | Zięba Adam | Bydgoszcz | 1/8 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
200 | 208 | Łabedzki Maciej | Bydgoszcz | 1/8 IM | TRISPACE/TREK | opłacono | |||
TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej | |||||||||
201 | 138 | Gniot Jacek | Grudziądz | 1/4 IM | TRISPACE/TREK / Wojska Obrony Terytorialnej | opłacono | |||
TRISPACE TREK | |||||||||
202 | 39 | Duliński Bartosz | Niemcz | 1/4 IM | TRISPACE TREK | opłacono | |||
TRISPACE TREK \TOOLMAX | |||||||||
203 | 198 | kowalska Angelika kowalska | PRZYŁĘKI | 1/8 IM | TRISPACE TREK \TOOLMAX | opłacono | |||
TRISWIMRUN GOŁDAP | |||||||||
204 | 293 | Groszewski Radosław | Gołdap | 1/8 IM | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono | |||
205 | 279 | Wołyniec Emilia | Gołdap | 1/8 IM | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono | |||
Tancia Team | |||||||||
206 | 53 | Igielski Armin | GRUDZIĄDZ | 1/4 IM | Tancia Team | opłacono on-line | |||
Terra Lubavia | |||||||||
207 | 112 | Szczawiński Wojtek | Lubawa | 1/4 IM | Terra Lubavia | opłacono on-line | |||
Tomaszewicz Team | |||||||||
208 | 212 | Łukasiewicz Michał | Gdańsk | 1/8 IM | Tomaszewicz Team | opłacono on-line | |||
Toruń Multisport Team | |||||||||
209 | 66 | Kranich Rafał | Toruń | 1/4 IM | Toruń Multisport Team | opłacono on-line | |||
Toruński Klub Triathlonowy | |||||||||
210 | 291 | Berendt Mariusz Berendt | Toruń | 1/8 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
211 | 292 | Górzyński Tomasz | Toruń | 1/8 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
212 | 140 | KALISZ Andrzej KALISZ | Chełmża | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
213 | 65 | Kondraciuk Dariusz | Toruń | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
214 | 260 | Szakiel Sebastian | Toruń | 1/8 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
215 | 118 | Turek-Zielinski Albin | Toruń | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy | opłacono | |||
Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness | |||||||||
216 | 122 | Wasilewski Aleksander | Torun | 1/4 IM | Toruński Klub Triathlonowy / Nestle Fitness | opłacono | |||
TriDarKo | |||||||||
217 | 61 | Kazubowski Jacek | Białe Błota | 1/4 IM | TriDarKo | opłacono on-line | |||
Tri NEGU | |||||||||
218 | 90 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | 1/4 IM | Tri NEGU | opłacono on-line | |||
Tri Sea Mewa Władysławowo | |||||||||
219 | 128 | Wnuk Leszek | Gdynia | 1/4 IM | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line | |||
TriSpace powered by CTS | |||||||||
220 | 270 | Topczewski Gracjan | Bydgoszcz | 1/8 IM | TriSpace powered by CTS | opłacono on-line | |||
Tri Team Rumia CTS | |||||||||
221 | 161 | Damentka Kamil | Rumia | 1/8 IM | Tri Team Rumia CTS | opłacono | |||
Twister Team | |||||||||
222 | 55 | Jarocka Wioleta | Wierzbica | 1/4 IM | Twister Team | opłacono on-line | |||
223 | 104 | Skierkowski Karol Skierkowski | Mława | 1/4 IM | Twister Team | opłacono on-line | |||
UKS-TRS Susz | |||||||||
224 | 277 | Węgier Arkadiusz | SUSZ | 1/8 IM | UKS-TRS Susz | opłacono on-line | |||
UKS TRS Susz | |||||||||
225 | Kaczmarczyk Karol | Susz | 1/8 IM | UKS TRS Susz | |||||
UKS Tri-Team Rumia/CTS | |||||||||
226 | 204 | Kulik Kami | Gdynia | 1/8 IM | UKS Tri-Team Rumia/CTS | opłacono | |||
ULKS Talex Borzytuchom | |||||||||
227 | 52 | Hering Mateusz | Mądrzechowo | 1/4 IM | ULKS Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |||
WANIEWSKI COACHING | |||||||||
228 | 28 | Cwirko-Godycki Lukasz | Malbork | 1/4 IM | WANIEWSKI COACHING | opłacono on-line | |||
229 | 72 | Kurczycki Michał | Olsztyn | 1/4 IM | WANIEWSKI COACHING | opłacono on-line | |||
230 | 274 | Waniewski Łukasz | Malbork | 1/8 IM | WANIEWSKI COACHING | opłacono | |||
Waniewski Coaching | |||||||||
231 | 287 | Ziniewicz Emil | Malbork | 1/8 IM | Waniewski Coaching | opłacono | |||
232 | 288 | Ziniewicz Leon | Malbork | 1/8 IM | Waniewski Coaching | opłacono | |||
Waniewski Coaching/Lotos Running Team | |||||||||
233 | 148 | Babciak Roman | Nowy Staw | 1/8 IM | Waniewski Coaching/Lotos Running Team | opłacono | |||
Warmia Aktywnie | |||||||||
234 | 98 | Podpirko Patryk | Olsztyn | 1/4 IM | Warmia Aktywnie | opłacono on-line | |||
Warsaw Masters Team | |||||||||
235 | 256 | Sobieszek Seweryn | Warszawa | 1/8 IM | Warsaw Masters Team | opłacono on-line | |||
Waves of Harmony | |||||||||
236 | 226 | Myszka Zuzanna | Gdańsk | 1/8 IM | Waves of Harmony | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
237 | 22 | Behmke Bartłomiej | Gdynia | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
238 | 152 | Bryk Rafał | Bydgoszcz | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
239 | 26 | Bunk Daria | Grudziądz | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
240 | 156 | Butkiewicz Piotr | Gdańsk | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
241 | 157 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
242 | 158 | Chełstowski Piotr | Nowe Miasto Lubawskie | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
243 | 159 | Chmielewski Bartosz | Rypin | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
244 | 160 | Chojnowski Andrzej | Iława | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
245 | 29 | Czechowicz Tomasz | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
246 | 30 | Czyż Adam | Władysławowo | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
247 | 31 | Czyż Gabriela Czyż | WŁADYSŁAWOWO | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
248 | 33 | Dega Wiktor | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
249 | 164 | Dudziński Paweł | Warszawa | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
250 | 167 | Galiński Maksymilian | Rotmanka | 1/8 IM | opłacono | ||||
251 | 168 | Golombek Piotr | Grudziądz | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
252 | 170 | Grabowski Krzysztof | Gdańsk | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
253 | 50 | Hartliński Grzegorz Hartliński | Jaroty | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
254 | 177 | Indulski Grzegorz | Warszawa | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
255 | 178 | Interewicz Dorota | Gdynia | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
256 | 139 | Janowski Krzysztof | Kruszyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
257 | 181 | Jaroszewski Dawid | Nowe Miasto Lubawskie | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
258 | 189 | Karczewski Sławomir | Działdowo | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
259 | 190 | Kaźmierczak Anna | Szpetal Górny | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
260 | 64 | Kocjan Karol | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
261 | 193 | konior michał | Bielsko-Biała | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
262 | 194 | Kord Arkadiusz | Barczewo | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
263 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | 1/4 IM | ||||||
264 | 200 | Książek Andrzej | Filice 40 13-200 Działdowo | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
265 | 70 | KUJAWA EWA | Grudziądz | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
266 | Kulka Sergiusz | Głosków | 1/4 IM | ||||||
267 | 207 | Lubowiecki Emil | Gzin | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
268 | 75 | Maćkowiak Mirosław | Czarnówka | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
269 | 215 | Maliszewski Michał | Straszyn | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
270 | 216 | Mamiński Łukasz | Warszawa | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
271 | 218 | Matczak Paweł | Toruń | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
272 | Mcintosh Dan scott Mcintosh | Gdansk Poland | 1/4 IM | ||||||
273 | 221 | MELKOWSKI PIOTR | NIELBARK | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
274 | 81 | Mizeria Przemysław | Działdowo | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
275 | 84 | Niebrzydowski Marcin | Olsztyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
276 | 86 | Nowak ARTUR Nowak | JÓZEFÓW | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
277 | 231 | Ogrodnik Michał Ogrodnik | Gdańsk | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
278 | 232 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
279 | 233 | Orzechowski Grzegorz | Tarnów | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
280 | Pedrycz Hubert | Torun | 1/4 IM | ||||||
281 | 97 | Pniewski Thomas Pniewski | Józefów | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
282 | Polakowski Piotr | Warszawa | 1/4 IM | ||||||
283 | 252 | Saliński Michal | kwidzyn | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
284 | 254 | Skaczkowska Barbara | Warszawa | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
285 | 257 | Stańczuk Krzysztof | Czarna | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
286 | 116 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 1/4 IM | opłacono | ||||
287 | 114 | Szymczak Damian | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono | ||||
288 | 269 | Tobis Paweł | Warszawa | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
289 | 146 | Tymiński Paweł Tymiński | Mińsk Mazowiecki | 1/4 IM | opłacono | ||||
290 | 121 | Warczak Piotr | Bydgoszcz | 1/4 IM | opłacono | ||||
291 | 123 | Werle Michał Werle | Warszawa | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
292 | 126 | Wiśniewski Adam | Łódź | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
293 | 129 | Wojciechowski Piotr | Olsztyn | 1/4 IM | opłacono on-line | ||||
294 | 278 | Wojciechowski Zbigniew | Olsztyn | 1/8 IM | opłacono on-line | ||||
295 | 130 | Wojda Dorota Anna | Gdańsk | 1/4 IM | opłacono | ||||
luft tri team | |||||||||
296 | Kielak Mikołaj Maks Kielak | Warszawa | 1/8 IM | luft tri team |
Wyświetleń: 19343