Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 111 Lenkiewicz Andrzej Bądki 2021 m opłacono on-line
2 189 Stefańczyk Krzysztof Pruszcz Gdański 2021 m opłacono on-line
3 188 Stefańczyk Beata Gdańsk 2021 m opłacono on-line
4 107 Kwiatkowska Monika Gdynia 2021 m opłacono on-line
5 17 Brzezińska ewa Gdynia 2021 m opłacono on-line
6 140 NitczyńskaNocula Magdalena Gdynia 2021 m opłacono on-line
7 123 Łasiński Jarosław Rotmanka 2021 m TURBO Ptysie opłacono on-line
8 77 Karczewska Iwona Karczewska Lniska 2021 m opłacono on-line
9 80 Karczewski Adam Lniska 2021 m opłacono on-line
10 67 Hrecki Jarosław LNISKA 2021 m GRUPA KUFLOWA NO TO CYK opłacono on-line
11 244 Wójcik Piotr Gdynia 2021 m morsik weteran opłacono on-line
12 114 Lichs Jarosław Gdańsk 2021 m opłacono on-line
13 231 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 2021 m Ashaki Team opłacono on-line
14 230 Wencka Kamila Gdynia 2021 m opłacono on-line
15 121 Łabiak Dawid Gdynia 2021 m opłacono on-line
16 233 Wit Filip Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza
17 213 Teska Patrycja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
18 212 Teska Martyna Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
19 214 Tokarska Laura Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
20 215 Tokarska Wiktoria Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
21 78 Karczewska Krystyna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
22 99 Kuhn Zuzanna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
23 218 Torłop Kornelia Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
24 45 Gawrylczyk Nina Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
25 46 Gawrylczyk Selena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
26 183 Skiba Zuzia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
27 178 Rzepkowska Maja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
28 59 Gutowska Antonina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 34
29 3 Alukonis Szymon Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
30 105 Kwiatkowska Magdalena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
31 106 Kwiatkowska Marta Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
32 88 Kleszczewska Zofia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
33 200 Szymański Antoni Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
34 10 Bielak Franek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
35 11 Bielak Jan Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
36 35 Dragan Blanka GDYNIA 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
37 73 Jurczak Franciszek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
38 235 Witoslawska Weronika Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Lechia Gdańsk
39 43 Gałuszyńska Nina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
40 42 Gałuszyńska Maja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
41 29 Dancewicz Bartek Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
42 28 Dancewicz AMELA Wejherowo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
43 242 Wolak Mikołaj Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Morska Szkoła Podstawowa
44 74 Kalicki Dawid Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
45 187 Socha Rafał Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
46 197 Szewczyk Franciszek Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
47 199 Szewczyk Stefan Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie
48 195 Szewczyk Amelia Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
49 129 Majewska Konstancja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
50 113 Leżuchowski Jan Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
51 185 Skotniewska Ola Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
52 184 Skotniewska Karolina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
53 22 Burdeńska Alicja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
54 124 Łasiński Mateusz Rotmanka 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 TURBO Ptysie
55 27 Czajka Maja Rotmanka 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 TURBO Ptysie
56 159 Pawliczak Alicja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
57 158 Pawliczak Aleksander Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
58 8 Bazan Mateusz Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
59 7 Bazan Julia Bazan Rumia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
60 6 Bazan Aleksandra Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
61 163 Pięczk Justyna Pięczk Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 ZSH Sopot
62 48 Godek Pola Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 9 w Sopot
63 26 Chojnacki Mikołaj Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Gorillas OCR kids team
64 209 Świątkowska Weronika Służewo 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
65 33 Dobrowolska Dalia Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
66 100 Kujałowicz Alicja Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
67 135 Miotk Horacy Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
68 137 Miotk Teodor Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
69 192 Suchocka Martinique Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
70 71 Jasiński Marcel Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
71 98 Krawczyk Filip Gdansk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
72 206 Śmiełowski Konrad Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
73 203 Szymkowiak Ignacy Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
74 204 Szymkowiak Jagna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
75 93 Kozakiewicz Miłosz Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
76 162 piechowski jakub sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Sopot
77 227 Urbanowicz Hanna Sopot 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Sp9
78 102 Kurajk Ewa Gdańsk 2021 m - osoby powyżej 65 lat
79 151 Pałasz Edmund Rumia 2021 m - osoby powyżej 65 lat
80 32 Deik Elżbieta Przyjaźń 2021 m - osoby powyżej 65 lat
81 238 Witt. Grażyna Sopot 2021 m - osoby powyżej 65 lat MaratonyPolskie.PL TEAM
82 239 Witt. Henryk Sopot 2021 m - osoby powyżej 65 lat MaratonyPolskie.PL TEAM
83 56 Grzeszak Danuta Mogilno 2021 m - osoby powyżej 65 lat
84 166 Polikowski Patryk Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
85 243 Wójcik Anna Gdynia 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
86 86 Kisiel Andrzej Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
87 196 Szewczyk Anna Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
88 198 Szewczyk Paweł Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
89 112 Leżuchowska Natalia Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
90 79 Karczewska Lilla Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej FamilyTeamSopot opłacono on-line
91 136 Miotk Szymon Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej opłacono on-line
92 Szymkowiak Agata Sopot 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej
93 220 Trzcianowska Magdalena Gdańsk 4 km opłacono on-line
94 Mizera Katarzyna Gdańsk 4 km
95 156 Pasierbska Ewa Gdańsk 4 km opłacono on-line
96 126 Łokucijewski Patryk Gdańsk 4 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
97 Ślęzak Adam Elbląg 4 km OSP POGRODZIE
98 Cichowska Joanna Ostróda 4 km
99 62 Guzowski Denis Słupsk 4 km Prawie Jak Hermes opłacono on-line
100 128 Macioch Martyna Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line


Wyświetleń: 9474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ