Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 179 Saulewicz Robert Skowarcz 8 km Lotos Running Team opłacono on-line
2 111 Lenkiewicz Andrzej Bądki 2021 m opłacono on-line
3 246 Zając Łukasz Bydgoszcz 4 km opłacono on-line
4 149 Paluszak Tadeusz Elbląg 4 km - osoby powyżej 65 lat
5 60 Guzowska Daria Elbląg 4 km Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu opłacono on-line
6 119 Lubianiec Dawid Elbląg 4 km Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu opłacono on-line
7 145 Olejarczyk Piotr Elbląg 8 km opłacono on-line
8 Ślęzak Adam Elbląg 4 km OSP POGRODZIE
9 98 Krawczyk Filip Gdansk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
10 138 Moleda Dariusz GDANSK 4 km Cerveza Team opłacono on-line
11 157 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk 4 km opłacono on-line
12 101 Kulczycki Jan GDAŃSK 4 km - osoby powyżej 65 lat
13 220 Trzcianowska Magdalena Gdańsk 4 km opłacono on-line
14 82 Karpiński Zbigniew Gdańsk 8 km opłacono on-line
15 178 Rzepkowska Maja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
16 241 Wojlanis Alicja gdańsk 4 km LPP TEAM opłacono on-line
17 104 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 4 km - osoby powyżej 65 lat STEP BY STEP TRÓJMIASTO
18 202 Szymański Stanisław Gdańsk 4 km opłacono on-line
19 201 Szymański Michał Gdańsk 8 km opłacono on-line
20 200 Szymański Antoni Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
21 245 Wysocki Dariusz Gdańsk 8 km WP opłacono on-line
22 10 Bielak Franek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
23 11 Bielak Jan Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
24 127 Łubkowska Grażyna GDAŃSK 4 km - osoby powyżej 65 lat
25 41 Gałka Grzegorz Gdańsk 8 km opłacono on-line
26 117 Linda Mateusz Gdańsk 8 km Hapag-Lloyd Running Crew opłacono
27 219 Trzaskalski Kamil Gdańsk 8 km Hapag-Lloyd Running Crew opłacono
28 182 Sikorski Adam Gdańsk 8 km Hapag-Lloyd Running Crew opłacono
29 18 Brzeziński Grzegorz Gdańsk 4 km opłacono on-line
30 114 Lichs Jarosław Gdańsk 2021 m opłacono on-line
31 16 Boberski Artur Gdańsk 8 km RMDC opłacono on-line
32 161 Piątek Justyna Gdańsk 8 km opłacono on-line
33 21 Bugajski Adam Gdańsk 4 km Polanie opłacono on-line
34 231 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 2021 m Ashaki Team opłacono on-line
35 191 Strzałkowski Sławek Gdańsk 4 km Strzałka opłacono on-line
36 73 Jurczak Franciszek Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
37 235 Witoslawska Weronika Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Lechia Gdańsk
38 255 Żytkiewicz Kasia Gdańsk 4 km opłacono on-line
39 130 Majewski Karol Gdańsk 4 km opłacono on-line
40 38 Dyśko Tomasz Gdańsk 4 km opłacono on-line
41 188 Stefańczyk Beata Gdańsk 2021 m opłacono on-line
42 134 MICHALAK MAGDALENA GDAŃSK 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
43 170 Prusaczyk Marcin Gdańsk 8 km opłacono on-line
44 128 Macioch Martyna Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
45 40 Galiński Michał Gdańsk 8 km opłacono on-line
46 2 AFTYKA ANNA GDAŃSK 4 km ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
47 110 Laskiewicz Dariusz Gdańsk 8 km Wataha opłacono on-line
48 30 Dąbrowska Daria Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
49 87 Klarkowski Jakub Gdańsk 8 km opłacono on-line
50 208 Śmigaj Sebastian Gdańsk 4 km Wild Team opłacono on-line
51 Mizera Katarzyna Gdańsk 4 km
52 165 Pochopień Mira Gdańsk 8 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
53 226 Urbaniak Marek Gdańsk 8 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
54 19 Budziarek Adam Gdańsk 8 km #BBKTS opłacono on-line
55 224 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 4 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
56 242 Wolak Mikołaj Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Morska Szkoła Podstawowa
57 156 Pasierbska Ewa Gdańsk 4 km opłacono on-line
58 90 Kmera Rafał Gdańsk 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
59 36 Drawc Mieczysław Gdańsk 8 km Krawczyńska - Team opłacono on-line
60 253 Zmarzly Ania Gdańsk 4 km opłacono on-line
61 225 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
62 103 Kurajk Marian Gdańsk 8 km - osoby powyżej 65 lat
63 102 Kurajk Ewa Gdańsk 2021 m - osoby powyżej 65 lat
64 94 Kozłowski Karol Gdańsk 8 km KS Monikości opłacono on-line
65 Stachewicz Dariusz Gdańsk 4 km
66 118 Litwin Piotr Gdańsk 8 km OCEANIC opłacono on-line
67 159 Pawliczak Alicja Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
68 158 Pawliczak Aleksander Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
69 218 Torłop Kornelia Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
70 234 Witkowski Jarosław Gdańsk 8 km RMDC opłacono on-line
71 139 Nabakowska Barbara Gdańsk 4 km - osoby powyżej 65 lat
72 6 Bazan Aleksandra Gdańsk 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
73 167 Polinceusz Adam Gdańsk 4 km - osoby powyżej 65 lat
74 168 Polinceusz Małgorzata Gdańsk 4 km - osoby powyżej 65 lat
75 194 Szałecka Dorota Gdańsk 8 km opłacono on-line
76 126 Łokucijewski Patryk Gdańsk 4 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
77 213 Teska Patrycja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
78 46 Gawrylczyk Selena Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
79 212 Teska Martyna Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 LKS Zorza Gdynia
80 183 Skiba Zuzia Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
81 129 Majewska Konstancja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
82 185 Skotniewska Ola Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
83 184 Skotniewska Karolina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
84 125 ŁĘCKI JAN GDYNIA 4 km - posiadacze Karty Sopockiej ELITE TEAM opłacono on-line
85 171 Przybylska Aleksandra Gdynia 4 km Elite Team opłacono on-line
86 148 Padias Paweł Gdynia 4 km - osoby powyżej 65 lat Morski klub Seniorów Lotnictwa
87 59 Gutowska Antonina Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 SP 34
88 58 Grzywacz Karol Gdynia 8 km opłacono on-line
89 244 Wójcik Piotr Gdynia 2021 m morsik weteran opłacono on-line
90 207 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia 4 km - osoby powyżej 65 lat MiŚ Biega
91 217 Toporek Joanna Gdynia 8 km Królowa Majtek opłacono on-line
92 85 Kiełbasa Przemysław Gdynia 8 km #BiegaMy opłacono on-line
93 120 Lubicki Tomasz Gdynia 8 km opłacono on-line
94 Turzyńska Beata Gdynia 8 km
95 154 Paruszewski Robert Gdynia 8 km Bojano Biega opłacono on-line
96 22 Burdeńska Alicja Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 Active Flow OCR Junior
97 35 Dragan Blanka GDYNIA 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18
98 160 Pęsik Katarzyna Gdynia 8 km LPP TEAM opłacono on-line
99 230 Wencka Kamila Gdynia 2021 m opłacono on-line
100 71 Jasiński Marcel Gdynia 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18


Wyświetleń: 9482

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ