Triathlon Kurzętnik

1/4 IM - Triathlon Kurzętnik

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Powiat MPB Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta 1/4
1 144 SZALA TOMASZ M 1 m 30-39 NOWA IWICZNA ILABO RACING TEAM PWRD BY CTS 1/4 IM 00:12:30 00:01:10 1:04:12 00:01:11 0:36:51 01:55:54
2 103 SIÓDMIAK IGOR M 2 m 18-29 SZCZECINEK 7PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK 1/4 IM 00:12:31 00:01:10 1:09:10 00:00:49 0:32:30 01:56:10
3 352 MCINTOSH DAN SCOTT M 3 m 30-39 GDANSK POLAND 1/4 IM 00:12:18 00:00:54 1:09:37 00:00:57 0:35:11 01:58:57
4 106 SPALENIAK TOMASZ M 4 m 30-39 1 DOBRZEWINO ENDURE TEAM 1/4 IM 00:15:15 00:01:33 1:07:47 00:01:02 0:35:24 02:01:01
5 143 SOSNOWSKI ŁUKASZ M 5 m 30-39 2 WIĘCBORK ENDURE TEAM 1/4 IM 00:17:19 00:01:39 1:06:46 00:01:20 0:38:29 02:05:33
6 127 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 6 m 18-29 1 OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1/4 IM 00:13:37 00:01:08 1:11:33 00:00:55 0:39:18 02:06:31
7 146 TYMIŃSKI PAWEŁ M 7 m 30-39 3 MIŃSK MAZOWIECKI 1/4 IM MPB 00:17:55 00:01:40 1:08:47 00:00:59 0:38:09 02:07:30
8 80 MISZEWSKI KRZYSZTOF M 8 m 40-49 1 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:15:24 00:01:31 1:09:49 00:01:06 0:39:44 02:07:34
9 102 SIEJAKOWSKI MICHAŁ M 9 m 40-49 2 KWIDZYN KTS IRONMAN 1/4 IM 00:15:12 00:01:39 1:09:55 00:01:05 0:40:01 02:07:52
10 58 KAMIŃSKI TOMASZ M 10 m 30-39 4 KOWALEWO POMORSKIE K.S. PERUN 1/4 IM 00:14:50 00:01:20 1:10:28 00:01:18 0:40:26 02:08:22
11 52 HERING MATEUSZ M 11 m 30-39 5 MĄDRZECHOWO ULKS TALEX BORZYTUCHOM 1/4 IM 00:17:34 00:02:09 02:10:10
12 56 JURKIEWICZ MARIUSZ M 12 m 40-49 3 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/4 IM MPB 00:17:27 00:01:57 1:09:48 00:01:18 0:41:05 02:11:35
13 89 PACHOLAK MARCIN M 13 m 30-39 6 WROCŁAW LUFT TRI TEAM 1/4 IM 00:14:32 00:01:22 1:14:18 00:01:06 0:40:23 02:11:41
14 136 ZAWISTOWSKI MICHAŁ M 14 m 40-49 4 SULMIN SMARUJ NA TRENING 1/4 IM 00:14:38 00:01:28 1:12:47 00:00:53 0:42:32 02:12:18
15 98 PODPIRKO PATRYK M 15 m 18-29 2 OLSZTYN WARMIA AKTYWNIE 1/4 IM 00:15:18 00:01:36 1:13:28 00:01:11 0:41:02 02:12:35
16 354 DĄBROWSKI DARIUSZ M 16 m 40-49 5 PIASECZNO ILABO RACING TEAM PWRD BY CTS 1/4 IM 00:17:56 00:01:16 1:12:36 00:01:15 0:39:55 02:12:58
17 48 GORGON CEZARY M 17 m 40-49 6 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:15:16 00:01:45 1:14:13 00:01:04 0:40:57 02:13:15
18 74 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M 18 m 30-39 7 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/4 IM 00:15:52 00:01:25 1:12:50 00:01:12 0:42:23 02:13:42
19 78 MIERZEJEWSKI BARTOSZ M 19 m 30-39 8 POZNAŃ CTS 1/4 IM 00:17:30 00:02:30 1:10:25 00:01:07 0:42:29 02:14:01
20 21 AWRUK BARTOSZ M 20 m 30-39 9 BIAŁYSTOK PORTA ACTIVE TEAM 1/4 IM MPB 00:14:02 00:01:36 1:14:40 00:01:16 0:42:40 02:14:14
21 42 EPELBAUM DARIUSZ M 21 m 40-49 7 WARSZAWA CTS 1/4 IM 00:16:37 00:01:32 1:12:24 00:00:54 0:43:05 02:14:32
22 84 NIEBRZYDOWSKI MARCIN M 22 m 18-29 3 OLSZTYN 1/4 IM 00:17:56 00:01:31 1:15:10 00:01:09 0:40:27 02:16:13
23 114 SZYMCZAK DAMIAN M 23 m 30-39 10 GDAŃSK 1/4 IM 00:20:17 00:03:00 1:09:20 00:01:15 0:42:38 02:16:30
24 121 WARCZAK PIOTR M 24 m 40-49 8 BYDGOSZCZ 1/4 IM 00:16:33 00:01:39 1:14:53 00:01:16 0:42:24 02:16:45
25 133 WÓJTOWICZ WOJCIECH M 25 m 30-39 11 POBIEDZISKA CTS 1/4 IM 00:14:37 00:01:46 1:13:09 00:01:59 0:46:31 02:18:02
26 81 MIZERIA PRZEMYSŁAW M 26 m 30-39 12 DZIAŁDOWO 1/4 IM MPB 00:17:43 00:02:40 1:11:29 00:01:09 0:45:36 02:18:37
27 99 POKORSKI MAREK M 27 m 50+ 1 WARSZAWA CTS 1/4 IM 00:16:38 00:01:36 1:11:52 00:01:11 0:47:47 02:19:04
28 63 KLEJNA WALDEMAR M 28 m 18-29 4 OMULE ORKAMASTERS IŁAWA / TEAM KARAŚ 1/4 IM 00:16:36 00:01:14 1:14:38 00:01:26 0:45:21 02:19:15
29 46 GALIKOWSKI MICHAŁ M 29 m 18-29 5 BYTÓW GALIKTEAM 1/4 IM 00:17:50 00:02:15 1:13:41 00:01:20 0:44:18 02:19:24
30 111 SZARMACHER SEBASTIAN M 30 m 30-39 13 DZIAŁDOWO SCHULO TEAM 1/4 IM 00:16:34 00:01:57 1:17:14 00:01:27 0:42:25 02:19:37
31 65 KONDRACIUK DARIUSZ M 31 m 40-49 9 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 1/4 IM 00:16:23 00:02:01 1:15:59 00:01:29 0:44:03 02:19:55
32 24 BIELEC ADAM M 32 m 30-39 14 SKĘPE KCALOKILERZY 1/4 IM MPB 00:17:08 00:01:40 1:17:59 00:01:25 0:41:58 02:20:10
33 41 DZIEZYC TOMEK M 33 m 40-49 10 KLESZCZEWO SMARUJ NA TRENING 1/4 IM 00:15:38 00:01:25 1:17:32 00:01:11 0:44:37 02:20:23
34 60 KASZTELAN RADOSŁAW M 34 m 40-49 11 KWIDZYN KTS IRON MAN KWIDZYN 1/4 IM 00:16:07 00:01:31 1:15:42 00:01:18 0:46:07 02:20:45
35 88 OSOWSKI ADAM M 35 m 30-39 15 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO/ AUTO-SZKOŁA ADAM OSOWSKI 1/4 IM 00:19:37 00:01:53 1:12:44 00:01:27 0:45:40 02:21:21
36 66 KRANICH RAFAŁ M 36 m 40-49 12 TORUŃ TORUŃ MULTISPORT TEAM 1/4 IM 00:17:33 00:02:22 1:14:40 00:01:28 0:45:44 02:21:47
37 264 SZUL DANIEL M 37 m 30-39 16 PRABUTY KTS IRON MAN KWIDZYN 1/4 IM 00:17:28 00:01:42 1:15:08 00:01:50 0:45:47 02:21:55
38 100 PRĄDZYŃSKI MARCIN M 38 m 40-49 13 BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/4 IM 00:15:10 00:01:39 1:20:16 00:01:27 0:43:45 02:22:17
39 125 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF M 39 m 40-49 14 BYDGOSZCZ CORTEZ TRIATHLON TEAM 1/4 IM 00:18:27 00:01:19 1:14:41 00:01:26 0:46:58 02:22:51
40 53 IGIELSKI ARMIN M 40 m 40-49 15 GRUDZIĄDZ TANCIA TEAM 1/4 IM 00:15:25 00:01:35 1:16:46 00:01:23 0:48:06 02:23:15
41 44 FOGT MACIEJ M 41 m 40-49 16 KRUSZYN CB163 1/4 IM 00:18:06 00:02:01 1:15:54 00:01:45 0:45:58 02:23:44
42 142 OSCIAK RAFAL M 42 m 40-49 17 KRAKÓW CTS 1/4 IM 00:16:07 00:01:50 1:18:56 00:01:26 0:46:00 02:24:19
43 85 NOWAK ANNA K 1 k 30-39 SIEKIERKI WIELKIE MOTIV HOME TEAM 1/4 IM 00:18:24 00:01:40 1:19:31 00:01:36 0:43:20 02:24:31
44 68 KRÓLIKOWSKI EDWARD M 43 m 50+ 2 PLEWISKA PORTA ACTIVE TEAM 1/4 IM MPB 00:17:18 00:01:54 1:19:27 00:01:12 0:44:46 02:24:37
45 32 DAWIDOWICZ MACIEJ M 44 m 40-49 18 BRZOZA TRISPACE/TREK 1/4 IM 00:18:00 00:02:00 1:13:51 00:01:27 0:50:34 02:25:52
46 55 JAROCKA WIOLETA K 2 k 30-39 WIERZBICA TWISTER TEAM 1/4 IM 00:18:27 00:02:27 02:26:02
47 72 KURCZYCKI MICHAŁ M 45 m 40-49 19 OLSZTYN WANIEWSKI COACHING 1/4 IM MPB 00:16:09 00:01:58 1:19:30 00:01:28 0:47:05 02:26:10
48 137 BINKOWSKI ADRIAN M 46 m 40-49 20 GZIN CTS 1/4 IM 00:18:30 00:01:32 1:18:16 00:01:19 0:46:49 02:26:26
49 50 HARTLIŃSKI GRZEGORZ M 47 m 30-39 17 JAROTY 1/4 IM 00:17:14 00:02:24 1:22:39 00:01:28 0:45:51 02:29:36
50 122 WASILEWSKI ALEKSANDER M 48 m 40-49 21 TORUN TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY / NESTLE FITNESS 1/4 IM 00:20:32 00:03:14 1:16:43 00:01:49 0:47:42 02:30:00
51 94 PIECZONKA JANUSZ M 49 m 30-39 18 WARSZAWA TRICLUB 1/4 IM 00:17:45 00:02:11 1:22:16 00:01:25 0:46:29 02:30:06
52 110 SUCHORZ KRZYSZTOF M 50 m 50+ 3 GDYNIA CTS 1/4 IM MPB 00:19:44 00:02:04 1:21:13 00:01:35 0:45:37 02:30:13
53 23 BEJROWSKI PIOTR M 51 m 30-39 19 KOWALE SKRZAT TEAM 1/4 IM 00:25:52 00:02:49 1:16:40 00:00:57 0:44:01 02:30:19
54 28 CWIRKO-GODYCKI LUKASZ M 52 m 40-49 22 MALBORK WANIEWSKI COACHING 1/4 IM 00:16:14 00:01:47 1:17:59 00:01:23 0:53:36 02:30:59
55 59 KAPLON PAWEL M 53 m 40-49 23 LOMIANKI CTS 1/4 IM 00:20:42 00:02:34 1:20:38 00:02:24 0:44:59 02:31:17
56 86 NOWAK ARTUR NOWAK M 54 m 40-49 24 JÓZEFÓW 1/4 IM MPB 00:17:54 00:02:18 1:20:42 00:01:23 0:49:30 02:31:47
57 93 PIECZKOWSKA AGNIESZKA K 3 k 40-49 DYWITY NAJMOWICZ TRIATHLON 1/4 IM 00:19:17 00:01:22 1:21:32 00:01:34 0:48:40 02:32:25
58 105 SOBOTA KRZYSZTOF M 55 m 30-39 20 JABŁONNA BRAVEHEARTS LEGIONOWO 1/4 IM 00:18:14 00:01:42 1:22:47 00:01:21 0:48:38 02:32:42
59 118 TUREK-ZIELINSKI ALBIN M 56 m 40-49 25 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 1/4 IM 00:17:10 00:02:43 1:22:01 00:01:48 0:49:27 02:33:09
60 135 ZASTAWNIAK KACPER M 57 m 40-49 26 WROCŁAW CTS / SPORT FREAKS POLAND 1/4 IM 00:19:39 00:02:23 1:21:29 00:02:15 0:48:19 02:34:05
61 83 NAPIERAŁA MIKOŁAJ M 58 m 18-29 6 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/4 IM 00:18:04 00:02:08 1:24:01 00:01:37 0:48:43 02:34:33
62 140 KALISZ ANDRZEJ KALISZ M 59 m 50+ 4 CHEŁMŻA TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 1/4 IM 00:19:40 00:01:49 1:21:56 00:01:44 0:51:42 02:36:51
63 51 HARTLIŃSKI WOJCIECH M 60 m 30-39 21 WORYTY NAJMOWICZ TRIATHLON 1/4 IM 00:16:24 00:01:52 1:26:19 00:01:14 0:51:18 02:37:07
64 101 RAYSS MARTA K 4 k 40-49 1 WARSZAWA CTS 1/4 IM 00:19:46 00:02:17 1:28:12 00:01:36 0:45:25 02:37:16
65 54 JARMOŁOWICZ BEATA K 5 k 50+ 1 GDAŃSK CTS 1/4 IM MPB 00:21:37 00:01:34 1:21:14 00:01:38 0:51:36 02:37:39
66 62 KLAWIKOWSKI JAKUB M 61 m 30-39 22 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 1/4 IM 00:19:41 00:02:26 1:23:56 00:01:26 0:50:24 02:37:53
67 123 WERLE MICHAŁ M 62 m 30-39 23 WARSZAWA 1/4 IM MPB 00:22:42 00:03:29 1:21:20 00:01:36 0:49:08 02:38:15
68 45 FRĄCKOWIAK MARTA K 6 k 30-39 1 MYŚLĘCINEK FCNB TRI KLUB 1/4 IM 00:19:44 00:01:55 1:25:19 00:02:14 0:49:18 02:38:30
69 69 KRYGER JACEK M 63 m 50+ 5 BYDGOSZCZ H2OSHOP.PL 1/4 IM 00:19:59 00:02:08 1:19:44 00:02:00 0:54:42 02:38:33
70 92 PĘKALA MICHAŁ M 64 m 30-39 24 WARSZAWA PĘKALÓWKA - WIDOKOWE ZACISZE 1/4 IM MPB 00:21:16 00:02:00 1:26:26 00:01:39 0:47:19 02:38:40
71 129 WOJCIECHOWSKI PIOTR M 65 m 30-39 25 OLSZTYN 1/4 IM 00:19:47 00:01:58 1:27:45 00:01:57 0:47:22 02:38:49
72 49 HARASIMIUK - GRODZKA MAŁGORZATA K 7 k 40-49 2 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:18:10 00:01:41 1:26:44 00:01:49 0:50:53 02:39:17
73 77 MICHALAK LESŁAW M 66 m 40-49 27 OSIELSKO AMS 1/4 IM MPB 00:18:00 00:02:10 1:27:51 00:01:37 0:49:50 02:39:28
74 71 KULIK GRZEGORZ M 67 m 30-39 26 MALBORK GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK 1/4 IM 00:22:41 00:02:14 1:24:02 00:01:12 0:49:48 02:39:57
75 76 MĄKA WOJCIECH M 68 m 40-49 28 GRANICA CTS 1/4 IM 00:17:51 00:02:42 1:20:59 00:01:45 0:56:46 02:40:03
76 25 BUGALSKI WOJCIECH M 69 m 40-49 29 BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/4 IM 00:19:16 00:01:54 1:24:46 00:01:58 0:52:44 02:40:38
77 109 STOLARSKI AREK M 70 m 50+ 6 GDAŃSK LIVE TEAM 1/4 IM 00:19:37 00:02:27 1:26:00 00:01:53 0:50:53 02:40:50
78 124 WEYER ALICJA K 8 k 40-49 3 PERTH CTS/ PERTH TRIATHLON CLUB 1/4 IM 00:19:45 00:02:11 1:20:23 00:01:21 0:57:48 02:41:28
79 67 KROPLEWSKI MACIEJ M 71 m 40-49 30 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:21:14 00:01:29 1:27:57 00:01:45 0:50:12 02:42:37
80 87 ORZECH WOJCIECH M 72 m 50+ 7 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:18:01 00:02:06 1:34:36 00:01:32 0:47:22 02:43:37
81 91 PAWLAK DEZYDERIA K 9 k 40-49 4 GDYNIA CTS 1/4 IM 00:18:00 00:02:07 1:28:27 00:01:28 0:53:40 02:43:42
82 61 KAZUBOWSKI JACEK M 73 m 50+ 8 BIAŁE BŁOTA TRIDARKO 1/4 IM MPB 00:24:38 00:02:42 1:27:28 00:02:44 0:49:56 02:47:28
83 36 DROŻDŻ MAŁGORZATA K 10 k 40-49 5 SADKI AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/4 IM 00:20:01 00:02:23 1:31:39 00:01:27 0:52:58 02:48:28
84 120 WARCZAK KATARZYNA K 11 k 40-49 6 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/4 IM 00:18:01 00:02:10 1:29:45 00:01:42 0:58:15 02:49:53
85 26 BUNK DARIA K 12 k 40-49 7 GRUDZIĄDZ 1/4 IM 00:19:05 00:02:10 1:30:32 00:02:08 0:56:08 02:50:03
86 79 MIKA-HOFFMANN MAGDALENA K 13 k 40-49 8 KRAKÓW BRZYSKITRITEAM 1/4 IM 00:20:22 00:01:49 1:31:46 00:01:51 0:54:24 02:50:12
87 57 KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW M 74 m 40-49 31 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING 1/4 IM 00:20:32 00:02:58 1:32:13 00:01:53 0:54:21 02:51:57
88 128 WNUK LESZEK M 75 m 40-49 32 GDYNIA TRI SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 1/4 IM 00:21:53 00:02:50 1:33:02 00:02:29 0:51:45 02:51:59
89 108 STECKIEWICZ EDMUND M 76 m 40-49 33 RYPIN KB LECH RYPIN 1/4 IM 00:20:19 00:03:09 1:33:08 00:02:06 0:53:27 02:52:09
90 139 JANOWSKI KRZYSZTOF M 77 m 40-49 34 KRUSZYN 1/4 IM 00:23:26 00:03:01 1:32:22 00:02:25 0:52:18 02:53:32
91 119 TYBURSKI JACEK M 78 m 40-49 35 MINSK MAZOWIECKI BARAKUDA 1/4 IM 00:20:13 00:03:09 1:39:15 00:02:22 0:52:49 02:57:48
92 39 DULIŃSKI BARTOSZ M 79 m 18-29 7 NIEMCZ TRISPACE TREK 1/4 IM 00:20:04 00:02:06 1:36:42 00:01:27 0:57:46 02:58:05
93 75 MAĆKOWIAK MIROSŁAW M 80 m 50+ 9 CZARNÓWKA 1/4 IM 00:24:21 00:03:12 1:34:49 00:02:24 0:54:43 02:59:29
94 47 GĘBICKI NORBERT M 81 m 30-39 27 ŁÓDŹ HTF LUDWIK SIKORSKI 1/4 IM 00:20:43 00:02:44 1:39:56 00:01:30 0:54:45 02:59:38
95 117 TOPOLEWSKI JACEK M 82 m 50+ 10 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/4 IM 00:18:45 00:03:28 1:34:14 00:02:08 1:01:39 03:00:14
96 38 DULIŃSKA DOROTA K 14 k 40-49 9 NIEMCZ TRISPACE/TREK 1/4 IM 00:22:25 00:01:41 1:36:16 00:02:08 1:00:11 03:02:41
97 29 CZECHOWICZ TOMASZ M 83 m 50+ 11 WARSZAWA 1/4 IM 00:25:14 00:02:18 1:43:18 00:01:53 0:53:35 03:06:18
98 113 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN M 84 m 50+ 12 NIDZICA SCHULO TEAM 1/4 IM 00:23:22 00:02:29 1:30:23 00:02:25 1:09:37 03:08:16
99 70 KUJAWA EWA K 15 k 40-49 10 GRUDZIĄDZ 1/4 IM 00:23:23 00:02:33 1:36:40 00:03:27 1:06:11 03:12:14
100 37 DUDA MACIEJ M 85 m 30-39 28 GDAŃSK CTS 1/4 IM 00:19:51 00:02:53 1:40:44 00:02:29 1:06:45 03:12:42
101 22 BEHMKE BARTŁOMIEJ M 86 m 40-49 36 GDYNIA 1/4 IM 00:23:10 00:04:14 1:40:44 00:02:58 1:05:13 03:16:19
102 116 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 16 k 50+ 2 GDYNIA 1/4 IM 00:23:16 00:03:07 1:51:50 00:02:05 1:10:33 03:30:51
103 138 GNIOT JACEK M 87 m 50+ 13 GRUDZIĄDZ TRISPACE/TREK / WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ 1/4 IM 00:18:11 00:01:16
DNF 104 SKIERKOWSKI KAROL M DNF m 30-39 DNF MŁAWA TWISTER TEAM 1/4 IM 00:17:54 00:02:33 1:19:34 00:01:17 0:55:56 02:37:14
DNF 40 DZIEDZIC MAŁGORZATA K DNF k 30-39 DNF GDAŃSK SMARUJ NA TRENING / PORTA ACTIVE TEAM 1/4 IM 00:17:41 00:02:14
DNF 141 KULIK JACEK M DNF m 40-49 DNF GDYNIA BIKE U UP 1/4 IM 00:15:30 00:01:21
DNF 130 WOJDA DOROTA ANNA K DNF k 50+ DNF GDAŃSK 1/4 IM 00:33:47 00:03:34
DNF 132 WOŹNIAK JACEK M DNF m 40-49 DNF GDAŃSK CTS / PORTA 1/4 IM MPB 00:16:30 00:01:20

1/8 IM - Triathlon Kurzętnik

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub MPB Powiat Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta 1/8
1 228 NAJMOWICZ SEBASTIAN M 1 m 30-39 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:05:32 00:01:07 0:33:56 00:00:57 0:17:34 00:59:06
2 300 RAK MATEUSZ M 2 m 30-39 SOPOT RAK TEAM SOPOT/TRI-TEAM RUMIA 1/8 IM 00:05:28 00:01:13 0:33:49 00:00:55 0:18:23 00:59:48
3 204 KULIK KAMI M 3 m 18-29 GDYNIA UKS TRI-TEAM RUMIA/CTS 1/8 IM 00:06:52 00:00:52 0:34:02 00:00:44 0:17:42 01:00:12
4 230 OCHAL PAWEL M 4 m 40-49 1 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/8 IM 00:07:51 00:01:38 0:34:15 00:01:01 0:16:22 01:01:07
5 214 MALISZEWSKI JAKUB M 5 m 15-17 1 STRASZYN CS TRI TEAM 1/8 IM 00:06:53 00:01:11 0:34:49 00:00:54 0:19:04 01:02:51
6 295 JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA K 1 k 30-39 WROCŁAW KM SPORT / CTS 1/8 IM 00:06:27 00:01:07 0:35:42 00:01:14 0:18:35 01:03:05
7 174 HOFFMANN WOJCIECH M 6 m 40-49 2 KRAKÓW BRZYSKITRITEAM/CTS MPB 1/8 IM 00:07:13 00:00:54 0:35:03 00:01:05 0:19:36 01:03:51
8 171 GRODZKI MAREK M 7 m 40-49 3 GDAŃSK CTS 1/8 IM 00:07:37 00:01:22 0:33:46 00:01:08 0:20:10 01:04:03
9 286 ZIĘBA ADAM M 8 m 40-49 4 BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 1/8 IM 00:07:53 00:01:10 0:34:42 00:01:05 0:19:28 01:04:18
10 290 BEDNARCZYK TOMASZ M 9 m 30-39 1 GDYNIA INŻYNIERIA LĄDOWA TOMASZ BEDNARCZYK MPB 1/8 IM 00:06:50 00:01:59 0:36:07 00:00:56 0:19:57 01:05:49
11 299 PERNAK PIOTR M 10 m 50+ 1 WARSZAWA CTS 1/8 IM 00:07:30 00:01:26 0:34:47 00:01:23 0:20:51 01:05:57
12 225 MISZEWSKI MATEUSZ M 11 m 30-39 2 GDAŃSK CTS 1/8 IM 00:06:54 00:01:37 0:37:46 00:01:00 0:19:33 01:06:50
13 175 HORODECKI KRZYSZTOF M 12 m 40-49 5 RZESZÓW TRENIGO/GB SPORT MPB 1/8 IM 00:07:58 00:01:35 0:36:16 00:01:11 0:20:17 01:07:17
14 366 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 13 m 40-49 6 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA 1/8 IM 00:07:43 00:01:00 0:35:04 00:00:59 0:22:39 01:07:25
15 191 KENSIK RAFAŁ M 14 m 30-39 3 BYDGOSZCZ CORTEZ TRIATHLON TEAM 1/8 IM 00:08:44 00:01:31 0:36:48 00:01:14 0:19:09 01:07:26
16 287 ZINIEWICZ EMIL M 15 m 15-17 2 MALBORK WANIEWSKI COACHING 1/8 IM 00:07:14 00:01:10 0:38:41 00:01:05 0:19:22 01:07:32
17 270 TOPCZEWSKI GRACJAN M 16 m 40-49 7 BYDGOSZCZ TRISPACE POWERED BY CTS 1/8 IM 00:07:34 00:01:34 0:36:31 00:01:09 0:20:49 01:07:37
18 238 PODWYSOCKI MARCIN M 17 m 30-39 4 AUGUSTÓW CTS 1/8 IM 00:06:51 00:01:56 0:37:01 00:01:17 0:20:41 01:07:46
19 217 MARTYNOWICZ MICHAL M 18 m 40-49 8 BRZOZA TRISPACE/TREK 1/8 IM 00:07:12 00:01:17 0:37:08 00:01:01 0:21:24 01:08:02
20 253 SĄSIADEK CEZARY M 19 m 40-49 9 GDAŃSK CTS/ KRISS COACHING TEAM 1/8 IM 00:06:59 00:01:36 0:35:27 00:01:43 0:22:32 01:08:17
21 184 KACZKOWSKA KATARZYNA K 2 k 40-49 STRASZYN CTS 1/8 IM 00:09:16 00:01:47 0:36:34 00:01:10 0:20:34 01:09:21
22 201 KUBANEK ŁUKASZ M 20 m 30-39 5 NIEMCZ FCNB TRI KLUB 1/8 IM 00:08:48 00:01:52 0:37:27 00:01:36 0:20:36 01:10:19
23 271 TRAWCZYŃSKI JACEK M 21 m 50+ 2 BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 1/8 IM 00:08:39 00:01:15 0:37:04 00:01:18 0:22:08 01:10:24
24 267 ŚMIESZNY MARCIN M 22 m 30-39 6 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:09:24 00:01:37 0:38:09 00:01:04 0:20:21 01:10:35
25 215 MALISZEWSKI MICHAŁ M 23 m 40-49 10 STRASZYN 1/8 IM 00:07:49 00:01:24 0:38:44 00:01:42 0:20:57 01:10:36
26 183 JEZIERSKI ADAM JEZIERSKI M 24 m 40-49 11 ŁÓDŹ BEDNARSKI TRI TEAM 1/8 IM 00:07:27 00:01:11 0:38:21 00:01:01 0:22:49 01:10:49
27 166 GADOMSKA AGNIESZKA K 3 k 18-29 ZIELONA GÓRA CTS 1/8 IM 00:07:05 00:01:46 0:39:00 00:00:59 0:22:25 01:11:15
28 261 SZCZEBIOT KAROL M 25 m 40-49 12 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1/8 IM 00:07:25 00:01:23 0:38:08 00:01:16 0:23:13 01:11:25
29 248 ROGOWICZ PAWEŁ M 26 m 40-49 13 GARBY CTS 1/8 IM 00:08:29 00:02:02 0:37:31 00:01:37 0:21:50 01:11:29
30 273 WACŁAWSKI KRZYSZTOF M 27 m 50+ 3 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:08:40 00:02:11 0:37:29 00:01:10 0:22:06 01:11:36
31 198 KOWALSKA ANGELIKA KOWALSKA K 4 k 40-49 1 PRZYŁĘKI TRISPACE TREK \TOOLMAX 1/8 IM 00:08:46 00:01:22 0:38:24 00:01:10 0:22:06 01:11:48
32 252 SALIŃSKI MICHAL M 28 m 30-39 7 KWIDZYN 1/8 IM 00:09:25 00:01:23 0:38:03 00:01:04 0:22:06 01:12:01
33 169 GOŁAŚ ROBERT M 29 m 40-49 14 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:09:36 00:01:37 0:38:54 00:01:35 0:20:42 01:12:24
34 203 KULESZA MARIUSZ M 30 m 40-49 15 GDAŃSK #CTS / LIBERO BIUROSERWIS 1/8 IM 00:07:44 00:02:28 0:39:53 00:01:36 0:20:46 01:12:27
35 211 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR M 31 m 40-49 16 LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:09:02 00:01:57 0:38:06 00:01:29 0:22:00 01:12:34
36 163 DOLA KAMIL M 32 m 18-29 1 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:07:28 00:01:48 0:40:55 00:01:28 0:21:25 01:13:04
37 282 ZACHAREWICZ MAREK M 33 m 18-29 2 GDAŃSK MBC TEAM 1/8 IM 00:08:35 00:01:38 0:40:06 00:01:14 0:21:33 01:13:06
38 365 WACŁAWSKI BARTOSZ M 34 m 30-39 8 WARSZAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:07:30 00:01:23 0:39:39 00:01:19 0:23:20 01:13:11
39 188 KAPSA DAWID M 35 m 40-49 17 BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK MPB 1/8 IM 00:09:09 00:01:36 0:38:40 00:01:27 0:22:25 01:13:17
40 246 RADZIEJEWSKI TOMASZ M 36 m 40-49 18 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/8 IM 00:08:47 00:01:44 0:39:03 00:00:59 0:22:46 01:13:19
41 235 PATALON PIOTR M 37 m 50+ 4 NOWE MIASTO LUBAWSKIE ORKAMASTERS IŁAWA POWIAT 1/8 IM 00:09:01 00:02:04 0:38:24 00:01:14 0:22:42 01:13:25
42 232 OLCHOWIK TOMASZ M 38 m 40-49 19 LIDZBARK WARMIŃSKI 1/8 IM 00:08:53 00:01:52 0:38:54 00:01:25 0:23:20 01:14:24
43 205 KWAPIŃSKI DAMIAN M 39 m 40-49 20 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/8 IM 00:09:27 00:01:50 0:39:43 00:22:06 0:01:26 01:14:32
44 256 SOBIESZEK SEWERYN M 40 m 40-49 21 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM 1/8 IM 00:07:50 00:02:59 0:41:40 00:01:26 0:20:50 01:14:45
45 274 WANIEWSKI ŁUKASZ M 41 m 15-17 3 MALBORK WANIEWSKI COACHING 1/8 IM 00:06:37 00:01:11 0:42:39 00:01:11 0:23:11 01:14:49
46 148 BABCIAK ROMAN M 42 m 40-49 22 NOWY STAW WANIEWSKI COACHING/LOTOS RUNNING TEAM 1/8 IM 00:09:08 00:02:03 0:40:29 00:22:13 0:01:28 01:15:21
47 293 GROSZEWSKI RADOSŁAW M 43 m 40-49 23 GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP 1/8 IM 00:08:45 00:01:10 0:40:32 00:01:21 0:23:44 01:15:32
48 212 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M 44 m 30-39 9 GDAŃSK TOMASZEWICZ TEAM 1/8 IM 00:09:08 00:02:37 0:38:25 00:01:47 0:23:42 01:15:39
49 364 CYRANKOWSKI ANDRZEJ M 45 m 30-39 10 LUBAWA AMM CYRANKOWSKI 1/8 IM 00:09:36 00:01:45 0:38:44 00:02:03 0:23:50 01:15:58
50 351 WOJEWÒDZKI TOMASZ M 46 m 30-39 11 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:08:43 00:01:42 0:40:32 00:23:52 0:01:36 01:16:25
51 243 POLKOWSKI MARCIN M 47 m 40-49 24 SKÓRZEWO CTS 1/8 IM 00:09:47 00:02:13 0:38:52 00:24:08 0:01:35 01:16:35
52 160 CHOJNOWSKI ANDRZEJ M 48 m 50+ 5 IŁAWA 1/8 IM 00:10:22 00:02:06 0:40:49 00:01:18 0:22:51 01:17:26
53 202 KULESZA JOLANTA K 5 k 30-39 1 GDAŃSK CTS MPB 1/8 IM 00:10:13 00:01:47 0:41:48 00:01:37 0:22:08 01:17:33
54 231 OGRODNIK MICHAŁ M 49 m 30-39 12 GDAŃSK 1/8 IM 00:09:12 00:02:02 0:42:36 00:01:24 0:22:22 01:17:36
55 281 WYPYCH KAMIL M 50 m 30-39 13 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:11:01 00:01:50 0:40:39 00:01:36 0:22:46 01:17:52
56 279 WOŁYNIEC EMILIA K 6 k 30-39 2 GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP 1/8 IM 00:09:16 00:01:24 0:42:00 00:01:09 0:24:16 01:18:05
57 165 FIEBIG JAKUB M 51 m 30-39 14 WARSZAWA #MAHLERTEAM 1/8 IM 00:08:04 00:02:03 0:42:27 00:01:34 0:24:06 01:18:14
58 229 OBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA K 7 k 40-49 2 KWIDZYN KTS IRONMAN KWIDZYN 1/8 IM 00:08:16 00:01:45 0:41:41 00:25:01 0:01:35 01:18:18
59 255 SKOCKI BARTŁOMIEJ M 52 m 40-49 25 KURZĘTNIK ORKAMASTERS IŁAWA/KURZĘTNIK BIEGA POWIAT 1/8 IM 00:08:54 00:02:17 0:39:33 00:01:12 0:26:40 01:18:36
60 268 TESSA KAROL M 53 m 40-49 26 LISI OGON PORTA ACTIVE TEAM MPB 1/8 IM 00:08:44 00:01:58 0:42:47 00:01:49 0:23:36 01:18:54
61 292 GÓRZYŃSKI TOMASZ M 54 m 40-49 27 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 1/8 IM 00:07:58 00:02:47 0:38:29 00:01:47 0:28:00 01:19:01
62 154 BURANDT MAGDALENA K 8 k 40-49 3 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:08:51 00:01:42 0:42:55 00:01:17 0:24:39 01:19:24
63 159 CHMIELEWSKI BARTOSZ M 55 m 30-39 15 RYPIN 1/8 IM 00:09:35 00:02:23 0:44:27 00:01:10 0:21:57 01:19:32
64 280 WUJKOWSKA IZABELA K 9 k 18-29 1 OLSZTYN 3LIFE TEAM 1/8 IM 00:10:21 00:02:11 0:42:58 00:01:36 0:22:35 01:19:41
65 277 WĘGIER ARKADIUSZ M 56 m 40-49 28 SUSZ UKS-TRS SUSZ MPB 1/8 IM 00:09:27 00:02:48 0:40:39 00:01:30 0:25:22 01:19:46
66 194 KORD ARKADIUSZ M 57 m 18-29 3 BARCZEWO 1/8 IM 00:08:06 00:01:31 0:41:42 00:01:01 0:27:36 01:19:56
67 259 STUDNIK PAWEŁ M 58 m 30-39 16 KURZĘTNIK PREMIO STUDNIK POWIAT 1/8 IM 00:13:04 00:01:50 0:43:01 00:01:37 0:20:51 01:20:23
68 218 MATCZAK PAWEŁ M 59 m 18-29 4 TORUŃ 1/8 IM 00:09:25 00:02:27 0:42:45 00:01:31 0:24:39 01:20:47
69 265 SZUSTAK TOMASZ M 60 m 30-39 17 GDYNIA CTS 1/8 IM 00:09:16 00:02:07 0:43:52 00:01:47 0:24:04 01:21:06
70 213 MACHNIO MAREK M 61 m 40-49 29 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:09:22 00:02:08 0:40:42 00:02:24 0:26:37 01:21:13
71 222 MICHALSKI ARKADIUSZ M 62 m 50+ 6 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:08:48 00:01:45 0:41:48 00:01:36 0:27:16 01:21:13
72 242 POLKOWSKA MONIKA K 10 k 40-49 4 SKÓRZEWO CTS 1/8 IM 00:09:37 00:01:44 0:42:48 00:01:23 0:25:49 01:21:21
73 297 MARSZAŁEK TOMASZ M 63 m 40-49 30 GDYNIA ENDURE TEAM 1/8 IM 00:08:33 00:02:18 0:44:14 00:01:33 0:25:11 01:21:49
74 192 KLEJNA DAWID KLEJNA M 64 m 30-39 18 OMULE ORKA MASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:09:43 00:02:12 0:43:53 00:01:36 0:24:41 01:22:05
75 294 JANYGA-KULIK KAROLINA K 11 k 40-49 5 GDYNIA BIKE U UP 1/8 IM 00:09:25 00:01:54 0:42:15 00:01:41 0:27:16 01:22:31
76 176 HORSZCZARUK JACEK M 65 m 50+ 7 WARSZAWA JOŻIN Z BAŻIN 1/8 IM 00:09:01 00:01:39 0:45:06 00:01:30 0:25:20 01:22:36
77 156 BUTKIEWICZ PIOTR M 66 m 30-39 19 GDAŃSK 1/8 IM 00:09:16 00:02:04 0:43:56 00:02:00 0:25:22 01:22:38
78 239 POHL- DUCZMAL ELŻBIETA K 12 k 40-49 6 MECHELINKI CTS 1/8 IM 00:09:24 00:01:31 0:43:30 00:01:14 0:27:10 01:22:49
79 157 BUTOWSKA KATARZYNA K 13 k 30-39 3 STAROGARD GDAŃSKI 1/8 IM 00:10:47 00:02:45 0:45:35 00:01:27 0:22:20 01:22:54
80 262 SZEWS MAREK SZEWS M 67 m 40-49 31 KORONOWO AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:09:28 00:02:17 0:43:26 00:01:48 0:26:33 01:23:32
81 283 ZALEWSKI DOMINIK M 68 m 30-39 20 DOROTOWO NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:08:48 00:03:06 0:43:21 00:01:54 0:26:30 01:23:39
82 219 MAZIARZ GRZEGORZ M 69 m 40-49 32 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:11:23 00:01:26 0:43:29 00:01:36 0:25:46 01:23:40
83 257 STAŃCZUK KRZYSZTOF M 70 m 30-39 21 CZARNA 1/8 IM 00:09:52 00:01:56 0:44:01 00:01:14 0:26:45 01:23:48
84 291 BERENDT MARIUSZ M 71 m 40-49 33 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY 1/8 IM 00:09:22 00:02:47 0:45:49 00:01:38 0:24:33 01:24:09
85 251 RZEPKA ANDRZEJ M 72 m 40-49 34 WIELKI GŁĘBOCZEK MORSY GŁĘBOCZEK MPB 1/8 IM 00:10:22 00:02:12 0:44:56 00:02:22 0:24:18 01:24:10
86 263 SZKOBEL BARTLOMIEJ M 73 m 30-39 22 ŁÓDŹ BEDNARSKI TRI TEAM 1/8 IM 00:10:08 00:01:32 0:43:27 00:01:57 0:27:07 01:24:11
87 223 MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ M 74 m 40-49 35 CIECHANÓW RUNNERS TEAM EXTREME 1/8 IM 00:10:04 00:02:42 0:44:01 00:01:42 0:25:47 01:24:16
88 233 ORZECHOWSKI GRZEGORZ M 75 m 18-29 5 TARNÓW 1/8 IM 00:09:48 00:02:11 0:46:34 00:01:45 0:24:08 01:24:26
89 210 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA K 14 k 40-49 7 LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:11:24 00:02:02 0:43:52 00:01:42 0:25:46 01:24:46
90 208 ŁABEDZKI MACIEJ M 76 m 30-39 23 BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 1/8 IM 00:09:33 00:02:14 0:45:38 00:01:30 0:26:07 01:25:02
91 224 MISUN-NOWAK KATARZYNA K 15 k 40-49 8 OSÓWIEC AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:09:32 00:02:01 0:46:15 00:02:09 0:25:12 01:25:09
92 150 BARTOSZYŃSKI DOMINIK M 77 m 30-39 24 RYPIN BASKET RYPIN 1/8 IM 00:11:32 00:01:49 0:46:33 00:02:04 0:23:42 01:25:40
93 296 MARSZAŁEK KARINA K 16 k 40-49 9 GDYNIA ENDURE TEAM 1/8 IM 00:08:36 00:01:54 0:42:54 00:01:33 0:31:13 01:26:10
94 237 PIOTROWSKA-RADZIEJEWSKA MARZENA K 17 k 40-49 10 BYDGOSZCZ FCNB TRI KLUB 1/8 IM 00:09:38 00:02:16 0:44:31 00:01:52 0:28:06 01:26:23
95 167 GALIŃSKI MAKSYMILIAN M 78 m 15-17 4 ROTMANKA 1/8 IM 00:09:33 00:02:30 0:47:27 00:02:49 0:25:19 01:27:38
96 254 SKACZKOWSKA BARBARA K 18 k 40-49 11 WARSZAWA 1/8 IM 00:12:06 00:01:55 0:46:30 00:01:37 0:25:33 01:27:41
97 196 KOSUDA PAWEŁ M 79 m 40-49 36 CIECHANÓW RUNNERS TEAM EXTREME 1/8 IM 00:11:12 00:02:19 0:46:48 00:02:03 0:25:28 01:27:50
98 272 TYBURA RAFAŁ M 80 m 40-49 37 GDYNIA CTS MPB 1/8 IM 00:10:00 00:02:43 0:46:56 00:02:24 0:26:05 01:28:08
99 216 MAMIŃSKI ŁUKASZ M 81 m 30-39 25 WARSZAWA 1/8 IM 00:11:37 00:02:42 0:46:06 00:01:32 0:26:24 01:28:21
100 206 LEWICKA KATARZYNA K 19 k 30-39 4 LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:11:08 00:02:04 0:45:41 00:01:43 0:28:11 01:28:47
101 247 RENKEL-BUCHA EWA K 20 k 40-49 12 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA POWIAT 1/8 IM 00:12:32 00:02:05 0:48:10 00:01:21 0:25:03 01:29:11
102 172 GROSZEK DARIUSZ M 82 m 30-39 26 ROTMANKA BOJLER ROTMANKA 1/8 IM 00:11:15 00:01:46 0:52:35 00:01:09 0:23:13 01:29:58
103 186 KACZMAREK MARIUSZ M 83 m 50+ 8 POZNAŃ CTS 1/8 IM 00:11:32 00:04:01 0:45:08 00:02:33 0:27:20 01:30:34
104 43 FIDLER MARTA K 21 k 40-49 13 WARSZWA CTS 1/8 IM 00:09:54 00:02:27 0:49:35 00:01:54 0:26:53 01:30:43
105 162 DĄBROWSKI WALDEMAR M 84 m 50+ 9 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA POWIAT 1/8 IM 00:10:21 00:03:14 0:47:34 00:01:55 0:28:07 01:31:11
106 177 INDULSKI GRZEGORZ M 85 m 40-49 38 WARSZAWA 1/8 IM 00:11:27 00:02:23 0:46:57 00:02:21 0:28:04 01:31:12
107 182 JASKUŁKE IREK M 86 m 40-49 39 PUCK PORTA ACTIVE TEAM MPB 1/8 IM 00:11:48 00:02:31 0:46:26 00:01:38 0:28:58 01:31:21
108 207 LUBOWIECKI EMIL M 87 m 40-49 40 GZIN 1/8 IM 00:11:10 00:03:42 0:45:16 00:02:56 0:28:23 01:31:27
109 190 KAŹMIERCZAK ANNA K 22 k 30-39 5 SZPETAL GÓRNY 1/8 IM 00:11:58 00:02:07 0:46:31 00:01:35 0:29:25 01:31:36
110 258 STAŃCZUK WOJCIECH M 88 m 40-49 41 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA CHTMO 1/8 IM 00:10:56 00:03:36 0:47:28 00:01:24 0:28:12 01:31:36
111 260 SZAKIEL SEBASTIAN M 89 m 40-49 42 TORUŃ TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY MPB 1/8 IM 00:10:45 00:03:31 0:46:22 00:01:50 0:29:11 01:31:39
112 226 MYSZKA ZUZANNA K 23 k 40-49 14 GDAŃSK WAVES OF HARMONY 1/8 IM 00:11:21 00:01:39 0:49:10 00:01:56 0:27:48 01:31:54
113 298 MAŚKIEWICZ JUSTYNA MAŚKIEWICZ K 24 k 30-39 6 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 1/8 IM 00:09:55 00:01:36 0:49:01 00:02:20 0:29:12 01:32:04
114 197 KOŚCIESZA PATRYCJA K 25 k 18-29 2 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1/8 IM 00:10:13 00:02:16 0:51:27 00:01:22 0:27:22 01:32:40
115 96 PŁOCHOCKI KONRAD M 90 m 30-39 27 WARSZAWA PZFD MPB 1/8 IM 00:10:30 00:02:28 0:48:29 00:01:23 0:30:01 01:32:51
116 170 GRABOWSKI KRZYSZTOF M 91 m 30-39 28 GDAŃSK 1/8 IM 00:14:10 00:02:19 0:48:27 00:01:50 0:26:14 01:33:00
117 241 POKOJSKI JACEK M 92 m 40-49 43 ROTMANKA BOILERS MPB 1/8 IM 00:11:33 00:02:52 0:49:30 00:02:08 0:27:14 01:33:17
118 245 PRZYSADA KRZYSZTOF M 93 m 40-49 44 KORONOWO AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:10:02 00:02:43 0:44:37 00:02:00 0:34:12 01:33:34
119 269 TOBIS PAWEŁ M 94 m 40-49 45 WARSZAWA 1/8 IM 00:17:32 00:00:00 0:44:48 00:01:27 0:30:10 01:33:57
120 187 KAPLON ANNA K 26 k 40-49 15 LOMIANKI CTS 1/8 IM 00:10:49 00:02:41 0:50:57 00:02:37 0:28:26 01:35:30
121 153 BUDZYŃSKI ADAM M 95 m 40-49 46 WARSZAWA DECOROOM MPB 1/8 IM 00:11:20 00:04:18 0:54:00 00:01:18 0:25:35 01:36:31
122 209 ŁAZAROWICZ KATARZYNA K 27 k 40-49 16 POZNAŃ CTS 1/8 IM 00:11:57 00:02:51 0:48:02 00:02:25 0:32:00 01:37:15
123 234 PAPROCKI KRZYSZTOF M 96 m 30-39 29 KRAKÓW PORTA ACTIVE TEAM MPB 1/8 IM 00:10:17 00:02:38 0:53:31 00:01:18 0:30:53 01:38:37
124 278 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW M 97 m 50+ 10 OLSZTYN MPB 1/8 IM 00:16:44 00:03:32 0:48:30 00:01:52 0:28:30 01:39:08
125 164 DUDZIŃSKI PAWEŁ M 98 m 40-49 47 WARSZAWA 1/8 IM 00:10:40 00:03:38 0:47:40 00:02:44 0:34:39 01:39:21
126 189 KARCZEWSKI SŁAWOMIR M 99 m 50+ 11 DZIAŁDOWO 1/8 IM 00:12:02 00:02:35 0:49:35 00:03:10 0:32:02 01:39:24
127 179 JAGIELSKA ZUZANNA K 28 k 18-29 3 ŁASIN DZIKI Z ŁASINA 1/8 IM 00:14:26 00:01:51 0:53:27 00:01:31 0:30:35 01:41:50
128 244 POTOCKI-RAK PIOTR M 100 m 50+ 12 WŁADYSŁAWOWO RUNNERS TEAM EXTREME 1/8 IM 00:14:03 00:04:20 0:45:41 00:02:19 0:36:05 01:42:28
129 276 WEBER HANNA K 29 k 50+ 1 BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:11:33 00:03:00 0:53:47 00:01:10 0:33:04 01:42:34
130 181 JAROSZEWSKI DAWID M 101 m 30-39 30 NOWE MIASTO LUBAWSKIE POWIAT 1/8 IM 00:19:41 00:03:19 0:45:53 00:02:11 0:32:04 01:43:08
131 168 GOLOMBEK PIOTR M 102 m 50+ 13 GRUDZIĄDZ 1/8 IM 00:11:36 00:02:36 0:53:20 00:02:07 0:34:59 01:44:38
132 149 BARANOWSKI JACEK M 103 m 30-39 31 ROTMANKA BOJLER ROTMANKA 1/8 IM 00:16:38 00:03:36 0:54:23 00:01:58 0:31:02 01:47:37
133 180 JANKOWSKI KONRAD M 104 m 18-29 6 KAJETANY DECOROOM MPB 1/8 IM 00:11:32 00:04:02 1:00:31 00:01:54 0:29:51 01:47:50
134 158 CHEŁSTOWSKI PIOTR M 105 m 30-39 32 NOWE MIASTO LUBAWSKIE POWIAT 1/8 IM 00:16:52 00:03:31 0:56:24 00:01:12 0:33:16 01:51:15
135 173 HEJZA-KLIMCZAK MAGDA K 30 k 40-49 17 BYDGOSZCZ AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:12:22 00:03:05 0:58:41 00:01:45 0:38:22 01:54:15
136 240 POKOJSKA JULIA K 31 k 18-29 4 ROTMANKA BOJLER ROTMANKA MPB 1/8 IM 00:12:44 00:03:15 1:04:20 00:01:23 0:34:44 01:56:26
DSQ 250 RYTEL WOJCIECH M DSQ m 50+ DSQ WARSZAWA CTS 1/8 IM 00:09:35 00:03:17 0:19:25 00:00:00 0:27:21 00:59:38
DNF 199 KOZIERKIEWICZ PATRYK M DNF m 18-29 DNF WARSZAWA PZFD MPB 1/8 IM 00:26:31 #VALUE! #VALUE!
DNF 227 MYSZKOWSKI MARCIN M DNF m 40-49 DNF SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU 1/8 IM 00:10:54 00:04:13 #VALUE! #VALUE!
DNF 367 DOMŻALSKKI RAFAŁ M DNF m 40-49 DNF NOWE MIASTO LUBAWSKIE POWIAT 1/8 IM 00:05:18 00:15:53 #VALUE! #VALUE!

Sztafety - 1/4 IM - Triathlon Kurzętnik

Msc Numer SZTAFETA UCZESTNICY Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg META 1/4
1 1002 KP PSP OSTRÓDA A. ZARĘBA P. KRZYŻANIAK D. BŁAUT MORĄG Sztafeta 1/4 IM 00:18:47 00:00:53 1:20:02 00:00:41 0:38:02 02:18:25
2 1004 SZYBKIE CHŁOPAKI Ł. GAŁĄSKA B. STANISZEWSKI W. KANIA GDYNIA Sztafeta 1/4 IM 00:17:17 00:01:00 1:18:53 00:01:04 0:46:52 02:25:06
3 1006 LIDZBARSKIE SICARIO K. KOŚCIŃSKI J. KORDAS P. KRYNICKI LIDZBARK Sztafeta 1/4 IM 00:33:51 00:01:20 1:21:54 00:00:50 0:40:47 02:38:42
4 1003 AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU A. STEJUK A. WASILEWSKA A. ĆWIKLIŃSKA BYDGOSZCZ Sztafeta 1/4 IM 00:17:34 00:00:56 1:34:39 00:00:52 0:51:59 02:46:00
5 1001 EVOTRIATHLON R. SZTENDEREWICZ R. SZTENDEREWICZ J. KORCZAK WŁOCŁAWEK Sztafeta 1/4 IM 00:18:04 00:01:18 1:42:11 00:00:51 0:53:27 02:55:51
6 1005 NOWICJUSZE M. NOWIŃSKA M. NOWIŃSKA J. NOWIŃSKI IŁAWA Sztafeta 1/4 IM 00:20:58 00:01:09 1:34:21 00:00:51 1:04:35 03:01:54

Sztafety - 1/8 IM - Triathlon Kurzętnik

Msc Numer SZTAFETA UCZESTNICY Miejscowość Dystans Pływanie T1 ROWER T2 BIEG META 1/8
1 1030 EVELINAMARIA TEAM E. SANKOWSKA L. LEMKE A. CZEPEK GDYNIA Sztafeta 1/8 IM 00:08:37 0:00:48 0:36:10 0:00:42 0:20:55 01:07:12
2 1018 KURZĘTNIK BIEGA B. TRZCIŃSKA T. PIĄTKOWSKI R. MARCHLEWSKI NOWE MIASTO LUBAWSKIE Sztafeta 1/8 IM 00:11:02 0:01:11 0:41:15 0:00:57 0:18:57 01:13:22
3 1019 MAKURAT INVEST J. LESZCZYŃSKI T. JAGODZIŃSKI G. NIKLAS ŻUKOWO Sztafeta 1/8 IM 00:10:00 0:00:54 0:39:14 0:00:46 0:26:09 01:17:03
4 1017 IRWEGA M.WOJCIECHOWSKI I. WOJCIECHOWSKA W. GOSTKOWSKI MAŁE BAŁÓWKI Sztafeta 1/8 IM 00:09:04 0:00:57 0:46:04 0:00:55 0:24:32 01:21:32
5 1020 NAJMOWICZ TRIATHLON J. KOZIBSKI A. SEROCZYŃSKI M. KOŁECKI IŁAWA Sztafeta 1/8 IM 00:14:33 0:01:01 0:50:31 0:00:49 0:18:57 01:25:51
6 1026 PORTA ACTIVE TEAM SUWAŁKI R. TRUCHAN M. JELIŃSKI T. DUDŹ SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:08:26 0:01:02 0:49:10 0:02:32 0:25:08 01:26:18
7 1024 PORTA ACTIVE TEAM PKD M.DECEWICZ T. KRZYWICKI P. CZARNIECKI SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:13:54 0:01:14 0:47:04 0:01:14 0:25:07 01:28:33
8 1025 PORTA ACTIVE TEAM R&D P. WOŹNICKA W. SOBORSKI M. CYLKOWSKI WEJHEROWO Sztafeta 1/8 IM 00:12:12 0:01:06 0:46:38 0:00:49 0:28:15 01:29:00
9 1022 PORTA ACTIVE TEAM BOLSZEWO K. ANDRYSKOWSKI K. ZIEMANN M. SZTYGIEL GOŚCICINO Sztafeta 1/8 IM 00:14:12 0:01:23 0:49:29 0:00:57 0:23:11 01:29:12
10 1011 DECOROOM 1 J. SZELĄG J. BARTOS H. HASZCZYŃSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:12:20 0:01:18 0:52:31 0:00:45 0:24:52 01:31:46
11 1027 URZĄD GMINY KURZĘTNIK W. DERESZEWSKI C. RZYMSKI P. KRUZA KURZĘTNIK Sztafeta 1/8 IM 00:17:07 0:00:52 0:47:58 0:00:45 0:26:34 01:33:16
12 1023 PORTA ACTIVE TEAM EŁK G. EJSMONT K. DRACEWICZ R. DRACEWICZ EŁK Sztafeta 1/8 IM 00:09:18 0:01:32 0:53:11 0:00:51 0:32:21 01:37:13
13 1021 PORTA ACTIVE TEAM D. SIERMIŃSKI J. ROSZKOWSKI Ł. BUJNOWSKI SUWAŁKI Sztafeta 1/8 IM 00:13:09 0:01:13 0:57:49 0:01:08 0:25:16 01:38:35
14 1015 DECOROOM 5 D. OSKIERA S. PALCZEWSKA M. RARAK WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 0:09:49 0:01:19 1:05:27 0:00:50 0:25:44 01:41:50
15 1014 DECOROOM 4 K. POPIOŁEK E. DZIURSKA H. FRANKOWSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:14:02 0:01:01 1:05:07 0:01:02 0:26:57 01:48:09
16 1012 DECOROOM 2 P. WASILEWSKI K. JÓZEFOWICZ M. JABŁONKA WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:10:26 0:01:09 1:09:43 0:01:09 0:29:30 01:51:57
DNF 1013 DECOROOM 3 A. FERENC K. FOTEK M. SZYMAŃSKI WARSZAWA Sztafeta 1/8 IM 00:11:56 0:01:03 01:08:51

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ