Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 168 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
102 | 167 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
103 | 195 | Szewczyk Amelia | Sopot | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
104 | 199 | Szewczyk Stefan | Sopot | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie | ||
105 | 198 | Szewczyk Paweł | Sopot | Polska | 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
106 | 196 | Szewczyk Anna | Sopot | Polska | 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
107 | 197 | Szewczyk Franciszek | Sopot | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie | ||
108 | 187 | Socha Rafał | Sopot | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
109 | 74 | Kalicki Dawid | Sopot | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
110 | 96 | Krauze Maria Krauze | Komorniki | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
111 | 140 | NitczyńskaNocula Magdalena | Gdynia | Polska | 2021 m | opłacono on-line | ||
112 | 20 | Budziłek Martyna Paulina | Kadzidło | Polska | 4 km | UKS 7 Ostrołęka | opłacono on-line | |
113 | 17 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | 2021 m | opłacono on-line | ||
114 | 39 | Felon Michal | Gdynia | Polska | 8 km | #BiegaMy | opłacono on-line | |
115 | 95 | Krauze Grzegorz | KOMORNIKI | Polska | 4 km | HBT | opłacono on-line | |
116 | 147 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
117 | 75 | Kamińska Karina | Sopot | Polska | 8 km - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
118 | 57 | Grzeszak Danuta | Mogilno | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
119 | 222 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
120 | 221 | Tuniewicz Agnieszka | Pasłęk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
121 | 146 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | Biegająca Gdynia | ||
122 | 86 | Kisiel Andrzej | Sopot | Polska | 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
123 | 242 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Morska Szkoła Podstawowa | ||
124 | 224 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
125 | 91 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | 4 km - posiadacze Karty Sopockiej | Sopot Team | opłacono on-line | |
126 | 119 | Lubianiec Dawid | Elbląg | Polska | 4 km | Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu | opłacono on-line | |
127 | 60 | Guzowska Daria | Elbląg | Polska | 4 km | Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu | opłacono on-line | |
128 | 28 | Dancewicz AMELA | Wejherowo | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
129 | 29 | Dancewicz Bartek | Wejherowo | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
130 | 42 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Flow OCR Junior | ||
131 | 43 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Active Flow OCR Junior | ||
132 | 40 | Galiński Michał | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
133 | 170 | Prusaczyk Marcin | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
134 | 155 | Pasek Patrycja | Koszalin | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
135 | 235 | Witoslawska Weronika | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | Lechia Gdańsk | ||
136 | 73 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
137 | 35 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
138 | 68 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | 8 km - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
139 | 154 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | 8 km | Bojano Biega | opłacono on-line | |
140 | 161 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
141 | 182 | Sikorski Adam | Gdańsk | Polska | 8 km | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono | |
142 | 219 | Trzaskalski Kamil | Gdańsk | Polska | 8 km | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono | |
143 | 117 | Linda Mateusz | Gdańsk | Polska | 8 km | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono | |
144 | 109 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | 8 km - posiadacze Karty Sopockiej | Hapag-Lloyd Running Crew | opłacono | |
145 | 11 | Bielak Jan | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
146 | 10 | Bielak Franek | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
147 | 200 | Szymański Antoni | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
148 | 201 | Szymański Michał | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
149 | 202 | Szymański Stanisław | Gdańsk | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
150 | 84 | Kepka Grzegorz Kepka | Wejherowo | Polska | 4 km | Maja Team | opłacono on-line | |
151 | 194 | Szałecka Dorota | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
152 | 34 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
153 | 211 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | 8 km - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
154 | 175 | Rościszewski Paweł | Sopot | Polska | 8 km - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
155 | 232 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
156 | 94 | Kozłowski Karol | Gdańsk | Polska | 8 km | KS Monikości | opłacono on-line | |
157 | 88 | Kleszczewska Zofia | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
158 | 243 | Wójcik Anna | Gdynia | Polska | 2021 m - posiadacze Karty Sopockiej | opłacono on-line | ||
159 | 90 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
160 | 251 | Ziemnicka Natalia | Malbork | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
161 | 252 | Ziemnicki Michał | Malbork | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
162 | 64 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 4 km | Żarta Wataha ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
163 | 25 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
164 | 107 | Kwiatkowska Monika | Gdynia | Polska | 2021 m | opłacono on-line | ||
165 | 106 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
166 | 105 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
167 | 32 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 2021 m - osoby powyżej 65 lat | |||
168 | 151 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 2021 m - osoby powyżej 65 lat | |||
169 | 31 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
170 | 108 | Kwiatkowski Marcin | Gdynia | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
171 | 150 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
172 | 138 | Moleda Dariusz | GDANSK | Polska | 4 km | Cerveza Team | opłacono on-line | |
173 | 247 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
174 | 54 | GRODECKI JAN | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
175 | 53 | GRODECKA AGNIESZKA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
176 | 141 | NOWAK ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
177 | 87 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
178 | 5 | BARTOSIEWICZ MARTA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
179 | 143 | NOWAKOWSKA EWELINA | ŻUKCZYN | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
180 | 133 | MANIAS MAGDALENA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
181 | 144 | NUŻ ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
182 | 205 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km | ŚLIMAK BIEGA z PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line | |
183 | 3 | Alukonis Szymon | Rumia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
184 | 188 | Stefańczyk Beata | Gdańsk | Polska | 2021 m | opłacono on-line | ||
185 | 189 | Stefańczyk Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | 2021 m | opłacono on-line | ||
186 | 255 | Żytkiewicz Kasia | Gdańsk | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
187 | 191 | Strzałkowski Sławek | Gdańsk | Polska | 4 km | Strzałka | opłacono on-line | |
188 | 18 | Brzeziński Grzegorz | Gdańsk | Polska | 4 km | opłacono on-line | ||
189 | 55 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | |||
190 | 59 | Gutowska Antonina | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | SP 34 | ||
191 | 186 | Sławiński Jakub | Straszyn | Polska | 4 km | Tenneco Race Team | opłacono on-line | |
192 | 104 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 4 km - osoby powyżej 65 lat | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | ||
193 | 241 | Wojlanis Alicja | gdańsk | Polska | 4 km | LPP TEAM | opłacono on-line | |
194 | 115 | Lila Michał | Łapalice | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
195 | 178 | Rzepkowska Maja | Gdańsk | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | ||
196 | 190 | Stolc Ireneusz | Gołubie | Polska | 8 km | Kaszubski Biegacz | opłacono on-line | |
197 | 116 | Lila Patrycja | Łapalice | Polska | 8 km | opłacono on-line | ||
198 | 183 | Skiba Zuzia | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
199 | 46 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 | |||
200 | 45 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Polska | 2021 m - dzieci i młodzież do lat 18 |
Wyświetleń: 25045