4 km
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 9 Białek Michał Gdynia 4 km ZIELAKI Team opłacono on-line
2 Stachewicz Dariusz Gdańsk 4 km
3 13 Bładzikowski Rafał Tczew 4 km opłacono on-line
4 12 Biniszkiewicz Marcin Tczew 4 km opłacono on-line
5 248 Zielińska Joanna Gdynia 4 km ZIELAKI Team opłacono on-line
6 250 Zieliński Tomasz Gdynia 4 km ZIELAKI Team opłacono on-line
7 2 AFTYKA ANNA GDAŃSK 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
8 134 MICHALAK MAGDALENA GDAŃSK 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
9 38 Dyśko Tomasz Gdańsk 4 km opłacono on-line
10 130 Majewski Karol Gdańsk 4 km opłacono on-line
11 153 Papke Robert Pętkowice 4 km opłacono on-line
12 229 Waśkiewicz Sebastian Lipno 4 km opłacono on-line
13 169 Prokop Tomasz Odolion 4 km opłacono on-line
14 92 Koza Damian Władysławowo 4 km opłacono on-line
15 157 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk 4 km opłacono on-line
16 152 Papke Artur Pętkowice 4 km opłacono on-line
17 253 Zmarzly Ania Gdańsk 4 km opłacono on-line
18 50 Grążawska Anna Gdynia 4 km Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
19 15 Błaszczyk Michał Błaszczyk Gdynia 4 km opłacono on-line
20 14 Błaszczyk Małgorzata Gdynia 4 km opłacono on-line
21 83 Kasprzak Monika Żukowo 4 km opłacono on-line
22 21 Bugajski Adam Gdańsk 4 km Polanie opłacono on-line
23 254 Zmarzly Darek Sopot 4 km opłacono on-line
24 176 Rudek Małgorzata Rumia 4 km opłacono on-line
25 171 Przybylska Aleksandra Gdynia 4 km Elite Team opłacono on-line
26 97 KRAUZE Michał Komornuki 4 km HBT opłacono on-line
27 96 Krauze Maria Krauze Komorniki 4 km opłacono on-line
28 20 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 4 km UKS 7 Ostrołęka opłacono on-line
29 95 Krauze Grzegorz KOMORNIKI 4 km HBT opłacono on-line
30 224 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 4 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
31 119 Lubianiec Dawid Elbląg 4 km Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu opłacono on-line
32 60 Guzowska Daria Elbląg 4 km Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu opłacono on-line
33 202 Szymański Stanisław Gdańsk 4 km opłacono on-line
34 84 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo 4 km Maja Team opłacono on-line
35 34 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 4 km opłacono on-line
36 Gładkowska Maja Gowino 4 km BigYellowFoot Adventure team
37 232 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 4 km opłacono on-line
38 251 Ziemnicka Natalia Malbork 4 km opłacono on-line
39 252 Ziemnicki Michał Malbork 4 km opłacono on-line
40 64 Hinc Stanisław Kowale 4 km Żarta Wataha ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
41 25 Charkiewicz Monika Straszyn 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
42 138 Moleda Dariusz GDANSK 4 km Cerveza Team opłacono on-line
43 247 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
44 54 GRODECKI JAN PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
45 53 GRODECKA AGNIESZKA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
46 141 NOWAK ANNA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
47 5 BARTOSIEWICZ MARTA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
48 143 NOWAKOWSKA EWELINA ŻUKCZYN 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
49 133 MANIAS MAGDALENA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
50 144 NUŻ ANNA PRUSZCZ GDAŃSKI 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
51 205 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
52 255 Żytkiewicz Kasia Gdańsk 4 km opłacono on-line
53 191 Strzałkowski Sławek Gdańsk 4 km Strzałka opłacono on-line
54 18 Brzeziński Grzegorz Gdańsk 4 km opłacono on-line
55 186 Sławiński Jakub Straszyn 4 km Tenneco Race Team opłacono on-line
56 241 Wojlanis Alicja gdańsk 4 km LPP TEAM opłacono on-line
57 47 Gilewski Jakub Gdynia 4 km opłacono on-line
58 246 Zając Łukasz Bydgoszcz 4 km opłacono on-line
59 66 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 4 km Kujawscy Runners opłacono on-line
60 44 Gawrylczyk MACIEJ Wejherowo 4 km opłacono on-line
61 208 Śmigaj Sebastian Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
62 30 Dąbrowska Daria Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
63 128 Macioch Martyna Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
64 62 Guzowski Denis Słupsk 4 km Prawie Jak Hermes opłacono on-line
65 Cichowska Joanna Ostróda 4 km
66 Ślęzak Adam Elbląg 4 km OSP POGRODZIE
67 126 Łokucijewski Patryk Gdańsk 4 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
68 156 Pasierbska Ewa Gdańsk 4 km opłacono on-line
69 Mizera Katarzyna Gdańsk 4 km
70 220 Trzcianowska Magdalena Gdańsk 4 km opłacono on-line


Wyświetleń: 7548

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ